BA-BS Formunda Hata Mesajı- Ne Yapmalıyım?

merhaba değerli meslektaşlar.. ben şu ana kadar 14 e yakın ba-bs gönderdim.. bu şirkette böyle bir hata verdi..
neden olabilir acaba?
çok teşekkürler.

Onay Sonuçları
Beyanname onay işlemi sonuçları aşağıdaki gibidir:
3800005400 vergi numaralı mükellefin 03/2009-03/2009 dönemi ÜSKÜDAR Vergi Dairesi / Malmüdürlüğü FORMBA beyannamesi kanuni süresinde değildir. Bu beyannameyi şu anda onaylayamazsınız.
3800005400 vergi numaralı mükellefin 03/2009-03/2009 dönemi ÜSKÜDAR Vergi Dairesi / Malmüdürlüğü FORMBS beyannamesi kanuni süresinde değildir. Bu beyannameyi şu anda onaylayamazsınız.

Ynt: BA-BS Formunda Hata Mesajı- Ne Yapmalıyım?

bahsettiğiniz firma kapattımı yada başka bi vergi dairesine naklimi oldu bilgi verirseniz detaylı cevaplarım.

3.ayın 14 ünde tasfiyesi bitti
tescil edildi..vergi dairesinde kapanışlarınıda yaptık..
ama mart kdv yi verdim.. bs-bs vermezsem cezada keser bu idare.

yanlış yapmışsınız 14,03,2009 tarihinde tasfiyesi bitmiş ise 14,04,2009 tarihine kadar BA ve Bs formlarını vermeniz gerekiyordu.Çünkü kapanıştan sonra 30 günlük süreniz var .Bu durumda üzgünüm ama ceza yiyeceksiniz.

eyvah...yandım...zaten para alamıyorum..
nolcak bizim halimiz....
postadan şimdi göndersem...kesilen ceza için de daha açsam kazanırmıyım...

Postadan göndermeyin, İnt üzerinden göndermek zorundasınız.

internetten üzerinden gönderin dava açacaksanız 355 ten indirim talep etmeyin.

ama internetten gönderemiyorum..böyle hata mesajı veriyor.

Beyanname onay işlemi sonuçları aşağıdaki gibidir:
3800005400 vergi numaralı mükellefin 03/2009-03/2009 dönemi ÜSKÜDAR Vergi Dairesi / Malmüdürlüğü FORMBA beyannamesi kanuni süresinde değildir. Bu beyannameyi şu anda onaylayamazsınız.
3800005400 vergi numaralı mükellefin 03/2009-03/2009 dönemi ÜSKÜDAR Vergi Dairesi / Malmüdürlüğü FORMBS beyannamesi kanuni süresinde değildir. Bu beyannameyi şu anda onaylayamazsınız.

Vd ile görüşün kapanış yapıldığından tüm beyan kodları kapatılmış olabilir. Ba Bs için geçici olarak açmalarını sağlamalısınız.

T U R K O ' Alıntı:
Vd ile görüşün kapanış yapıldığından tüm beyan kodları kapatılmış olabilir. Ba Bs için geçici olarak açmalarını sağlamalısınız.

hayır onunla ilgisi yok özel onaydan göndermelisin

çok teşekkürler değerli meslektaşlar..
sağolun

ba-bs formu kapana işyerlerinde bir ay içerisinde değil, kapandığı ayı takip eden ayın son gününe kadar verilebilir.