KGK Bağımsız Denetçi Sınavı Hazırlık Kaynak

sınava hazırlanmak ıcın sakarya unıversıtesının sausem yayınevının kıtabı guzel bırkaynak.standart ve denetım yaklasık 700 sayfa cıvarında.elınde ders notu olan varsa maıl atabılırmı ?elcı[email protected]

Arkadaşlar merhaba, Muhasebe Standartları ve Kurumsal Yönetim İlkeleri Finansal Yönetim ders notları elimde var, özet halinde .pdf formatında. Açıkçası bu kaynaktan hazırlanıp verdim 2 sınavı da, kesinlikle öneririm. Slayt şeklinde 700-800 sayfa ama sayfaya 6 veya 8 slayt yazdırdığınızda gayet okunaklı çıkıyor ve yine samimi olarak söylüyorum toplamda yanyana getirseniz 50 sayfa etmez. 2 sınavda da çıkan soruların tamamı içerikte mevcuttu, selamlar..

[email protected] adresine mail atabilirmisin

Arkadaşlar merhabalar,

Bir konu hakkında fikirlerinize başvurmak istiyorum. Vergi müfettişiyim, bağımsız denetçilik sertifikası almayı düşünüyorum. Malumunuz şartları arasında meslek mensubu olma şartı var.

Sizce;
1) Önce SMMM belgesini alıp sonra mı bağımsız denetçilik için uğraşmalıyım?
2) SMMM belgesi alabilmem için yeterlilik sınavını vermem yeterli olacak mıdır? Benim açımdan şartları nedir?

Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

12 eylül 2015 sınavına hazırlanıyorum ilk girişim olacak elinde not olan varsa paylaşabilir mi acaba? [email protected]

bir de hangi kitaplardan çalışılmasını önerirsiniz girenler varsa yardımcı olabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar,
12 eylül 2015 sınavına başvurdum kaynak ve not konusunda yardimci olabilir misiniz