Kooperatif Faal Olduğuna Dair Mahkeme Kararı (Genel Kurulu Yapılmadığı İçin)

arkadaşlar kooperatif biçerdöver işletmecileri yardımlaşma kooperatifi ticari faaliyet yok, bilindiği gibi kooperatifler genel kurullarını yılın ilk 6 ayı içerisinde yapmak zorunda bu kooperatif en son 2002-2003 yıllarını kapsayan genel kurulunu 2004 yılında yapmış komiser dahilinde fakat tescillerini yaptırmamış bizde şimdi 2002-2003 yılının tescilini yaptırıcaz bunun yanında 2004-2005-2006-2007 yıllarına dair genel kurulları bir kerede yapıcaz
tic il müdürlüğü bu yönde yapmamızı istedi fakat ön koşul olarak bulunduğumuz yerin vergi dairesinde ve tic odasından faal olduğumuza dair yazı nezdinde mahkemeden bu delillere istinaden faal olduğumuza dair yazı isteniyor

şimdi asıl konu;
mahkemeden bu yazıyı alıcaz ama hiç yapmadığım için sizden elinde olan varsa bir form bir dilekçe burada yayınlarsanız sevinirim (bilindiği gibi ferdi işletmenin ltd şirketine çevrilebilmesi için asliye hukuk mahkemesine bilirkişi atanması ile ilgili işlemleri yaptım, ve dilekçemde arşivimizde mevcut sanırım buda aynı olacak yinede teyit maksadıyla yardımcı olursanız sevinirim

diğer konuda ticari faaliyeti olmayan bir kooperatif bu sadece giderleri ve üye aidatları mevcut fiyat tarifesinde kooperatiflerle ilgili taşımacılık kısmımı yoksa tarımsal faaliyet kısmındaki rakkamlarımı alıcaz ben taşımacılık kısmındaki rakkamları baz aldım ve gayri faal olduğu için %40 indirimi mevcut uygulamam doğrumudur acaba
şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için iyi çalışmalar iyi işler diliyorum.