E-beyanname Çalışmıyor?

arkadaşlar arada açılıyor ama giriyor diye sevinmeyin :( hiç bir işlem yapılmıyor.. en son service unavailable hatası veriyor..
odadan mesaj geldi türmob gib ve vergi dairesi başkanlığı görüşüyormuş.. 1 gün uzatsalar bari..

hayır bir de luca ya ne oldu anlayamadım.. onda da işlem çok ağırlaştı..

Son düzenleme:
T.C.

MALİYE BAKANLIĞI

Gelir İdaresi Başkanlığı

VERGİ USUL KANUNU SİRKÜLERİ/84

Konusu: 24 Ekim 2016 günü sonuna kadar verilmesi gereken Muhtasar Beyannameler, Damga Vergisi Beyannameleri ve Katma Değer Vergisi Beyannamelerinin verilme sürelerinin uzatılması

Tarihi: 24/10/2016

Sayısı: VUK-84 / 2016-5

1. Giriş:

Bakanlığımıza iletilen talepler nedeniyle, Vergi Usul Kanununun mükerrer 28 inci maddesindeki yetkiye dayanılarak; 24 Ekim 2016 günü sonuna kadar verilmesi gereken Muhtasar Beyannameler, Damga Vergisi Beyannameleri ve Katma Değer Vergisi beyannamelerinin verilme sürelerinin uzatılması bu sirkülerin konusunu oluşturmaktadır.

2. Muhtasar, Damga Vergisi ve Katma Değer Vergisi Beyannamelerinin Verilme Süresinin Uzatılması:

24 Ekim 2016 günü sonuna kadar verilmesi gereken Muhtasar Beyannameler, Damga Vergisi Beyannameleri ve Katma Değer Vergisi Beyannamelerinin verilme süreleri 26 Ekim 2016 Çarşamba günü sonuna kadar uzatılmıştır.

Beyanname verme sürelerinin uzatılması ödeme süresini etkilemeyeceğinden, mükelleflerin beyan ettikleri vergileri kanuni süresinde (26 Ekim 2016 Çarşamba) ödeyecekleri tabiidir.

Duyurulur.

Adnan ERTÜRK
Gelir İdaresi Başkanı

Merhaba, e-beyannamede Kurum Geçici Beyannamesi göndermek istediğimde şu hatayı alıyorum;

"EVDO mesajı : java.lang.Exception: İlgili beyanname Tahakukla Map edilmemiş!.Sistem Yöneticisine Haber Veriniz. Mesaj No: 24060"

Beyannamemi güncelledim, tekrar girdim. Tekrar gönderdim yine aynı hatayı veriyor. Tüm tarayıcılardan da denedim :)