Sgk Gönderme Sorun

mes_ar

Tanınmış Üye
Merhaba arkadaşlar, bugün muhsgk göndermeye çalışıyorum fakat sgk kısmı (tahakkuk ve hizmet listesi) görünmüyor. Sabahtan beri ara ara deniyorum yine olmuyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı, çözümü nedir? Malum yarın son gün...

Ben dün 189 u aradım, böyle bir sorun olduğunu ve çözmek için çalışma yaptıklarını söylediler, bu sabah gönderebildim.

arkadaşlar, bende beyanname gönderemiyorum.. defter portalda beyanname paket gönderiliyor da takıldı kaldı.. hiç bir işlem yapılmıyor.
e beyanname de bende de sistem hatası veriyor...
istanbul odasına mail yazdım ama dönüş yok tabiki.. hiç bir kurumda hareketlilik yok..
189 u aradım cevap vermiyor.. kaldık böyle

Beyannameler uzadı arkadaşlar sirküler yayınlandı 28 ekim tarihine kadar.. ancak sigorta primleri ne olacak ?? onu bilemiyorum

ödeyen ödedi ondan sonra ertelediler, böyle saçma işler hiç yakışmıyor.

Sistem eskiye dönmeli MALİYE SGK'dan çekmeli bilgileri bu sistem bize (IK) hiçbir pratiklik getirmedi. Tam tersine kontrolümüzde olup anlık müdahale ettiğimiz basit konuları ona buna yaptırmaya çalışıyoruz.
Ayrıca Beyanname yükleyen arkadaşlara açıyorum hayatta gördüğüm en gıcık programla (BDP) bu işi yapıyorlar.