KGK Bağımsız Denetçi Sınavı Hazırlık Kaynak

Merhaba Arkadaşlar,
KGK bağımsız denetçi sınavına hazırlık için elinde kaynağı olan paylaşabilir mi?
Ya da hangi kaynaktan sınava hazırlanmalıyım.

Bende bugün başvurdum. Acil kaynak bulup hemen çalışmaya başlamak lazım süre kısıtlı.

Piyasada bu sınavla ilgili çok fazla bir kaynak yok. Bağımsız denetim sınavının 1 yıllık geçmişi var daha.

Bu sınava hazırlanmak için sakarya üniversitesinin sausem yayınlarını öneriyorlar. Gecenki sınavda buradan bolca soru çıkmış. Ancak her bi kitap 1000 sayfa civarıymış..

Slm. Arkadaşlar sınav yazılı mı? Test mi? Tam açıklama bulmadım.
Ayrıca SMMM hakkını kazandım ancak ruhsatımı henüz almadım. SMMM' nin gireceği alanlarda
sınava gireceğim. SOrun olurmu bilginiz var mı?

K.g.k. Sınavı Kaynak

Kamu Gözetim kurumunun 2014/Eylül tarihli sınavına gireceğim. 15 yıl kıdemi olup, Anlaşmalı üniversitelerden geçiş eğitimi alanların Denetim ve Muhasebe standartları notlarına ihtiyacım var. Eğitim notlarını paylaşmak isteyenler mail olarak iletebilir mi?

Arkadaşlar Bağımsız Denetçilik sınavına girecek arkadaşlardan smmm olan var mı ? Ayrıca kaç yıllık meslek deneyiminiz var ?

Arkadaşlar merhaba, Muhasebe Standartları ve Kurumsal Yönetim İlkeleri Finansal Yönetim ders notları elimde var, özet halinde .pdf formatında. Açıkçası bu kaynaktan hazırlanıp verdim 2 sınavı da, kesinlikle öneririm. Slayt şeklinde 700-800 sayfa ama sayfaya 6 veya 8 slayt yazdırdığınızda gayet okunaklı çıkıyor ve yine samimi olarak söylüyorum toplamda yanyana getirseniz 50 sayfa etmez. 2 sınavda da çıkan soruların tamamı içerikte mevcuttu, selamlar..