SMMM Yeterlilik 2016/2 İtiraz Hakkında

Kitaplarda yazan formülde aynı tesmer geri adım atmıyor yanlışı doğru olarak yuturdu
bundan sonra bu soruya benzer soru çıkarsa tesmer öylededidiye yanlış mı çözeğiz

Ya gecen seferde oldu ya boyle bunu da duzeltırseler 2 dönem ust uste olacak ondan kabul etmıyorlar.. gecmek onemlı deıl yeterkıı kabul etsınle dava acsak seneler surcek...

Arkadaslar malıyet muhasebesınde prof.olan yurdakul caldag hocanın kıtabı elınızde varmıdır acaba? en azından veya ıslam cankaya -nalan akdogan kıtabı ordan formule baksakda tesmere kıtap adı felan mı versek?

Koskoca kurum basit bir sorunun çözümünü bizden mi öğrenecek onlar yanlışı biliyordur zaten ama kimin umrunda okadar kağıdı okumak işlerine gelmez düşünsene soruyu yanlış çözüp belge almaya hak kazanana biz yanlış çözmüşüz siz aslında kazanmadınız diyecekler sonra onada itraz hakkı doğacak sınava 1 ay kalmış

Koskoca kurum basit bir sorunun çözümünü bizden mi öğrenecek onlar yanlışı biliyordur zaten ama kimin umrunda okadar kağıdı okumak işlerine gelmez düşünsene soruyu yanlış çözüp belge almaya hak kazanana biz yanlış çözmüşüz siz aslında kazanmadınız diyecekler sonra onada itraz hakkı doğacak sınava 1 ay kalmış

Birde şöyle bir şey var, hadi diyelim hakkımız yendi, yeniden girdik sınava, yine böyle bir durum yaşanmayacağı ne malum? Hakkaten 1 ders kala herşeyden vazgeç diyor şeytan...

teos'ta "smmm soru itirazı ekleme" diye bir seçenek eklenmiş. Yanlış hatırlamıyorsam daha önce yoktu böyle birşey. Tabi link tahmin edeceğiniz üzere çalışmıyor, orası ayrı.

Tesmerı tekrar basvurular ıcın arayan varmı acaba?

tesmerı tekrar basvurular ıcın arayan varmı acaba?

5 dk önce aradım aynı cevaplar...
Sınav sonuçlarının açıklanma tarihinden itibaren 15 gün itiraz etme süresi, 15 gün içinde ise itiraz sonuçlarını açıklayacaklarını söylüyorlar .
3. Dönem sınav başvuruları için ek süre verileceğini bu nedenle itiraz sonuçları açıklanmadan sınav başvurusu yapmamamızı söylediler

hiç ders çalışasım gelmiyor. Bu moral bozukluğuyla nasıl hazırlanıcam sınava

arkadaşlar tek ders bile olsa çalışmak lazım gelir. çünkü itiraz sonuçlarından sonra çalışmaya pek vakit kalmıyor , bir de önümüzdeki 15-20 günü stresli bekleyeceğimize en azından çalışalım sonuçlar açıklandığında geçersek ne ala yok eğer geçmezsek yeni sınava daha hazır ve morali yüksek gireceğiz.
Benim tek ders (vergi) , çalışmaya başladım bile...

arkadaşlar tek ders bile olsa çalışmak lazım gelir. çünkü itiraz sonuçlarından sonra çalışmaya pek vakit kalmıyor , bir de önümüzdeki 15-20 günü stresli bekleyeceğimize en azından çalışalım sonuçlar açıklandığında geçersek ne ala yok eğer geçmezsek yeni sınava daha hazır ve morali yüksek gireceğiz.
Benim tek ders (vergi) , çalışmaya başladım bile...

şöyle de bir şey var. öz güven eksikliği de olacak ister istemez. bu sınavda da aynı haksızlığa maruz kalma durumu da yok değil.
lanet olsun

şöyle de bir şey var. öz güven eksikliği de olacak ister istemez. Bu sınavda da aynı haksızlığa maruz kalma durumu da yok değil.
Lanet olsun

haksızlığa maruz kalma ihtimali bu ülkede bu şartlarda her zaman çok yüksek zaten
bence bunu hiç düşünme bile
bu şartlarda en iyi motivasyonu yakalamaya çalış ...

Arkadaşlar ortada kurum tarafından hatalı çözülen bir soru var konuda uzman hocalara soruldu cevap anahtarı kesinlikle hatalı nasıl bir kurum ki hatasını kabul etmiyor ve hatalı çözenleri başarılı kabul ediyor geçmiş yıllarda benzer sorulan sorularla şimdiki çözümleri tutarsız çok sayıda mail atıp tesmer ve bağlı olduğunuz oda yöneticileriyle görüşülseydi çoktan düzeltilirdi ben her aradığımda bu hatayı sadece sen mi gördün bu konuda fazla başvuru yok deme ki herkes notundan memnun gelecek sınav aynı şeyler olursa kimse yakınmasın en fazla 10 kişi mücadele ediyor

Arkadaşlar ortada kurum tarafından hatalı çözülen bir soru var konuda uzman hocalara soruldu cevap anahtarı kesinlikle hatalı nasıl bir kurum ki hatasını kabul etmiyor ve hatalı çözenleri başarılı kabul ediyor geçmiş yıllarda benzer sorulan sorularla şimdiki çözümleri tutarsız çok sayıda mail atıp tesmer ve bağlı olduğunuz oda yöneticileriyle görüşülseydi çoktan düzeltilirdi ben her aradığımda bu hatayı sadece sen mi gördün bu konuda fazla başvuru yok deme ki herkes notundan memnun gelecek sınav aynı şeyler olursa kimse yakınmasın en fazla 10 kişi mücadele ediyor

evet arkadaşlar arayalım. mail atalım.