Maliyet Muhasebesi kitap

aralıktaki sınav için hangi kaynağı tavsiye edersiniz?
Kamil Büyükmirza mı Yurdakul Çaldağ mı?
Büyükmirzanın kitabı daha ayrıntlılı diye duydum,sizin düşünceleiniz nedir?
Büyükmirzanın kitabı elinde olup sınavı geçen arkdaşlar bana gönderebilirsiniz:)

Ynt: Maliyet Muhasebesi kitap

aazakli ' Alıntı:
İmkanın varsa her ikisini al.

Ben de aynı noktadayım, iki kitaptan birini alacam ama hangisi karar veremiyorum.
Neden mümkünse her ikisini de alalım biraz detaylı bilgi verir misiniz.

evet ya biraz bilgi kitap olan arkadaşlar göndersin ya

Selam,

Ben büyükmirzanın kitabını aldım, bana biraz zor geldi anlamak, konuların arkasındaki testlerin çözümü yok, yanlızca doğru cevapları veriyor, örneğin 2. dağıtımın sonucu 50.000 diyor ama nasıl ulaştığını anlatmıyor. Kendisine email yolladım ve cevapları paylaşmasının mümkün olup olmadığını sordum, "bunu bulduğuna şükret" gibi bir profesörden beklen cevap verdi.

O yüzden siz karar verin....

madem kitap çıkarıyorlar adam gibi iş yapsınlar ya,sınavda nasıl çözüceğimizi şaşırdık artık

komisyondaki hocanın adı yurdakul çaldağ.... kamil' in kitabını istdan nerden temin edebiliriz?

father ' Alıntı:
komisyondaki hocanın adı yurdakul çaldağ.... kamil' in kitabını istdan nerden temin edebiliriz?

yurdakul çaldağ olduğıunu nerden öğrendiniz ? kesin bilgi mi ::)

ben kamil büyükmirza ve yurdakul çaldağ ın kitaplarını sipariş ettim.komisyondaki hocanın ismi net bilinse...

arkadaşlar yurdakul çaldağ ayrıldı komisyondan diye biliyorum, yeni hocanın isminide açıklamıyorlar hiçbiryerdende öğrenemedim öğrenen olurda paylaşırsa çok memnun oluruz.