fonradar

Site Yönetiminin Dikkatine

figo

Katkı Sunan Üye
Sayın site yönetimi Bize Ulaşın linkiniz olmadığı için buradan yazıyorum.

Şu günlerde herkesin gündeminde olan Gayrimenkul gelirleri ile ilgili bir problem var.

gerek vergi dairesinin yayınladığı kitapçıklarda gerekse sizin ve diğer sitelerin yazarlarının yazdığı yazılarda, sadece kira geliri olan mükellefler üzerine örneklemeler yapılmış... bu örneklemelere ticari kazancının yanında gerek sadece mesken gerek sadece işyeri gerekse mesken ve işyeri kira geliri olan mükelleflerin beyanına ilişkin örneklerde eklenmesini rica ediyorum.siteniz adına yazan yazarlara bu problemi iletirsiniz çok memnun olurum saygılarımla....

Ynt: Site Yönetiminin Dikkatine

sanırım kimse dikkate almıyor.

sn ogün güneşin verdiği adresten form doldurdum fakat hareket yok.

oysa daha önce açtığım başlığa bakıldığında ticari kazancının yanında kira geliri elde edenlerin beyanlarının nasıl yapılacağı hakkında çok farklı görüşler var. bu konuda bir problem olduğu kesin. başta alomaliye yönetimi olmak üzere değerli üstadlarımızdan bu konuda tartışmaya mahal vermeyecek şekilde açıklama (yazı,makale) yapmalarını rica ediyorum.

Sn Figo

Sizin talebinizi yönetime hem ben ilettim , hem de Ogün bey. Ancak burası bir forum yani sizin isteklerinize birbeir cevap vermek gibi bir amacı yok bu forumun.

GMSİ konusuna gelince birçok yerde soruları cevapladım. Takıldığınız yer varsa sorun yine elimden geleni yaparım.

ogün bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. bu konu hakkında birde örnek uygulamalı yazı yayınlanırsa çok güzel olacak. forumda yazılanlardan cvp az çok belirlenmiş ama bir bütün halinde olmaması okuyanların kafasını karıştırıyor sanırım...

figo ' Alıntı:
ogün bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. bu konu hakkında birde örnek uygulamalı yazı yayınlanırsa çok güzel olacak. forumda yazılanlardan cvp az çok belirlenmiş ama bir bütün halinde olmaması okuyanların kafasını karıştırıyor sanırım...

Sayın Formdaş

İstersen bu konuyla ilgili bir yazı yazarım.Yok ben araştırıp buldum dersen yazmam formda cevabını bekliyorum

ferhat

ferhat bey yazarsanız herkes için iyi olur.