Mart 2011 Finansal Muhasebe !!!

Ynt: Mart 2011 Finansal Muhasebe !!!

sm³ ' Alıntı:
hadi gözünüz aydın !!! sınav tarihi açıklanmış 12-13 Mart, son başvuru 21 Şubat...
ne biçim iş yaparlar bilmiyorum son başvuru 21 şubat diyolar ee aralık sınavını en erken açıklayacakları tarih şubatın başı birde buna itiraz süresini ekleyin 15 gün başvuru süresi itirazı açıklamalarına kalıyor 6 gün. ya 20 ocakta sınavı açıklayacaklar ya da ki büyük ihtimalle başvuru süresini uzatacaklar. uzatacağın belli normal bir tarih koysana ikidebir uzatıp durma!!!

bu şartlar altında sanırım 15/02/2011 de en geç sonuçlar açıklanmalı ki geriye zaman kalsın biraz... değil mi yani...

gencay07 ' Alıntı:
sm³ ' Alıntı:
hadi gözünüz aydın !!! sınav tarihi açıklanmış 12-13 Mart, son başvuru 21 Şubat...
ne biçim iş yaparlar bilmiyorum son başvuru 21 şubat diyolar ee aralık sınavını en erken açıklayacakları tarih şubatın başı birde buna itiraz süresini ekleyin 15 gün başvuru süresi itirazı açıklamalarına kalıyor 6 gün. ya 20 ocakta sınavı açıklayacaklar ya da ki büyük ihtimalle başvuru süresini uzatacaklar. uzatacağın belli normal bir tarih koysana ikidebir uzatıp durma!!!

kesınlıkle katılıyorum.

iddia ediyorum 21 şubat dedikleri son başvuru 7 marta kadar uzar, sonra sm³ demişti dersiniz...

sm³ ' Alıntı:
iddia ediyorum 21 şubat dedikleri son başvuru 7 marta kadar uzar, sonra sm³ demişti dersiniz...

4 gün mü ders çalışcaz.. :)

burcu83 ' Alıntı:

valla 4 gün mü çalışırsınız 54 gün mü bilemem, ben 2010 mart ayından beri çalışıyorum hala geçemedim finansaldan, tabi bunun nedeni benim aptal olmam değil biliyorsunuz nedenlerini, y.s. komisyonda olduğu sürece işimiz Allah'a kalmış...sonuç olarak 4 gün de 304 gün de çalışsak değişen bişey olmuyor ne yazıkki...

sm³ ' Alıntı:
burcu83 ' Alıntı:

valla 4 gün mü çalışırsınız 54 gün mü bilemem, ben 2010 mart ayından beri çalışıyorum hala geçemedim finansaldan, tabi bunun nedeni benim aptal olmam değil biliyorsunuz nedenlerini, y.s. komisyonda olduğu sürece işimiz Allah'a kalmış...sonuç olarak 4 gün de 304 gün de çalışsak değişen bişey olmuyor ne yazıkki...

Ben de 2009 Aralıktan beri çalışıyorum..: )

durmak yok çalışmaya devam o zaman... ;)

Mart palanın çıraklık, Temmuz kalfalık, Aralıkta ustalık sınavıydı. Bu sınav beklentimiz daha yüksek. Artık fantezi yapacak pala efendi. Artık sadece kebir ile bilançoyu verip yevmiye kayıtlarını mı ister, kooperatif işletmesi verip kar/zarar mı hesaplatır!, inşaat muhasebesi yaptırıp gayrimenkulleri sonraki sene mi sattırır, şahıs bilanço verip vergi karşılığı mı ayırttırır herşeyi yapabilir pala efendi. Bence soru aynen şöyle başlıcak "31.10.2010 tarihi itibarıyla tasfiyeye giren x işletmesinin tasfiyeye giriş bilançosu aşağıdaki gibidir.."

bu eserleriyle yeteri kadar anılıyor ve anılacak zaten, başka eser istemiyoruz, ne demiş atalarımız ''insan ölür eseri kalır eşek ölür semeri kalır.''

Çok sevdiğim muahsebe sınavından çok korkuyorum,tek dersim ve 3. girişim olacak.Siz böyle konuştukça daha da korkuyorum.

e korkmanızdada fayda var. Korkacaksınız ki savunma mekanizmalarınız harekete geçecek.
Aralıkta yan tarafımda oturan bir kızcağız vardı '' Ben ilk giriyorum fazlada çalışmadım geçme şansım varmı demişti cevap olarak keşke çalışsaydınız ve 1 hakkınızı yakmasaydınız %99 kaldınız dedim'' o anda biraz bozulmuştu ancak sınav sorularını görünce suratı daha bir bozuldu.
Benim içimdeyse son günlerde sanki bu işi bitirmiş belgeyi almışım gibi bir his mevcut ama bakalım sonuçlar ne diyecek.
Mart 2011 finansal sınavı tek soru
Say ulen titanikte ölenlerin adını
John
Thomas
Mike kimdi ule beşinci ;D ;D ;D

Tamir bakım hizmetlerinden 100.000YTL+%10 KDV gelir elde edilmiştir. Söz konusu tutar müşteriler tarafından banka hesabına yatırılmıştır.

arkadaşlar bunun kaydını benim için yapabilirmisiniz lütfen.. takıldım kaldım buna..

102 Bankalar 110.000

600 Y.İ.Satışlar 100,000
01 Tamir Bakım Gelirleri
391 Hesaplanan KDV 10,000

Takip açısından önce 120 ye alınıp sonra bankaya girişte yapılabilir.

stonhand ' Alıntı:
e korkmanızdada fayda var. Korkacaksınız ki savunma mekanizmalarınız harekete geçecek.
Aralıkta yan tarafımda oturan bir kızcağız vardı '' Ben ilk giriyorum fazlada çalışmadım geçme şansım varmı demişti cevap olarak keşke çalışsaydınız ve 1 hakkınızı yakmasaydınız %99 kaldınız dedim'' o anda biraz bozulmuştu ancak sınav sorularını görünce suratı daha bir bozuldu.
Benim içimdeyse son günlerde sanki bu işi bitirmiş belgeyi almışım gibi bir his mevcut ama bakalım sonuçlar ne diyecek.
Mart 2011 finansal sınavı tek soru
Say ulen titanikte ölenlerin adını
John
Thomas
Mike kimdi ule beşinci ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D

y.s.nin amme hizmetini gördünüz mü ? sitesine örnek final ve vize soruları koymuş, vay beee gözlerim yaşardı...