fonradar

Hisse Devri Yapıldığında Pay Defteri İmzalanması Gerekir mi ?

sayın nguroy

Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Bu olayla ilgili olarak kimse net birşey söylemiyorlar.Avukatla da çözemedim.Bu siteden derdime derman arıyorum.Teşekkür ederim.

sayın nguroy

Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Bu olayla ilgili olarak kimse net birşey söylemiyorlar.Avukatla da çözemedim.Bu siteden derdime derman arıyorum.Teşekkür ederim.

Bu site size size ancak bazı fikirler verebilir. Sizin çözümünüz ancak profosyonel yardım alarak yapılabilir. Özelden bir tavsiye yapıcam.

Tahsin Dostum,

Bu başlık altında senin sorularını da cevapladığımı umuyorum. Eksik bir şey kaldıysa lütfen hatırlat.

Sayın Nizam

Şimdi ticaret sicilden geliyorum.Sicildeki memura dilekcemi verdim.Bunun bir karar olmadığını, mahkeme kararının olması gerektiğini söyledi. Dilekceyi almadı.Tescil ve tespit dava sonucu gerekli dedi.

Söylediğim gibi tespit davası istiyor. Peki sizin açtığınız dava niye sonuçlanamadı?

Biz tescil davası açmaya çalışıyoruz.Hakim şirketin pay defteri olmadığı için davayı red etmiş.Avukatta temyize gideceğiz diyor.Anlamadığım şey ttk 595 . ve 598. maddeleri gereği davayı açıp, kazanamam mı?