Askerlik Dönüşü Kıdem Süresi Hesaplama

meduzam

Katkı Sunan Üye
işterinde çalışırken askere gittim ve kıdem tazminatımı aldı. Döndükten sonra hiç ara vermeden aynı işyerinde çalışmaya başladım.Şimdi bu işyerinden çıkartılırsam kıdem hesaplamasında askerden önceki sürem dikkate alınarak mı yoksa askerden döndükten sonraki sürem mi dikkate alınarak hesaplabnacak.. İhbar hesaplamasında hangi süre hesaplanacak askerden döndükten mi yoksa önceki hizmet süre dahil edilecek miiii

Ynt: askerlik dönüşü kıdem süresi hesaplama

meduzam ' Alıntı:
işterinde çalışırken askere gittim ve kıdem tazminatımı aldı. Döndükten sonra hiç ara vermeden aynı işyerinde çalışmaya başladım.Şimdi bu işyerinden çıkartılırsam kıdem hesaplamasında askerden önceki sürem dikkate alınarak mı yoksa askerden döndükten sonraki sürem mi dikkate alınarak hesaplabnacak.. İhbar hesaplamasında hangi süre hesaplanacak askerden döndükten mi yoksa önceki hizmet süre dahil edilecek miiii

((((işyerinde çalışırken askere gittim ve kıdem tazminatımı (aldı.) Döndükten sonra)))))
eğer yukarıda aldım yazıyorsa (eksik yazım var) kıdem tazminatı tekrar alamassın arkadaşım
.İhbar tazminatı da asker dönüşü başladığın tarihten hesaplanır.

Ynt: Askerlik Dönüşü Kıdem Süresi Hesaplama

Kıdem tazminatını alınca süreleri sıfırlamış olursun.