İSMMMO Ruhsat Töreni

Ynt: İSMMMO Ruhsat Töreni

sinanyucel ' Alıntı:
alparslangunay ' Alıntı:
sinanyucel ' Alıntı:
yok ağalar hanımağalar banada 11,05,2011 saat 18,00 diye geldi valla kimseyi takmam cemaatten kim gelirse gidicem isterse almasınlar ;D
sinan bende 11/05/2011 bir aksilik olmazsa görüşürüz :)))))))))))))
vay abicim seni bu forumda da görmek çok güzel olsa gerek ne demek abi görüşürüz tabi ben seni hemen tanırım ama sen beni bulabilecekmisin :))))
dogru msn de remim var
senın ıcın kötü abı o zaman ben kafaya takmıyorum sen bulacaksın benı:))

arkadaşlar çok fazla ruhsat alan var demek ki . benim ki 25.05.2011 tarihinde saat 18:00 da . mayıs ayının tamamını ruhsat törenine ayırdılar demek ki :)))))

Hepinizi izlemeye gelmek istiyorum... :)

ruhsat almayan hak kazanan tüm arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum :))

ateş34 ' Alıntı:
ruhsat almayan hak kazanan tüm arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum :))
şimdi bunun üzerinde biraz çalışmak lazım dikkatimizi çekelim
ruhsat almayan
ama
hak kazan

tüm arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum :))
şimdi gelde açıkla ;D ;D

arkadaşlar herkes farklı tarihde ruhsat alıyor .ismmodan bana gelen mailde 25 mayıs .3 hafta üst üste ruhsat töreni var .herkese hayırlı olsun ruhsat .

bugün ruhsatımı alacağım allahın izniyle. fakat izin öğleden sonra verildi ve benim işyerim gebzede nasıl yetişecem bilmiyorum ??? umarım yetişirim. :)

gebzeden minibüsle kadıköy , ordan da m.köy ordan da kurtuluş . bir günlük erken izin veriversinler . bugün için çok çalıştın kardeş . hakkındır törene gitmek. ben de 25 inde alacağım . beklemek sıkıcı :)

ececan ' Alıntı:
bugün ruhsatımı alacağım allahın izniyle. fakat izin öğleden sonra verildi ve benim işyerim gebzede nasıl yetişecem bilmiyorum ??? umarım yetişirim. :)
Batista ' Alıntı:
gebzeden minibüsle kadıköy , ordan da m.köy ordan da kurtuluş . bir günlük erken izin veriversinler . bugün için çok çalıştın kardeş . hakkındır törene gitmek. ben de 25 inde alacağım . beklemek sıkıcı :)
Biraz maliyetli olur ancak en kısa yol gebze koop. ile kavacık oradan levent sonra metro sonrasıda size kalmış. ister taksi ister otobüs ister yürüyüş. Tebrikler...

sinanyucel ' Alıntı:
zeyna78 ' Alıntı:
ne demek özlem ablacım başımızın üzerinde yerin var ::) bizde seni izleyecez yakında ;)

Hadi inşallah.. 6 da mesai bitiyor... bakarsınız geliveririm :)

Hepinize hayırlı uğurlu olsun...

zeyna78 ' Alıntı:
sinanyucel ' Alıntı:
zeyna78 ' Alıntı:
ne demek özlem ablacım başımızın üzerinde yerin var ::) bizde seni izleyecez yakında ;)

Hadi inşallah.. 6 da mesai bitiyor... bakarsınız geliveririm :)

Hepinize hayırlı uğurlu olsun...

törende 6 daymış ama :) yetişebilirsen artık hayırlısı benimki yarın bugün va yarın vede daha sonra alacak arkadaşlara bir ömür boyu mesleklerinde başarılar dilerim

önce eve gitmem lazım giyineceğim :D sonra annemiyle eşimi alacam. işim uzun. yetişirsem şanslıyım ;D

ececan ' Alıntı:
önce eve gitmem lazım giyineceğim :D sonra annemiyle eşimi alacam. işim uzun. yetişirsem şanslıyım ;D

sen hazırlan biz burda dokuz doğuralım bak hala sonuçlar açıklanmadı git odaya benim için bağır çağır bişiler yap tamammı abla : ))) tebrikler hayırlı olsun canım
alev34

herkese günaydın..
teşekkürler alev34 arkadaş. belgeyi aldık geldik. darısı buradaki tüm arakdaşların başına. gerçekten insan heyecanlanıyor. yiyeceklerde güzeldi bu arada. ;D

Ececan kardeşim hayırlı olsun . neler yapıldı törende . bir de sadece 1 kişi diyolardı ama başka bir kişi daha getirebiliyomuyuz törene .

öncelikle belgesini alan bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum darısı başımıza diyorum bişiy sorcam bu tarih ayrılması neye göre yapıldı iş adresi adresi nereye bağlıysa ona göre ruhsatlar dağıtılmış galiba bilginiz varmı ??

Batista ' Alıntı:
Ececan kardeşim hayırlı olsun . neler yapıldı törende . bir de sadece 1 kişi diyolardı ama başka bir kişi daha getirebiliyomuyuz törene .
Genelde herkes kendisi+2 kişi ile gelmişti.
ateş34 ' Alıntı:
öncelikle belgesini alan bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum darısı başımıza diyorum bişiy sorcam bu tarih ayrılması neye göre yapıldı iş adresi adresi nereye bağlıysa ona göre ruhsatlar dağıtılmış galiba bilginiz varmı ??
Tarih ayrılması muhtemelen bölgeye göre yapıldı. Çünkü dün salonda hatırladıklarım; tuzla, pendik, kartal, maltepe, s.beyli, sancaktepe, çekmeköy, ümraniye, üsküdar kadıköy ve ataşehir varmıydı hatırlamıyorum. İş adresi baz alınıyor

anadolu yakası kadıköy ve ataşehir hariç hepsine verildi. sadecene gaziosmanpaşa'ya verildi avrupa yakasından. bide bir sınırlama yok 5 kişi gele bile vardı. en küçük adayımız vardı belki daha 1,5-2 aylıktı :). Allah analı babalı büyütsün...