LTD Şirket Bölünemeyen hisse devri

Merhaba,
Limited şirket ortaklarından birinin vefatı nedeniyle veraseten hisse devri işlemi yaptık. Bu devirde Limited şirketlerde hisse oranları 25 ve katı olması gerektiğinden bölünemeyen 12,5 TL tutarındaki 2 paya X yönetim kurulu üyesini aynı zamanda temsilci göstererek tescil ettirdik.

Sonrasında Y yönetim kurulu üyesi X yönetim kurulu üyesine hisselerini devretmek istedi gerekli hisse devir sözleşmesini 2 si arasında düzenledik fakat Sicilden bölünemeyen hisse tamamen devredilmelidir diyerek geri geldi. Bu durumda 2 parcadan olusan bölünemeyen hisseyi X yönetim kurulu üyesine devredeceğiz, zaten bölünemeyen hissenin yarısı kendisine aitti, yani kardeşine ait olan 12,5 TL lik hisseyide kendisine devretmemiz gerekiyor.

Gelelim bizim takıldığımız noktaya Ticaret sicilinde sorguladığımızda, tek hisse devri sözleşmesinde 2 ayrı kişinin hisse devri yapabileceğini söylediler.

Bu durumda ben hem bölünemeyen hissenin 12,5 TL lik kısmını X kişiye hemde Y kişisinin hissesini X kişiye aynı sözleşmede tek işlemde devir edebilirmiyim?