Gazyağı Alımı Hakkında

MUSTAFA KAYADUMAN

Katkı Sunan Üye
Merhabalar şirket üretim de kullanmak üzere solvent ve gaz yağı almak istiyor lakin gazyağı yanıcı madde olduğu için firmalara belli miktarın üzerinde satışı yasakmış ancak TC no karşılığı az miktarda alabilirsiniz diyor petrolcu ayriyeten bu tarz ürünleri gider ya da maliyet olarak işleyemezmisiz oysa milyonluk islemlerimiz olacak gazyağıni resmi fatura ettirip maliyet kaydına atabilir miyiz ya da nasıl bir yol izlememiz lazım herkese tesekkurler

Merhabalar şirket üretim de kullanmak üzere solvent ve gaz yağı almak istiyor lakin gazyağı yanıcı madde olduğu için firmalara belli miktarın üzerinde satışı yasakmış ancak TC no karşılığı az miktarda alabilirsiniz diyor petrolcu ayriyeten bu tarz ürünleri gider ya da maliyet olarak işleyemezmisiz oysa milyonluk islemlerimiz olacak gazyağıni resmi fatura ettirip maliyet kaydına atabilir miyiz ya da nasıl bir yol izlememiz lazım herkese tesekkurler
Bunun icin bir Lisanli dagitim firmasi ile anlasmaniz gerekir. O sizin dediginiz T.C numarasi ile almak ''Yolda kalirsan 1 bidon benzin alirsindir.'' Bunun konun bende dokumanlarim vardi olmazsa hafta sonu bakip sana yazarim.

Ancak Lisanli dagitim firmasi ile gorusmen daha dogru olur.

Üretim işletmesi olduğuna göre kapasite raporu vardır. Öncelikle kapasite raporunuza gaz yağının tüketimini kaydettirirseniz toptan gazyağí alınabileceğini düşünüyorum.