İşkur meslek Kodları Hk.

İşe giriş Bildirgesi verirken işkur meslek adını ve kodunu sehven yanlış girdim. sistem üzerinde bugün yapmış olduğum giriş işlemi için güncelleme yapmak istedim ama güncelleme ekranı bana bugünkü giriş tarihini vermedi. Bununla ilgili herhangi bir yükümlülük ve cezai işlem söz konusumu....Kısacası ben bu durumu sistem üzerinden nasıl düzelteceğim...olmaz sa ne yapmam lazım. kolay gelsin...

Ynt: İşkur meslek Kodları Hk.

aynı şekilde aynı durumla bende karşılaştım ve güncelleme ekranından güncelledim herhangi bir sıkıntı yaşamadım bi uyarı yada ceza gibisinden bilgine...

rieeman ' Alıntı:
İşe giriş Bildirgesi verirken işkur meslek adını ve kodunu sehven yanlış girdim. sistem üzerinde bugün yapmış olduğum giriş işlemi için güncelleme yapmak istedim ama güncelleme ekranı bana bugünkü giriş tarihini vermedi. Bununla ilgili herhangi bir yükümlülük ve cezai işlem söz konusumu....Kısacası ben bu durumu sistem üzerinden nasıl düzelteceğim...olmaz sa ne yapmam lazım. kolay gelsin...

En kötü ihtimalle girişi iptal edin yeni giriş yapın

Ercan Özdemir ' Alıntı:
aynı şekilde aynı durumla bende karşılaştım ve güncelleme ekranından güncelledim herhangi bir sıkıntı yaşamadım bi uyarı yada ceza gibisinden bilgine...
bi uyarı yada ceza gibisinden bilgine derken...

yani herhangi bi uyarı vermedi ipc kesilicek diye ben güncelledim sonrada bildirgeyi onaylladım sorunsuz bi şekilde

sistemde hala sorun var mı ben hala giremiyorum güncelle diyor fakat güncellenecek bir yer yok

bu sorundan sonra bildirge verebilen varmı acaba

ben gönderdim...işkur meslek kodu güncellemelerini 2 ay önce yapmıştım...bi sıkıntı yaşamadım...

bizden de geçen ay yine bildirge verirken istedi girdik
ama bu ay 2 tanesi için tekrar istiyor

anlamadım gitti sorun nedir birtek ben mi karşılaştım anlamadım
bazıları ssk işe giriş bölümünden işe giriş güncellemesi yapmış
acaba ordanmı yapılacak burdan yaparsam idari para cezası varmıdır

merhaba.işkur meslek kodu güncelleme ekranı cuma gününden beri çalışmıyor.bugün tekrar denedim güncelleme işlemini ama güncellenemedi diye bir mesaj çıkıyor. 170 i aradığımda dilekçe ile sgk md. başvurun sistemde arıza var dedi. Böyle bir dilekçe başvurusu yapan var mı aranızda ? dilekçenin ekine personel dökümünü yapıp sgk mı güncelleyecek acaba anlamadım .çok da işçi var düzeltilecek.:((

Düzeldi arkadaşlar kontrol edin isterseniz bende de vardı aynı sorun.

Dikkatimi çeken yeni birşey oldu ;Ulusual adres veritabanı sistemi ile işyerinize ait adres bilgilerinizi, giriş ekranında bulunan bağlantı ile güncelleyebilirsiniz.