fonradar

KATÜ'de okuyan bir öğrenci aranıyor, !!!

Ynt: KATÜ'de okuyan bir öğrenci aranıyor, acil !!!

ama biz burda bu dersi nasıl veririzin gayreti içindeyiz, birileri de çıkmış yok bu saçmalık yok boşa uğraşmayın yok şöyle yok böyle , kardeşim bize faydan yok bari moralleri bozma :mad:

arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun yazdıklarımı ne olur ukalalık olarak
algılamayın 2003 ktü maliye mezunuyum okulu 6 yılda bitirdim ve yusuf hocadan
muhasebe, dönemsonu işlemleri (kurumlarda hesap işleri yani muhasebe organizasyonu derslerini aldım )
geçen yıl smmm oldum.size sorulan muhasebe soruları parantez içersindeki dersin konusuna girmektedir
sakın sakına ders notu veya kitapla uğraşmayın yusuf hoca kolay kolay kendini tekrarlamaz size bu dönemde
sorulan sorular geçmiş yılların çıkmış sorularından yani kalıplarından zor benim öğrencilik dönemimde bizlere
sorulandan kolaydı yusuf hocanın çıkmış yıllarındaki sınav sorularını edinmeye çalışın özellikle parantez içersindeki
ders için trabzonda üni. civarındaki kırtasiyeler satıyordur aklımda kalan lega kırtasiye idi biz öğrencilik dönemimizde
yaklaşık 30 -40 ad vaka yani geçmiş yıl sorusu çözüp sınava girerdik öyle yüksek not alıpta geçemezdik hoca dersinde çok esprili ama yaptığı sınavda çok acımasızdır.özellikle geçmiş yıl sınav sorusu edinmeye çalışın tekdüzeni ezberlesenizde prof.olsanızda geçemezsiniz ktü muhasebe alanında benim gözümde türkiyede 1 numaradır ama teorik
olarak oda yusuf hoca sayesinde yani anlayın işin zorluğunu o yüzden geçmiş yıl sınav sorularını edinin.beni merak ediyorsanız staj başlatmayı ilk seferde verdim 72 ile muhasebe ful doğru idi (hatta basitti) bitirme 'de ise gelir tablosu
ve bilanço eksik 84 aldım bunlarda bana yusuf hocanın faydaları idi hepinizi anlıyorum allah kolaylık versin.

zeyna78 bulursan bende notlardan istiyorum.

sn barthez verdiğin biligler için çok teşekkür ediyoruz, gerçekten içimizi bir nebze de olsa rahatlattın, özlem hanım sağolsun yine yıldırım gibi yetişmiş ve hemen irtibatı kurmuş kırtasiyeyle, inş. en kısa zamanda elimize geçer bu notlar ve finansal muhasebe kabus olmaktan çıkar, böylece bu başlık da amacına ulaşmış olur...

bu arada özlem hanım edeple ilgili yazdığınız yazı çok güzelmiş,tuttum...

selam arkadaşlar...

katü den 2009 da mezun olan arkadaşım var. ara sıra büroya yanıma gelirdi. ve bana sürekli muhasebe dersini çok iyi öğrendiğini hocasının çok iyi olduğundan bahsederdi. 3 4 temmuz da girdiğim sınavın finansal muhasebe sorularını hazırlayanın yusuf sürmen ve katü de hoca olduğunu öğrenince aradım arkadaşımı. dedim senin muhasebe hocasını ismi ne diye sordum. dedi YUSUF SÜRMEN:)

hayırlsıyla sonuclar bir acıklansın ben gececeğimi umut ediyorum. eğer gecersem de gecmez isem de sizin için notları alırım. ama sizinle nasıl paylaşırım???

OSMAN_55 ' Alıntı:
selam arkadaşlar...

katü den 2009 da mezun olan arkadaşım var. ara sıra büroya yanıma gelirdi. ve bana sürekli muhasebe dersini çok iyi öğrendiğini hocasının çok iyi olduğundan bahsederdi. 3 4 temmuz da girdiğim sınavın finansal muhasebe sorularını hazırlayanın yusuf sürmen ve katü de hoca olduğunu öğrenince aradım arkadaşımı. dedim senin muhasebe hocasını ismi ne diye sordum. dedi YUSUF SÜRMEN:)

hayırlsıyla sonuclar bir acıklansın ben gececeğimi umut ediyorum. eğer gecersem de gecmez isem de sizin için notları alırım. ama sizinle nasıl paylaşırım???
sen notları hayırlısıyla bi al da gerisi kolay, veririz sana adresimizi karşı ödemeli kargoyla yollarsın bize, bi de hesap numarası verirsin oraya da fotokopi bedelini eft yaparız sonra da sana dua ederiz...

arkadaşlar elınıze geçen notlardan bende ıstıyorum

gul41 ' Alıntı:
arkadaşlar elınıze geçen notlardan bende ıstıyorum
notlar elimize geçerse bir konu açalım, finansal muhasebe notları geldi !!! diye, herkes oraya adreslerini yazar paylaşımlar gerçekleşir.

zeyna78 ' Alıntı:
sm³ ' Alıntı:
OSMAN_55 ' Alıntı:
selam arkadaşlar...

sen notları hayırlısıyla bi al da gerisi kolay, veririz sana adresimizi karşı ödemeli kargoyla yollarsın bize, bi de hesap numarası verirsin oraya da fotokopi bedelini eft yaparız sonra da sana dua ederiz...

evet güzel fikir.
Hayırlısıyla siz geçin dersinizi. en önemlisi bu.
sonrasında notları ve soruları edindiğinizde de paylaşmak isterseniz biz burdayız.

zeyna78 ve sm3 arkadaşlarım iddaa ediyorum bu dersten sizde geçeceksiniz.

kmlaky ağzından bal damlıyo ;) inş.

zeyna78 ' Alıntı:
kmlaky ' Alıntı:
zeyna78 ' Alıntı:
sm³ ' Alıntı:
OSMAN_55 ' Alıntı:
selam arkadaşlar...

evet güzel fikir.
sonrasında notları ve soruları edindiğinizde de paylaşmak isterseniz biz burdayız.

iddianız kulağa çok hoş geliyor.
biz elimizden geleni yapacağız. bunun için çalışıyoruz.
teşekkür ederim şahsım adına...

Bakın bugün neler oldu;
1) Sabah işyeri kiramızın artışı için 1 haftadır aramadığım mal sahibimizi aradım.Adam şu anda cep telefonundan beni aradığını söyledi.Bu kadar mı denk gelir dedi.
2) Öğlen saatlerinde uzun zamandır gidemediğimiz dayısına gidelim demek için karımı aradım.kahkalarla gülmeye başladı.Çünkü daha önce bu konuyu hiç konuşmadığımız halde kalmış dayısına gitmiş.Aradığımda ordaydı.
3) Şu anda bir düğüne katılmak için yıllık izinde olan memleketine giden bir çalılşanımzı bir şey sormak için aradım.Ararkende yanımdakilre bu kız düğün için yıllık iznin alıp Ordu'ya gitti.Şimdi kuafördedir dedim.tamamen spontane bir şekilde. Aradığımda bilin bakalım nerdeydi.Kuaförde.

o yüzden geçeceksiniz inanın bana.daha önce 6. hissime laf edenler var dı da burda onun için yazıyorum.
3)

inşallah dediğin gibi olur, geçemezsem bu yazdıklarını sana geri atarım :D, çünkü daha önce de şöyle bişey oldu, mart sınavından sonra finansal muhasebeden heralde kalıcam dedim hackhan arkadaşımız moralini bozma geçersin dedi ben de ya geçemezsem dedim , o zaman gel ben burdayım utanayım kızarayım dedi, tabi geçemedik sonra yazdıklarını ona gönderdim, utanmıyorum kızarmıyorum dedi sadece hocanın sistemi beni yanılttı dedi, sizinki de hackhan gibi olmaz inş.

hayır yaa temmuzu diyor, eğer temmuzu demiyorsa da bizimle dalga geçiyor, çünkü zaten biz bu notları ve çıkmış soruları elde edince çok yüksek bi puanla geçicez inş.

sm³ ' Alıntı:
hayır yaa temmuzu diyor, eğer temmuzu demiyorsa da bizimle dalga geçiyor, çünkü zaten biz bu notları ve çıkmış soruları elde edince çok yüksek bi puanla geçicez inş.

dalga malga geçmiyorum arkadaşlar.Temmuzu diyorum temmuzu.
geçtiniz siz geçtiniz.

kmlaky ' Alıntı:
zeyna78 ' Alıntı:
sm³ ' Alıntı:
OSMAN_55 ' Alıntı:
selam arkadaşlar...

evet güzel fikir.

bende gteçeceğimim duymak istiyorum ama biraz zor

benim kağıdın cevap anahtarı ile farkı birkaç yevmiye kaydı ve sonuçta bulunan zarar :D iddia ediyorum cevap anahtarının aynısı

zeyna78 ' Alıntı:
kmlaky ' Alıntı:
zeyna78 ' Alıntı:
kmlaky ' Alıntı:
zeyna78 ' Alıntı:
sm³ ' Alıntı:
OSMAN_55 ' Alıntı:
selam arkadaşlar...

evet güzel fikir.

iddianız kulağa çok hoş geliyor.
biz elimizden geleni yapacağız. bunun için çalışıyoruz.
teşekkür ederim şahsım adına...

Bakın bugün neler oldu;
1) Sabah işyeri kiramızın artışı için 1 haftadır aramadığım mal sahibimizi aradım.Adam şu anda cep telefonundan beni aradığını söyledi.Bu kadar mı denk gelir dedi.
2) Öğlen saatlerinde uzun zamandır gidemediğimiz dayısına gidelim demek için karımı aradım.kahkalarla gülmeye başladı.Çünkü daha önce bu konuyu hiç konuşmadığımız halde kalmış dayısına gitmiş.Aradığımda ordaydı.
3) Şu anda bir düğüne katılmak için yıllık izinde olan memleketine giden bir çalılşanımzı bir şey sormak için aradım.Ararkende yanımdakilre bu kız düğün için yıllık iznin alıp Ordu'ya gitti.Şimdi kuafördedir dedim.tamamen spontane bir şekilde. Aradığımda bilin bakalım nerdeydi.Kuaförde.

o yüzden geçeceksiniz inanın bana.daha önce 6. hissime laf edenler var dı da burda onun için yazıyorum.
3)

ne diyeceğimi bilemedim.
:)
peki geçeceğiz... :)

http://www.yusufsurmen.com/get.php

arkadaşlar şimdi arkadaşımla görüştüm. yukarıda yusuf hocanın int adresi var.
öğrendiğim bilgilerden en dikkat çekicisi hocanın kendi kitabı varmış. ve daha da önemlisi hoca 2.ve büt sınavlarında hep benzer sorular sorarmış. çok fazla değişik sorular sormazmış. notlara gelince arkadaşım yusuf hocanın kendi kitabını ve okul notlartını geritrecek. o zaman tekrar haberleşiriz. yalnız olur ya onutursam lütfen meil atın. hepimiz için hayırlsı. BENİM DE DERDİM MALİYET MUHASEBESİ. dershaneye gideceğim.

osman_55 arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkürler,sitede final sorularının cevaplarını zaten yayınlıyo, kitabına gelince bazı arkadaşlar almışlar ve hiç memnun kalmamışlar içerisinde hiç çözümlü örnek olmadığını söylediler, işin enteresan tarafı temmuz 2.sınavı ancak ilk sınavla hiçbir benzerliği yok aksine daha da zorlaştırdı, not konusunda da katü de kırtasiyelerde satılan çıkmış sorular varmış bu nota ulaşabilirsek çok iyi olacak