Muhasebe programı demo

merihs12

Katkı Sunan Üye
Muhasebe programları hakıkında çok görüş ve yorum var.Ancak en güzeli bu programları birebir inceleyip karar vermek. Bu programların demolarını internete defalarca aradım ancak bulamadım.Bilen arkadaşlar bana yardımcı olailir mi? örneğin mikronun demosu en çok bulmak istedğim?teşekkürler

Ynt: muhasebe programı demo

Mikro için................................formu doldurarak talepde bulunmalısınız.

Ynt: muhasebe programı demo

mali müşavirlik bürosu ise lucayı al 3 günde öğrenirsin pişman olmazsın.. çok artıları var

Ynt: Muhasebe programı demo

Selamlar,Hiç araşırmadım ama program demosu bulmanın çokta zor olduğunu düşünmüyorum. Kafanızdaki programların ana bayilerine ulaşarak demo temin edebileceğinizi zannediyorum. Program hakkında bilgi almak biraz incelemek istiyorum dediğinizde bayıla bayıla demo göndereceklerini düşünüyorum. Ayrıca programların kendi sitelerinde tanıtım amacıyla süreli demolarda belki bulunabilir.Böyle bir araştırma veya girişimde bulundunuz mu bilemiyorum. Saygılar

internette çok baktım ancak bulamadım bulduklarım da hep error site hatası veriyor.Bildiğiniz bir link varsa alabilirmiyim?

bilgi paylaşıyoruz bu rtük de nerden çıktı?:D....allahtan başka birşey paylaşmıyoruz yoksa büroyu kapatırlar mazallah