fonradar

SMMM 2013/2 Sınavı İtiraz Sonuçları Hk.

Birşey değişmeyeceğini bile bile genede umutlanıyoruz. Bir umuttur yaşamak :) Bu arada birisi bana denetimden nasıl geçebileceğimi söylerse sevinirim :)

Allah bunların belasını mı versin desem ne desem bilemiyorum, Rabbim sen affet yaa insanı günaha sürüklüyolar...yaa uzay çağındayız insanlar ışık hızında araçlar üretiyo bu kafası geriler 3 ayda sınav okuyo 1 ayda itiraz açıklıyoo,,,kardeşim siz neyin kafasını yaşıyosunuzz....
Valla ''Stajer adayı'' arkadaşlım ben denetmden 100 lük kağıt verdin 50 ile geçtim, desen ki nasıl geçtin valla bende bilmiyorum sonuçlara bakınca insanın hocaya ''Allah razı olsun geçirmiş''(???) diyesi geliyo :D

ya valla herkesin sonuçlarına bakınca bende şaşıyorum denetimden nasıl 100 aldım diye maliyetten kaldım bende onun sonucunu bekliyorum

ya valla herkesin sonuçlarına bakınca bende şaşıyorum denetimden nasıl 100 aldım diye maliyetten kaldım bende onun sonucunu bekliyorum

Elif Hanım Merhaba,
Ben de sizin gibi 2013/2. dönem yeterlilik sınavına girdim. Fakat Muhasebe Denetimi dersinden beklemediğim bir notla kaldım :) . Acaba hangi kaynaktan ve nasıl çalıştınız? Çalışma stiliniz nasıldı? Bana ne tavsiyelerde bulunabilirsiniz? Bir tek denetim dersim kaldı. Beni de korkutuyor. Aklımda kalması için ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler... :)

Günaydın Arkadaşlar

İtiraz sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında bilgisi olan varmı?

Günaydın Arkadaşlar

İtiraz sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında bilgisi olan varmı?

Allah bildiği gibi yapsın onları .. şu sınavlardan bir kurtulayım kurban kesecem... tek ders maliyet onada itiraz ettim ama sonuç değişmeyecek.. açıklasalarda kayıt yaptırsam aralığa ...

Allah bildiği gibi yapsın onları .. şu sınavlardan bir kurtulayım kurban kesecem... tek ders maliyet onada itiraz ettim ama sonuç değişmeyecek.. açıklasalarda kayıt yaptırsam aralığa ...

Senin durumun daha zormuş allah sabır versin ben başka derslerden de giricem ama yinede başvurmak için sonuçları bekliyorum.Tesmeri bayramdan önce aramıştım bayramdan sonraya kalabilir demişlerdi ve kaldı bugün fırsat bulursam arayacam bu sefer ne diyecekler

merhaba arkadaşlar;

Bende 4 dersten kaldım. 2 sine itiraz ettim. Gerçekten büyük haksızlık denetimden 70 beklerken 36 aldım. Yaptıklarımdan çok eminim ama neden bu sonuç bilemiyorum. İtiraz sonuçları için TESMER i aradım az önce... Bu hafta bekleniyor tarih belli değil komisyondan gelecek bekliyoruz dediler :(((

Benimde tek ders Muhasebe Denetimi itiraz ettim ama aynen değişeceğini düşünmüyorum. Muhasebe Denetimi 'nden tavsiyeye gerçekten ihtiyacım var...

Benimde tek ders Muhasebe Denetimi itiraz ettim ama aynen değişeceğini düşünmüyorum. Muhasebe Denetimi 'nden tavsiyeye gerçekten ihtiyacım var...

Allah yardımcımız olsun bende de tek ders maliyet muhasebesi..
denetimden tafsiyem.. soruya konsantre ol.. soru ne istedşi diye düşün.. çünkü küçük ayrıntılar gizli..

iç denetim ve bağımsız denetim genelde benzer ama atıflarla şekil buluyor cevaplar.. birde güncel konulardan çalışın ve bol geçmiş yıl sorularını dönüp dönüp okuyun.. o sizin soru biçimine vereceğiniz cevabı şekillendirecektir...

nacizane fikrimi paylaşayım dedim...

kolay gelsin...

Senin durumun daha zormuş allah sabır versin ben başka derslerden de giricem ama yinede başvurmak için sonuçları bekliyorum.Tesmeri bayramdan önce aramıştım bayramdan sonraya kalabilir demişlerdi ve kaldı bugün fırsat bulursam arayacam bu sefer ne diyecekler

Teşekkür ederim ...

cümlemize sabır versin.. bilgi alırsanız ve burada bizimle paylaşırsanız sevinirim..

kolay gelsin...

Allah yardımcımız olsun bende de tek ders maliyet muhasebesi..
denetimden tafsiyem.. soruya konsantre ol.. soru ne istedşi diye düşün.. çünkü küçük ayrıntılar gizli..

iç denetim ve bağımsız denetim genelde benzer ama atıflarla şekil buluyor cevaplar.. birde güncel konulardan çalışın ve bol geçmiş yıl sorularını dönüp dönüp okuyun.. o sizin soru biçimine vereceğiniz cevabı şekillendirecektir...

nacizane fikrimi paylaşayım dedim...

kolay gelsin...

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bende haddim olmayarak maliyetten öneride bulunayım. Öncelikle anlamadığınız konuları çalışın eğer deha yayınları falan detaylı geliyorsa, size Kamil Büyükmirza'nın maliyet kitabını öneririm. Konuyu anladıktan sonra ise bol bol örnek çözün derimmm.

arkadaşlar günaydın. denetime itiraz ettim. 100 beklerken 40 aldım ! lütfen denet,ime nerden çalıştınız hususunda yardımcı olur musunuz ? dehadan çalıştım. ama cevap anahtarı dehanınkinden bir kaç maddede farklılık vardı. yani bunun için ilk 2 soruma sıfır mı verdi hoca bilmiyorum. yada tesmerin cevap anahtarı hangi kaynaktan alıntı biliyor musunuz ? bari ordan çalışayım. birde denetime büyük itirazlar oldu kanaatindeyim. umarım hoca daha insaflı okur.

Azönce itiraz sonucu için tesmeri aradım.. Haftaiçi açıklanır dediler :)

Sizleri de arayıp sorup taciz etmeye davet ediyorum.

444 60 60 arıyoruz... Dahili -3-

Azönce itiraz sonucu için tesmeri aradım.. Haftaiçi açıklanır dediler :)

Sizleri de arayıp sorup taciz etmeye davet ediyorum.

444 60 60 arıyoruz... Dahili -3-

Aradım bu hafta bekliyoruz diyorlar.Gün veremiyorlarmış.Hayatımız tesmeri bekleyerek geçti.

Bu ne yaa .. bu ne ... sonucu zaten değiştirmeyeceksiniz.. ama biz bir umut bekliyoruz işte.. yuh yaa.. nasıl bir mesleğe adım atıyorum yarabbi ... sistem baştan bozuk..

her teos a girişte .. sizinde teosunuzunda tesmerinizinde diyorum.. yuh ! artık !

Bu ne yaa .. bu ne ... sonucu zaten değiştirmeyeceksiniz.. ama biz bir umut bekliyoruz işte.. yuh yaa.. nasıl bir mesleğe adım atıyorum yarabbi ... sistem baştan bozuk..

her teos a girişte .. sizinde teosunuzunda tesmerinizinde diyorum.. yuh ! artık !

İşe gelir gelmez hemen bakıyorum Cumayı bulduracaklar kesin artık.Bir umut bekliyorum bende değişmiyeceğinden eminim ama insanın elinde değil

Teostada sürekli hata var bayramda da böyleydi.İnsan acaba yüklememi yapıyorlar diye umutlanıyor ama