Galatasaray Riva Projesi ve TT Arena Stadı

• Konbuyu başlatan Tevfik Akgül
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Galatasaray Riva Projesi ve TT Arena Stadı

Bence de federer çok büyük bir oyuncudur. 1, kaptırması da sakatlığındandı.

Riva Projesinde de alacağım anahtarını!!! :)

İlk önce olmaz dedi, sonradan 6 aylığına iddaa girmeye çalışıyor. Tam komedi yani... Zaman dilimi vermesi zaten Projenin gerçekleşeğini teyit etmesidir. :) ;)

Tevfik Akgül ' Alıntı:
2011 spor açısından, seyir zevki üst seviye maçlar ile doruğa çıkacak.

Moto Gp'de - Rossi vs Lorenzo
F1'de - Schumi,Alonso, Vettel, Hamilton
Futbol'da - Barca vs Real Morinho :)
Basket'de - Lakers vs Miami << Kobe vs Lebron finali bekliyorum.
Tenis'de - Federer vs Nadal
Atıcılıkta - İrem vs rakibi yok ;D

bu fenomenlikten kutulman lazım..

teniste federeri sever, nba de lakers kobe hayranı olur, formula 1de shumi hayranıdır, motogp de rossi hayranıdır.. ama sporla, sporu içindeki o güzel şeyleri görmezlikten gelir.. Çünkü neden o fenomendir..

bide suminin rekorlarını yazıyosunuz ama bende yaptığı sahtekarlıkları yazıyorum, onlara hiç değinmiyosunuz nedense :).. Ferrari 96 dan sonra motor gücünü yükseltti yalnız.. Hatırlayın eddie ırvine ın elinden nasıl alındı birincilik şampiyonluğa gidiyordu, schumiye yaptırdılar..

yazıyorum, 2002 de barichhello tur bindirdi birinciyken, schumiyi birinci yaptılar, rubens yol verdi brezilyada hatırlayın rica ederim.

hiç bunlara değinmiyosunuz.. çoğunuz unutmuş :)

bide arkadaş atıcılık yazmış, atıcılık değil ama gerçekçilikte; karşımda adam gibi adam yok ;) işte farkımız burada

:D :D Riva projesini anca halüsinasyon yoluyla canlandırabilirsin..

Tevfik Bey Baydın Ama Artık Ya Hep Aynı Muhabbet Oooooo

İrem35 ' Alıntı:
bu fenomenlikten kutulman lazım..

teniste federeri sever, nba de lakers kobe hayranı olur, formula 1de shumi hayranıdır, motogp de rossi hayranıdır.. ama sporla, sporu içindeki o güzel şeyleri görmezlikten gelir.. Çünkü neden o fenomendir..

bide suminin rekorlarını yazıyosunuz ama bende yaptığı sahtekarlıkları yazıyorum, onlara hiç değinmiyosunuz nedense :).. Ferrari 96 dan sonra motor gücünü yükseltti yalnız.. Hatırlayın eddie ırvine ın elinden nasıl alındı birincilik şampiyonluğa gidiyordu, schumiye yaptırdılar..

yazıyorum, 2002 de barichhello tur bindirdi birinciyken, schumiyi birinci yaptılar, rubens yol verdi brezilyada hatırlayın rica ederim.

hiç bunlara değinmiyosunuz.. çoğunuz unutmuş :)

bide arkadaş atıcılık yazmış, atıcılık değil ama gerçekçilikte; karşımda adam gibi adam yok ;) işte farkımız burada

:D :D Riva projesini anca halüsinasyon yoluyla canlandırabilirsin..

1-) Tenis'te en iyisi Federer, Rakibin hatalarından yararlanarak maç kazanıyor demişsin. Ayıptır,yazıktır,günahtır bee bu kadar iftira atılmaz. Gönderdiğim Federer video'suna yorum yapar mısın? 1 tane beleş kazandığı maç videosu koy şuraya...

2-)NBA'de Lakers hayranlığımla ilgili bir tane yazı göster? Aksine Lebron bence tam dominant bir oyuncudur. Yani Kobe'den her yönüyle daha iyidir. Gerek Sayı,Gerek Ribaunt,Gerek Asist olarak herkes MJ ile kıyaslıyor şu an.

3-)Moto Gp'de Rossi taraftarıyım. çünkü max biaagi denilen adamı yerle bir etti. Bugune kadar son turlara kalan yarışlarda neredeyse hiç kaybetmedi. En iyi yarışınıda 2009 Catalunya'da çıkardı. Seyretmeni tavsiye ederim.

4-)Sporun hangi güzelliğini görmezden gedim?

5-)Sahtekarlık değil, takım böyle emir verdi. Ama sonuçta yine hata idi. Ama o seneyi unutma sakın. Yanılmıyorsam bikaç yarış sonra uzak ara götürdüğü yarışı Rubens'e hediye etti. Videosunu eklerim istersen

6-)Adamlık konusunda güzel bir cevabım var idi. Ama sizin bayan olmanız nedeniyle, bunu yazmıyorum.

7-) Riva Projesi gerçekleşecek, İnşaallah ikimzde o gün burada oluruz. Anahtarını almazsam ondan sonra...

sonuçta bu dediklerinde bir nevi fenomenlik.. Ama kalkıpta Andre Miller ın müthiş asistlerini görmezlikten gelirsek, Howardın hücum ribaundu alırken pota altındaki mücadelesini görmezlikten gelirsek, Griffin'in müthiş arzusunu, oyuna etkisini, çabasını görmezlikten gelirsek fenomenlikten asla kurtulamazsınız.
NBA= lebalon ve kobeden ibaret değil.. hatırlatıyım.. benim demek istediğim bu.

diğer spor branşlarındada aynıyız maalesef..

nbade lebron ve kobe taraftarı olanlar, futbolda barcelonayı tutarlar, zamanında ronaldinho aşığı olan bu fenomenler, şimdi messi aşığına, c.ronaldo aşığına döndüler, ben iki takımıda, saydığım futbolcularıda hazetmem. Nasıl futbolcular el üstünde tutulur, zamanın Nedved'i bu 3 futbolcuyada bin basar..
Bide messi, ronaldo vs. bu oyunculara fenomenlik yapanlar; motogp de rossiyi tutarlar, f1 de eskiden schumi şimdi yeni yetme hamilton yada massayı yada alonsoyu desteklerler.. tenistede yetme federeri.. olay bundan ibaret

İrem hanım, kaçak dövüşmeyin. Kaç tane madde var. Hepsine cevap isterim.

her maddenize cevap verdim.
her maddenizin cevabı = fenomenlik.. bu kadar basit

Yazık,Yazık,Yazık... Acıyorum size, Tam Hıncal Uluç'un aradığı partner... İkiniz bütün kış ve yaz olimpiyatları dahil, tüm sporlarda birbirinizi ağdırmazsınız.

Hıncal uluç da sizin gibi kova galatasaraylı.. Adamı takımdan nefret ettirdiniz :)
kongre üyeliğinden istifa ettim diyor daha nereden istifa ediyim diyor..
:D ne biçim bi takım bu böyle cinconsaray.

Bence bu konu artık amacını çok aşmış bir durumda .
Sn Akgül ve sn İrem lütfen bu konuyu sizler bir şekilde sonlandırın.
Yoksa artık tatsız hale gelmeye başladı.

nguroy ' Alıntı:
Bence bu konu artık amacını çok aşmış bir durumda .
Sn Akgül ve sn İrem lütfen bu konuyu sizler bir şekilde sonlandırın.
Yoksa artık tatsız hale gelmeye başladı.
bence de

her seferinde okunmayan konular a tıkladığımda aynı başlığı görmekten sıkıldım. bunun gibi konulara ambargo koyan yani istediğim konuyu göstermeyecek bir forum ayarı varmıdır acaba

sanırım sadece sn Akgül ile ben değil, bu konuya mesaj atmış herkes bu konuyu sonlandırmalı.. Bilmem anlatabildim mi?

turkasia ' Alıntı:
her seferinde okunmayan konular a tıkladığımda aynı başlığı görmekten sıkıldım. bunun gibi konulara ambargo koyan yani istediğim konuyu göstermeyecek bir forum ayarı varmıdır acaba

sadece bir başlık, konuların içinde görmezlikten gelirseniz, canınız sıkılmaz.

"sanırım sadece sn Akgül ile ben değil, bu konuya mesaj atmış herkes bu konuyu sonlandırmalı.. Bilmem anlatabildim mi?"

HERKES lütfen bu konuyu sonlandırsın.

Son yazdığım mesaj neden silindi. Mesajım +18 mi? :(

Bu kadar mı zorunuza gitti....

Sn Nguroy, neden sonlanıyor, Herkes edebli bir şekilde yazdığı sürece kimi ne ilgilendiriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...