Smmm İş Arıyorum

2002 yılında smmm belgemi aldım. 2003 yılından itibaren mali müşavirlik bürosu işletiyorum. çeşitli sebeplerden dolayı işyerimi kapatım istanbulda pozisyonuma uygun iş arıyorum...

işte size tipik bir klasik muhasebeci örneği bir kere ilanı görünce bende talebe stajer genç birisi zannettim hiç 2002 de belgeyi alan bir smmm buradan hasbelkader iş arar mı biz daha kendimizi taşıyamıyor ağırlığımızı koyamıyor bir duruş sergileyemiyoruz çok güzel bir cv hazırlayacaksınız kendinizi ağırdan satacaksınız ama o cesaret nerde bizim camiada

işte size tipik bir klasik muhasebeci örneği bir kere ilanı görünce bende talebe stajer genç birisi zannettim hiç 2002 de belgeyi alan bir smmm buradan hasbelkader iş arar mı biz daha kendimizi taşıyamıyor ağırlığımızı koyamıyor bir duruş sergileyemiyoruz çok güzel bir cv hazırlayacaksınız kendinizi ağırdan satacaksınız ama o cesaret nerde bizim camiada
sayın meslektaşım...önce saygılarımı sunarım..genel olarak değerlendiğinde yorumunuzda haklı olabilirsiniz...ancak kişiye münhasır durumlar sözkonusu olabilir....

sayın meslektaşım...önce saygılarımı sunarım..genel olarak değerlendiğinde yorumunuzda haklı olabilirsiniz...ancak kişiye münhasır durumlar sözkonusu olabilir....

Her insanın bir hikayesi vardır. Ön yargılı olmamakta yarar vardır. İnsanların başına hayatta herşey geliyor. Bu kardeşimizinde hayatında kim bilir neler yaşandı bilemeyiz. O nedenle yorumlarımızda daha yapıcı olmaya çalışalım.

Nizam Bey'e katılıyorum.

Sayın tanca, ilk aşamada ön yargılı olup insanların morallerini bozmak yerine onlara nasıl yardımcı olabileceğimiz üzerinde çalışmak ve fikir bildirmek daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

selamlar kimse alınganlık göstermesin ben gerçek bir dost olduğum için acıları söylüyorum moral bozmak değil sevgili meslekdaşımı kendisinden daha çok düşündüğüm için ben buraya yerine göre beleş çalışarak aç kalarak geldim çok şey gördüm 12 bankaya borçtan dolayı icra iflas haciz kredi çekme artı para kredi kartı ortaklık da batak verme hepsini gördüm yeri geldi tuvalet temizledim çöp döktüm çay dağıttım temizlik yaptık ama basamakları tek tek çıkarak geldim bu günlere siz siz olun ezik durmayın kriz var iş yok deyip kendinizi ucuz kapatmayın borcu olan adamın maaşını çok düşük tutarlarken sizin yarınız kadar bilgisi olmayan kendini güzel pazarlayıp bir duruş sergileyen işi kabul etmeyen adamı 4 kere arayıp zorla işe aldıklarına şahit olduk sen 1500 tl alamazken 100 tl yol parası isteyemezken senden önce o işi yapana 3000 tl ve pek çok sosyal hak verdiklerini arkandan gelene 3500 tl verdiklerine şahit olursan sen de benim gibi düşünürsün smmm olan kişi büro da iş aramamalı korkak pısırık olmamalı KENDİ DEĞERİNİ bilmeli kendini ağırdan satmalı

Son düzenleme:
Dedikleriniz doğru, bir çoğumuz sizinle benzer şeyler yaşadık yada halen yaşıyoruz.

Ancak söz var iş bitirir, söz var baş yitirir demiş Ata'larımız. O nedenle destek olabilecek ve yapıcı yaklaşımlarla konuşulması daha iyi olur demek istemiştik.

Selamlar,