Kadıköy Buluşması

Arkadaşlar
Yarın ki buluşma için tekrar bir hatırlatma yapmak isterim.
Gelmek isteyen herkese masamızda yer vardır ve çokta mutlu olacağımızı bilmenizi isterim.
Müsait olan bütün arkadaşları bekliyoruz.

Merhaba
Güzel bir buluşma gerçekleştirdik.Gelen tüm üstad ve arkadaşlara;
Başta yoğun temposuna rağmen zahmet edip Bozüyük'ten İstanbul'a gelen sevgili "Abdullah Makineci" abimize,aynı şekilde "Kevork" ve "Ferhat" abimize,bizi kırmayıp zaman ayıran ve aramızda bulunan ve tanışmaktan çok memnun olduğum sevgili "day-dream" ve "Bilgin" kardeşimize şahsım adına sonsuz teşekkürler ediyorum.
Bir dahaki buluşmayıda şimdilik kararlaştırdık.Eğer üstadlar uygun görürse o buluşmayla ilgilide bir başlık açarım.Hatta sevgili adminimiz izin verirse bu başlığı tüm konulara açmak istiyorum.Tek bir konudaki başlık herkes tarafından görülmemiş.İstanbul grubuyla ilgili buluşma görev ihalesi öyle görünüyor ki bize kaldı :) Olsun görev görevdir :)
İstanbul buluşmasından küçük bir kare aşağıya alıyorum.Hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim.

Ben de değerli ağabeylerim ile tanıştığım için gerçekten çok memnun oldum. Hesap konusunda mahçup ettiniz bir sonraki sefere borcum olsun. Saygılarımla

Merhaba ;

Mühim olan dostlarla beraber olmak söz konusu olunca mesafeler hiç önemli değil tabi ki. Sevgili Tahsin'e , Ferhat ve Kevork üstada ve bizleri katılımları ile mutlu kılan bil_gin ve day dream'a ben de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bu tür buluşmalara gerçekten her birimizin ihtiyacı var. Mesleki bilgiler ve samimiyet dolu sohbetler......
Daha ne olsun ki ?

Bir sonraki buluşmaya herkesi bekliyoruz ..Yeri ve zamanı konusundaki duyuru yakında Sevgili Tahsin'den...

her şey iyi güzel de hangi fotoğraf hangi zatı muhteremi temsil ediyor bir de onu yazsaydınız aliyyül ala olurdu vesselam

her şey iyi güzel de hangi fotoğraf hangi zatı muhteremi temsil ediyor bir de onu yazsaydınız aliyyül ala olurdu vesselam

Şöyle izah edeyim tancam; masanın bir tarafı üstadlar,diğer tarafı öğrenciler diyelim. :)
Resme göre sağ tarafta; cam önünde Sn.Abdullah Makineci,ortada Ferhat,önde Kevork
Karşı cephede,cam önünde bendeniz,ortada day-dream,önde bilgin :)

demek ki doğru tespit etmışim tam isabet :) sizi de tebrik ederim tesekkurler kısmet olursa bir gün ben de değerli büyüklerimin masasında bulunma şerefine nail olmak isterim ama sizin masa dolmuş 2 sıra arkadaki masada da olsak yeter bize buradan bakınca kirkoryan abim zeki mürenin şarkısındaki gibi hayat yordu beni yıllar yordu beni koşmaktan yorgunum ama inadım inat modun da,ferhat abimiz ise pek bir atak aktif sert mizaçlı birisine benziyor,makineci abimizse olayları derinlemesine tahlil edip bütün yedek parçaları bir araya getiren usta bir makineci gibi duruyor,Tahsin abimiz ise saf masum mülayim anlayışlı uyumlu iyilik sever birisine benziyor diğer iki değerli meslekdaşımızı ise şimdilik pas geçelim zira daha elektirik alamadım :( o da benim eksiğim sanırım hepinize saygılar

Son düzenleme:
Sizlerle tanışmayı çok istememe rağmen bugüne kadar olan organizasyonlara denk getirip katılamadım, umarım bir sonraki
organizasyona katılma imkanım olur.

Saygılar,

Tahsin ağabey alçak gönüllülük yapıyorsun aslında sen de diğer taraftasın :)

Ayrıca üstadların bilgisi çok fazla mutabıkız ama bence asıl kıymetli olan bu bilgileri hiç çekinmeden , kendilerine saklamadan en detay noktasına kadar bir öğretmen gibi paylaşabilmeleri çok çok daha kıymetli bence. Gerçekten güncel vergi konuları ile ilgili özel vergi dersi gibi oldu benim için.

Saygılarımla

İşte fazla bilgi olunca beyin taşıyor tabi,boşaltıp rahatlamaları lazım.Bizde buna yardımcı oluyoruz :) Eh onlarda istekli olunca hepimiz faydalanıyoruz haliyle :)