e-devlet sitesi haricinde çalışanlara ait sgk hizmet dökümünü alma yöntemi...

14887414939305552601443.jpg

14887414939305152591443.jpg

14887414939305952611443.jpg

Sisteme girmek için aşağıdaki baglantıyı kullanabilirsiniz...
http://app2.sgk.gov.tr/AylikHesap/servlet

SMMM AHMET BARLAK
AFYONKARAHİSAR S.M.M.M.O
http://www.afyonkarahisarsmmmo.org/smmmo...asp?id=567

Ynt: e-devlet sitesi haricinde çalışanlara ait sgk hizmet dökümünü alma yöntemi...

Çok iyi oldu bu ya teşekkürler.İnşallah burayıda kapatmazlar.

Bundan ziyade şu hizmet dökümü kısmını tekrar açsalar daha iyi olur.

Ynt: e-devlet sitesi haricinde çalışanlara ait sgk hizmet dökümünü alma yöntemi...

Evet iyi oldu,kapatılana kadar kullanabiliriz.
Çok teşekkürler..
İyi bayramlar

Şiiişştt. Sessiz olalım yukardakiler duymasın yoksa açığı hemen kapatırlar

inanmıyorumm yaa , açılmıyorrrrrrr , kesin burayada el attılar. sizlerde açılıyormu ?

Şİmdi denedim sorun yok açılıyor sayın Hazelsu

Güzel.Teşekkürler.Sgk uyanana kadar kullanalım bari... :)

ZİNDAN ' Alıntı:
Güzel.Teşekkürler.Sgk uyanana kadar kullanalım bari... :)

uyandılar mı acaba diye korkuyorum , bi kaç kişinin çıktısını aldım kalanı alamadan sayfa web sayfası bulunamıyor hatası vermeye başladııı :(

sn.hazelsu bende de aynısı oldu.
3 kişininkini aldım ama fazlası olunca sayfa görüntülenemiyor çıktı bende.. :(

sanki kişi sınırı varmış gibi :(

İrem35 ' Alıntı:
sn.hazelsu bende de aynısı oldu.
3 kişininkini aldım ama fazlası olunca sayfa görüntülenemiyor çıktı bende.. :(

sanki kişi sınırı varmış gibi :(

yok bence uyanıklara bir yerden haber uçtu , o sayfayıda iptal ettiler. valla artık o kadar paronoyak olduk ki , aklıma başka bir şey gelmiyor ??? :/

Gözümüz aydın ilk deneme ve uyarı

Erişmek istediğiniz link geçersizdir.

Şuana kadar ki siteye ulaşım imkanımızı sağlayan AHMET03 bilgi paylaşımından dolayı teşekkürler

:) artık açıklardan işimizi görmeye çalışıyoruz...

açılmıyo gerçekten ya ben bi bakamadım gitti :((