Mart 2014 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair

bende tek meslekten kaldım
öncelikle cezalar ve meslek mensubu olmanın genel ve özel şartları bekliyorum
zaten bunları bilmemiz gerekiyor ama riske atmayın ben 2 soruyu burdan bekliyorum

Adnkc sizin notları da gördüm Şöyle bir notlara baktım da , geneli deha tarzı .. Siz hangi nota çalışmayı düşünüyorsunuz.

Adnkc sizin notları da gördüm Şöyle bir notlara baktım da , geneli deha tarzı .. Siz hangi nota çalışmayı düşünüyorsunuz.

önce 60 küsür sayfalık notlar vardı
altını çizerek veya yazarak onlara çalışmayı düşünüyorum
ardından çıkmış sorular ve deha kaynakları

tktvlkn Nickli Üye 27.11.2013 tarihinde aynen şu mesajı yazmış

Son düzenleme:
Açıkçası ben böyle bir şeye ihtimal vermiyorum. Bana göre birisi sorulara ulaşmış olsa burada foruma yazacağını düşünmüyorum veya vergi dersinden çıkacak soruyu biliyor olsa kantinde masada insanların duyacağı şekilde vergi hukuku çalışmaz hatta ders çalışmaz. Sessizce sınav saatini bekler. Somut deliller olmadan böyle bir iddiada bulunmak ispat etmeyi gerektirir diye düşünüyorum. Kağıtlar okunurken adaletli davranılıyor veya davranılmıyoru, sınav sorularını tartışabiliriz ama sorularının önceden uçurulduğu hususunu ben açıkçası düşünmüyorum... Şahsi fikirlerimdir...

tktvlkn Nickli Üye 27.11.2013 tarihinde aynen şu mesajı yazmış

yani bunları neden yazıyorum bu forumda meslek hukuku ile ilgili soru analizi isteyen arkadaşlar vardı
sorular piyasaya bir hafta önce düşüyo, ama parası olana düşüyo,
bizim gibi insanlarda gece gündüz ders çalışıyor,
bu sistemi kim kuruyorsa ve bu ranttan kim çıkar sağlıyorsa Allah onların belasını versin
bu kadar da basit değil bence
Ben neden bu kadar çalışıyorum ki ilk girişte 3/7 yaptım.
muhtemelen 2 defa daha sınava giricem
Parası olana düşüyor falan. Param var benim nerden bulabilirim soruları ? Bulamam

Açıkçası ben böyle bir şeye ihtimal vermiyorum. Bana göre birisi sorulara ulaşmış olsa burada foruma yazacağını düşünmüyorum veya vergi dersinden çıkacak soruyu biliyor olsa kantinde masada insanların duyacağı şekilde vergi hukuku çalışmaz hatta ders çalışmaz. Sessizce sınav saatini bekler. Somut deliller olmadan böyle bir iddiada bulunmak ispat etmeyi gerektirir diye düşünüyorum. Kağıtlar okunurken adaletli davranılıyor veya davranılmıyoru, sınav sorularını tartışabiliriz ama sorularının önceden uçurulduğu hususunu ben açıkçası düşünmüyorum... Şahsi fikirlerimdir...

peki tktvlkn üyenin 27.11.2013 tarihindeki 2 soru yazması tesadüf mü
forum adı : " 2013-03 SMMM Yeterlilik Meslek Hukuku "
isteyen baksın
neyse kimsenin günahını almak istemem ama
Hakkımız yeniyorsa Allah bildiği gibi yapsın

Son düzenleme:
peki tktvlkn üyenin 27.11.2013 tarihindeki 2 soru yazması tesadüf mü
forum adı : " 2013-03 SMMM Yeterlilik Meslek Hukuku "
isteyen baksın
neyse kimsenin günahını almak istemem ama
Hakkımız yeniyorsa Allah bildiği gibi yapsın

Böyle birşey varsa nasıl ulaşırız ben ers çalışmaktan yoruldum dosya yakmak üzereyim parası neyse veririz :)

Sınavdan önce oda toplantı yapıyor ya ben ona hiç katılmadım ama orada çıkacak sorular az çok söyleniyor belki oradan tutmuştur.:)

ben onada katıldım :(
meslek hukuku tek dersim
gerçi 3. sınavıma giricem ama
bu dönem vermem lazım, yoksa müşteri potansiyelim zayıflayacak

Son düzenleme:
Ben hep kaçırıyorum inşallah bu dönem katılmak istiyorum benim 2 hakkım 3 dersim kaldı :(

sizin işiniz daha zormuş
sınava 20 gün kaldı
ve içimde hiç çalışma isteği yok
2013-3 .dönemde denetim ve mesleğe girdim
2 ay meslek hukuku çalıştım, denetime yüzenden baktım
denetim soruları hakkında hiç fikrim olmamasına rağmen bu tebliğleri ben çıkarsam nasıl çıkarırdım mantığıyla cevapladım
beklentim
denetim:20
meslek : 70-80 di
sonuç denetimden geçtim meslekten 25 vermişler :(