Maliyet Muhasebesi İçin Tesmer i Türmob'u Dilekçe Yağmuruna Tutalım !

kaç gündür bunun mücadelesini veriyoruz ne kadar başarılı olduk bilmiyorum betül hanım

Allah yardımcımız olsun benim kasımda son ama böyle giderse dosya yakmaya gidecez ve çok üzülüyorum.Ek sınav hakkı çıkacakmış ama çok zor sorarlarsa ordada kalırız.Önemli olan hocanın zihniyetinin değişmesi o yüzden sesimizi çıkarmamız lazım birlik olalım lütfen

Arkadaşlar ek sınav yada iptal olma durumu yok..yönetmelik yayınlancak yeni yönetmelik az kaldı..birde hoca kağıtları okurken çok insaflı davrancak merak etmeyin..

Yönetmelik derken Hilal hanım? Yönetmelik yayınlanmasının bizim sınavlarımıza ne etkisi olacak?

Hoca nasıl insaflı davranacak 45 kaldım geçen dönemm?

arkadaşlar hoca bu sınav için konuşuyorum insaflı okuyacak...bundan sonraki sınavlar da daha açık olacak..yönetmelik ise türmob açmış olduğu davayı kazanmıştı biliorsnuz resmi gazete de yayınlanması kaldı.. en kısa zamanda yayınlancak ek sınav hakkı..

hilalper?

arkadaşlar hoca bu sınav için konuşuyorum insaflı okuyacak...bundan sonraki sınavlar da daha açık olacak..yönetmelik ise türmob açmış olduğu davayı kazanmıştı biliorsnuz resmi gazete de yayınlanması kaldı.. en kısa zamanda yayınlancak ek sınav hakkı..

hoca neyi baz alarak insaflı okuyacak? 2. soruyu hemen hemen herkes normal maliyete göre yaptı tek dersim maliyet ve kasım sınavı birçok kişi gibi son hakkım belki de birçoğu dosyasını yaktı, insanların harcadığı zamana, maliyete yazık...

ya hilal kardeşim
Allah aşkına birşeyler söylüyorsun yüreğimize su serpiyorsun
bu kadar net konuşuyorsun bir bildiğinmi var kardeşim

Arkadaşlar ek sınav yada iptal olma durumu yok..yönetmelik yayınlancak yeni yönetmelik az kaldı..birde hoca kağıtları okurken çok insaflı davrancak merak etmeyin..

Arkadaşlar ne durumdayız.bi türlü ders çalışamıyorum ya:(bu maliyeti nasıl halledecez.baskıya devam edelim bari kasımda kasmasınlar.2009 da sorulan bi soru yu aynı şekilde tekrardan sormuşlar.onlar çokmu bilip geçtiler sanki,bizim ne günahımız var ya bizede böyle bi güzellik kasımda yapılsa keşke.hakkımızda hayırlısı olsun.dualaşalım arkadaşlar ve baskıya devam yılmadan.hergün meil ve fax la devam ediyorum:(

filiz ayşe hanım günlerdir.bunun için uğraşıyoruz dilekçeyi forumlara feceye ve arkadaşlara vermekten canım çıktı
ayrıca yönetmelik değişikliği için imza attım attırdım. bayağı bir uğraşıyoruz Allah yardımcımız olsun

Arkadaşlar ne durumdayız.bi türlü ders çalışamıyorum ya:(bu maliyeti nasıl halledecez.baskıya devam edelim bari kasımda kasmasınlar.2009 da sorulan bi soru yu aynı şekilde tekrardan sormuşlar.onlar çokmu bilip geçtiler sanki,bizim ne günahımız var ya bizede böyle bi güzellik kasımda yapılsa keşke.hakkımızda hayırlısı olsun.dualaşalım arkadaşlar ve baskıya devam yılmadan.hergün meil ve fax la devam ediyorum:(

Arkadaşlar ;

475 53 00 nolu telefondan da bilgi alabiliryorsunuz. Aradım konuştum "dilekçeler geliyor toplayıp yönetime vereceğiz dediler".

daha çok faks ve mail lazım, göndermeyen arkadaşlarınızı uyarınm lütfen. (bu bizimde son hakkımız olabilirdi.)

Arkadaşlar bende sizin gibi maliyet mağduruyum. 3.sınav girişimdi gene tuzak sorular sormuş Bu mübarek Ramazanda bizlere bunu reva gören kim ve kimler varsa Allaha havele ediyorum. Bende bu gün TESMER VE TÜRMOB'a fax ve mail attım. Allah hakımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin amin.

Arkadaşlar bende sizin gibi maliyet mağduruyum. 3.sınav girişimdi gene tuzak sorular sormuş Bu mübarek Ramazanda bizlere bunu reva gören kim ve kimler varsa Allaha havele ediyorum. Bende bu gün TESMER VE TÜRMOB'a fax ve mail attım. Allah hakımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin amin.

Ben inanıyorum bu çabamız boşa gitmiycek denetimde nasıl kgk yönetmeliğinden kurtulduysak bunda da hocanın normal ve anlaşılabilir soru sormasını sağlıycaz

Merhaba arkadaşlar bende dün tesmer ve türmob a hem mail attım hemde faks çektim. İst. smm odasına da mail attım umarım bir sonuç çıkar... İlk defa tüm derslerden bu dönem de girdiğim 7 de 4 yaptım sanki ama maliyet ve vergi mahvetti resmen allah yardımcımız olsun...

Yahya Arıkan( İSMMMO Başkanı) Yaklaşımı;

Sınav Mağdurlarına; SMM sınavlarında mağdur olduklarına inanan(!) onlarca arkadaşımdan mail almaktayım. Her türlü eleştiriye sonuna kadar kapımız açık olup şunu bir kez daha ifade deyim ki, bu soruları soran ne Odamızdır ne de TÜRMOB’dur. Soruları soran Sınav Komisyonudur. Bu durumu değerlendirmeniz dileğimle…

Ozan Bingöl (Gazi Üniversitesi - Akademisyen) Yaklaşımı;

Bir mesleğin saygınlığını ancak meslek mensubu yaratır. Korkunuz, bu gençlerin mesleğe kazandıracağı saygı, bilgi, birikimdir! Korkmayın...

Maliye Bakanlığına bilgi edinme kanunu kapsamında SMMM ve YMM sınav yönetmeliğinde böyle bir değişiklik olup olmadığını,varsa ne zaman olacağını ve getireceği değişiklikleri sordum cevap tez zamanda gelmez ama mutlaka cevap geliyor geldiğinde buradan paylaşırım. Mehmet Şimşeğe de aynı konu ile ilgili mail attım sesimizi duyurmamız lazım...