fonradar

KGK Bağımsız Denetçi Sınavı Hazırlık Kaynak

Yüklemişsiniz ama ben indiremiyorum, sanıyorum virüs engelinden dolayı. Rica etsem bana da yollar mısınız notlarınızı?

Arkadaşlar, .pdf formatında bağımsız denetim dersi ders notları olan gönderebilir mi acaba zahmet olmazsa?

Arkadaşlar merhaba, Muhasebe Standartları ve Kurumsal Yönetim İlkeleri Finansal Yönetim ders notları elimde var, özet halinde .pdf formatında. Açıkçası bu kaynaktan hazırlanıp verdim 2 sınavı da, kesinlikle öneririm. Slayt şeklinde 700-800 sayfa ama sayfaya 6 veya 8 slayt yazdırdığınızda gayet okunaklı çıkıyor ve yine samimi olarak söylüyorum toplamda yanyana getirseniz 50 sayfa etmez. 2 sınavda da çıkan soruların tamamı içerikte mevcuttu, selamlar..

Arkadaşım notlar için teşekkürler. Başka dersler ile ilgili de elinde notlar varsa paylaşabilir misin ? İyi çalışmalar.

Arkadaşlar,
Ne dersiniz bilmiyorum ama şu anda aktif olarak açmış olduğum email adresinde KGK Sınavı için kaynak paylaşımı yaparsak herkesin faydalanacağını düşünüyorum. Umarım bu diğer arkadaşlarda benimle aynı fikirdedirler.
email adresi : [email protected]
Şİfresi : Kamu2014

Herkes için faydalı olmasını dilerim.

Selam ve dua ile

YMM ofisinde çalışıyorum smmm ruhsatım var ve Bağımsız denetçilik sınavlarına gireceğim sakarya üniversitesinin notları elimde mevcut ancak 1000 sayfadan daha fazla belkide bazı sitelerdeki kgk bağımsız denetim sınavlarına hazırlık kitapları gördüm bunlar bu sınav için yeterlimidir karar veremedim bu kitaplardan elinde olan varsa içeri hakkında bilgi verebilirlermi yada başka kaynak önerisi olan varmıdır

Arkadaşlar maalesef ben virüs programının engellemesini aşamadığım için indiremiyorum, rica etsem [email protected] ardesine mail atabilirmisiniz.
Şimdiden çok teşekkürler.

Merhaba Coşkun Bey,
Mümkünse sizden bir ricam olacak..
Sakarya Üniversitesi'nin bağımsız denetçilik sınavına ilişkin notlarını linkini paylaşmalarına rağmen pc engellediği için indiremedim. Geçmiş yıllarda yapılan soruların da bir kısmına ulaşabildim.. Elinizde sözkonusu eğitim notları ve geçmiş yıllara ait soru ve cevaplar var ise [email protected] mail adresime gönderebilir misiniz?
Teşekkürler,
İyi çalışmalar
İyi Günler..
Saygılarımla..

Arkadaşlar merhaba, Muhasebe Standartları ve Kurumsal Yönetim İlkeleri Finansal Yönetim ders notları elimde var, özet halinde .pdf formatında. Açıkçası bu kaynaktan hazırlanıp verdim 2 sınavı da, kesinlikle öneririm. Slayt şeklinde 700-800 sayfa ama sayfaya 6 veya 8 slayt yazdırdığınızda gayet okunaklı çıkıyor ve yine samimi olarak söylüyorum toplamda yanyana getirseniz 50 sayfa etmez. 2 sınavda da çıkan soruların tamamı içerikte mevcuttu, selamlar..

merhaba banada atabilirmisiniz
[email protected]
teşekkürler

Arkadaşlar,
Ne dersiniz bilmiyorum ama şu anda aktif olarak açmış olduğum email adresinde KGK Sınavı için kaynak paylaşımı yaparsak herkesin faydalanacağını düşünüyorum. Umarım bu diğer arkadaşlarda benimle aynı fikirdedirler.
email adresi : [email protected]
Şİfresi : Kamu2014

Herkes için faydalı olmasını dilerim.

Selam ve dua ile

Sinan bey selamlar. Mail adresindeki notlar için teşekkür ederim. Bu notların haricinde elinizde bulunan diğer derslere ait susem yayınlarına ait notlarda varmı acaba.

dejean Nickli Üyeden Alıntı Arkadaşlar merhaba, Muhasebe Standartları ve Kurumsal Yönetim İlkeleri Finansal Yönetim ders notları elimde var, özet halinde .pdf formatında. Açıkçası bu kaynaktan hazırlanıp verdim 2 sınavı da, kesinlikle öneririm. Slayt şeklinde 700-800 sayfa ama sayfaya 6 veya 8 slayt yazdırdığınızda gayet okunaklı çıkıyor ve yine samimi olarak söylüyorum toplamda yanyana getirseniz 50 sayfa etmez. 2 sınavda da çıkan soruların tamamı içerikte mevcuttu, selamlar..

Lütfen arkadaşım bende notları bekliyorum [email protected]