Mart 2014 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair

itirazımı ettim.ders seçimi başka yerden yapılıyormuş.itirazlar devam ediyor dedi tesmer.hayırlısı artık.

itirazımı ettim.ders seçimi başka yerden yapılıyormuş.itirazlar devam ediyor dedi tesmer.hayırlısı artık.teşekkürler abdull arkadaş cevap için.

Arkadaşlar hepimizin kullandığı ortak mail adresi bende

Bu e-posta adresinin sizin olduğunu doğrulamak için aşağıya girin ve kodunuzu almak için "İleri"ye tıklayın.

böyle bir yazı çıkıyor napmam lazım

arkadaşlar merhaba
benım vergi ve meslek hukukundan 3. girişim olcak.meslek hukukundan gecen sefer arkadaşımız tvtvlkn sağolsun allah razı olsun ondan meslek hukukunda 30 kasımda bırebır tahmın etmişti.yıne konu taraması yapıp vergi ve meslekten çıkabılecek soruları yazanlar olursa Allah onların gönüllerinin muradını versin. inanın mart sınavında tahmın edılebılecek sorulara çok ıhtıyacım var.yaş oldu 33 . yolun yarısı. meslek hayatına başlayamadım. teşekkür ederim
saygılarımla

ben olsam itiraz ederdim.
çünkü puanınız geçme sınırına yakın. ayrıca net bilgiye değil yoruma dayalı cevaplar olduğu için doğru cevap görelidir.
Komisyonda itiraz sonuçlarını aynı hoca mı okuyor bilmiyorum ama farklı kişiye denk gelirse 7 puan daha alma ihtimalin yüksek :)

arkadaşlar şu konuda bi anlaşalım
itiraz yaptığınız sınav kağıdı tekrar baştan okunmuyor sadece ilk okuyan hocanın sınav sorularına verdiği puanlar tekrardan toplanıyor
yani toplamda yanlışlık varmı diye bakıyolar
kağıdının yeniden okunmasını isteyenler mahkemeye gitmeli

Tek derse kaldım oda meslek bir türlü geçemiyorum . Arkadaşlar siz nasıl çalışma yöntemi izleyeceksiniz ??? bana yardımcı olur musunuz

meslek hukukuna maildeki dehanın notlarından çalıştım bence başka bir kaynaktan çalışmana gerek yok.orada çıkabilecek soruları arkadaş işaretlemiş zaten onlara daha fazla önem ver.ne kadar çok okursan o kadar iyi

şimdi maili açabildim . meslek hukuku bölümde çok döküm var volkan - adnke - rebel hangi notları çıkarmam gerekiyor 2014/1 marta bu dersı vermelıyım :(

denetimin cevaplarına bakarsam benim bu dersten kalmam gerekiyordu ama 60la geçtim.cevap anahtarını birebir istemiyorlar demek ki.yine böyle enteresan bir soru çıkarsa karşınıza ona yakın bir sorunun cevabını yazın.ben denetimde müşteri işletmenin sorumluluklarını yazmıştım 2.soruya.1.soruya ne yazdığımı bile hatırlamıyorum doğrusu :)