Sigortalı Tekrar İşe Giriş

AyAşAr

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar sevhen 3 pesonelimizin e bildirge aracılığı ile A firmasına giriş yapılması gerekirken sehven B firmasına girişi yapılmış.Bir dilekçe ile işyeri numaralarını değiştirmek soz konusu olabilirmi ? bu konuda bilgis olan arkadaşımızın bilgi vermesini rica ediyorum .

benim de başıma boyle bi durum gekmişti çok tecrubeli bir personelciyle goruşup bana en doğrusunun çıkış ve giriş yapabileceğimi soylemişti. sizde boyle yapabilirsiniz.

Başka bir şey yapılamaz. hemen doğru girişi yapın. Öbür firmadan da çıkarın.

SSK müdürlüğü ile görüştüm. Dilekçeye istinaden işyeri numaralarını değiştirebileceklerini söylediler.
herhalde durum hallolur..

sayın ayaşar sizi yanıltmak açısından söylemiyorum ben şahsi fikrimi söyliyeyim böyle bir dilekçe ile bu işlemi halletmezdim ssk müdürlüğünün ne yapacağı belli olmaz ben olsam giriş çıkış yapıp bu meseleyi düzeltirdim.

personelin sorun çıkaracağını düşünüyorum. arada 15 günlük bir süre var . Yoksa bende düşündüm aslında ama bu yol benim için daha mantıklı Ssk'nın dilekçeye ist. düzeltme işlemini hizmet dokumu sayesinde görmek mümkün bir sorun olacagını zannetmiyorum ..

dediğiniz gibi personelin sorun çıkartmasıda ayrı bir sorun siz en iyisi ssk'nın söylediği gibi yapın iyi çalışmalar