4-5 Aralık Sınav Sonuçları

Ynt: 4-5 Aralık Sınav Sonuçları

sedateroglu ' Alıntı:
battibalikyangider ' Alıntı:
sedateroglu ' Alıntı:
battibalikyangider ' Alıntı:
Benim bildiğim tesmer açıklamaz.

açıklamamalı

şanına gölge düşer yoksa

Evet. Ellerinden öber battıbalıkyangider abi. Bi dilekçe daha yazalım. Sınav sonuçları e-devletten açıklansın. Tesmerle bizi muhatap etmesinler.

kime göndericez

gs yönetimine mi :p

Yok. TOKİ Başkanına:D

görüntümüzü alırlar... bize acımazlar :)

IP leriniz alındı bile... :D

her daim fenerbahçe :d

alev34 ' Alıntı:
her daim fenerbahçe :d

Ben de şimdi Türkiye kupasından bahsetmeye başlarsam 50-60 sayfa olur topik. Millet sınav açıklandı zannedip, hayal kırıklığına uğramasın. :)

Hadi başlıyalım artık aramaya. Siftah benden. Tesmerdeki bayan Şubatın ilk haftası gibi bekliyoruz dedi. Şafak atarsa 15.

sedateroglu ' Alıntı:
Hadi başlıyalım artık aramaya. Siftah benden. Tesmerdeki bayan Şubatın ilk haftası gibi bekliyoruz dedi. Şafak atarsa 15.

aaa aradınmı şubatın ilk haftası dediler demek hadi hayırlısı inşallah açıklanır yaaaa

tek ders maliyet bi açıklansada rahat etsem
ruhsat parası kenarda duruyor yok kazanamadıysam canon D450 alcam :D bekle bekle nereye kadar

sedateroglu ' Alıntı:
hayret genelde tarih vermezler henüz elimize ulaşan bişey yok derlerdi.

çok merak ediyorum yaaa rüyalarıma giriyo artık ilk girişim kaç ders verdim acaba

ayyuk ' Alıntı:
tek ders maliyet bi açıklansada rahat etsem
ruhsat parası kenarda duruyor yok kazanamadıysam canon D450 alcam :D bekle bekle nereye kadar

foto merakı çabuk geçiyor:)

siz yine de ruhsat için tutun bence:)

evet battibalikyangider bende ondan henüz harcamadım muhtemelen geçtim gibi ama 70 bekleyip 20 aldığım derste oldu ondan hiçbirşeyden emin olamıyorum

alev34 bi relax ol umduğunla bulduğun bir olmayabilir ki olmasa bile üzülme daha bi sürü hakkın var

ayyuk ' Alıntı:
evet battibalikyangider bende ondan henüz harcamadım muhtemelen geçtim gibi ama 70 bekleyip 20 aldığım derste oldu ondan hiçbirşeyden emin olamıyorum

alev34 bi relax ol umduğunla bulduğun bir olmayabilir ki olmasa bile üzülme daha bi sürü hakkın var

Ajax-Feyenord maçına 4.50 gol üstü oyna. Ruhsat paran da çıkar, fotograf makine paran da:D

Yok sedat ben sayısala vurdum kendimi tutarsa hepinizi kurtarıcam bu hayattan :D

aşkolsun yaaa battıbalık hiç veremezsin falan öyle şeyler söleme yaaa bana :((