fonradar

KGK Bağımsız Denetçi Sınavı Hazırlık Kaynak

Arkadaşlar merhaba, Muhasebe Standartları ve Kurumsal Yönetim İlkeleri Finansal Yönetim ders notları elimde var, özet halinde .pdf formatında. Açıkçası bu kaynaktan hazırlanıp verdim 2 sınavı da, kesinlikle öneririm. Slayt şeklinde 700-800 sayfa ama sayfaya 6 veya 8 slayt yazdırdığınızda gayet okunaklı çıkıyor ve yine samimi olarak söylüyorum toplamda yanyana getirseniz 50 sayfa etmez. 2 sınavda da çıkan soruların tamamı içerikte mevcuttu, selamlar..

bana da mail atabilir misiniz? [email protected].

ilk sınavda Muh.Standartlarını verdim, kurumsal sınırda kaldı, ikinci sınavda da kurumsal.ı verdim. Biraz şans gerçi ama 2 sınavda da bu notlarda yer almayan soruya rastlamadım 2.sınavda kurumsal.da 1 soru dışında. Ayrıca daire başkanı ile görüştüğümde söylemişti 6-7 ay kadar önce; her sınavda önceki sınavlarda sorulmuş %10'luk (4 soru demek) birebir aynı soru soracaklarını ve sorulara dikkat ederseniz söylediğini doğruluyor gibi. Belgeyi aldığımdan açıkçası son sınav sorularına hiç bakmadım. Selamlar..

spk nın önceki sınavlarındada 40 soru oluyordu önceki sınavları kgk nın sınavlarına çok benziyor sonra soru sayısını 25 e düşürdüler spk not ortalamasını 60 a düşürdü kgk da da öyle birşey olacak mı acaba bilginiz var mı inş.olur 70 i tutturmak çok zor çünkü ben spk dan muh.standartlarından 72 aldım denetimden 60 aldım ama tekrar girmem lazım yükseltmek için belki yüksek alırım çünkü okan ünv.de muhasebe ve denetim üzerine yüksek lisans yapıyorum denetim dersimiz var geriye 2 ders kalıyor inş.onları da veririm

Notlardan faydalanmak istiyorum.Başlıktaki birkaç arkadaşa mail adresimi yazdım fakat dönüş olmadı.Rica etsem gönderirmisiniz.

merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum.kgk bağımsız denetçilik sınavına ilk yapıldığından beri giriyorum.2 dersim kaldı veremedim bir türlü muhasebe standartları ve denetim.notlarınızı [email protected] adresine de gönderirseniz sevinirim.

allah aşkına 15 yıl arıyor tamam onu anladık peki türmobun yaptığı ne olacak verilmiş hak geri alınırmı ayrıca odalar bizleri kgk bu isteğine boyun eğdiriyor ve gidin diyor eline koz veriyor

yanlışsam düzeltin o zaman ben ilk başvuru yapacam SMMM ruhsatım var bağımlı calısanım meslek tecrubem 15 yıl olmuyor ki yılsonunda o hikaye bitti galiba

3 modul var muh. standarları, denetim, spk-bankacılık-sigortacılık-emeklilik mev. her modul 150 lira 450 lira hepsine girersem

basvuru 12-23 ocak 2015 sınav 14/3/15

sınavı veriyorum sonra bagımsız denetci yardımcısı oluyorum 3 yıl staj gibi bir sey var sonra sonra bağımsız denetci oluyorum . ??