fonradar

SMMM Yeterlilik Sınavı Ders Notları.!

Ynt: SMMM Yeterlilik Ders Notları

hakan bey ii günler.göndermiş olduğunuz notları açamıyorum.rica etsem mail adresime gönderebilir misiniz.şimdiden teşekkür [email protected]

arkadaşım denedim yine açılmıyor.gerekli programları indirdim yine açamadım.En azından vergi notlarına gerçekten ihtiyacım var.mailime mümkünse eğer gönderebilir misiniz ???

Merhaba Hakan Bey ben de birtürlü ders notlarını indiremiyorum.Mailime gönderirseniz sevinirim.Bu arad bu ders notlarının kaynağı hocalara mı yoksa dershanelere mi ait bilgi verirseniz sevinirim.İlginize ve de paylaşımınız için teşekkürler.
[email protected]

hakan bey analiz notlarını indirebildim.çok güzel elinize sağlık.maliyet notlarını da indirmek istedim ama hata veriyor. mailime atabilirseniz çok memnun olurum. iyi çalışmalar
[email protected]

O notlarla çalışıp geçen dönem 80 aldım analizden, tavsiye ederim. Diğer notları tekrar yüklemeye çalışacağım..Başarılar.

hakan bey tekrar yükleyeceksiniz tşkler fakat indiremiyoruzki.maile atamaz mısınz toplu bi şekilde

bende maliyet notlarını indirmek istedim ama hata veriyor.
son hakkım nerde soru not bulursam bakmak istiyorum eğer mail gönderirseniz sevinirim [email protected]

Arkadaslar,

Meslek hukuku dersine calisma yonteminizi benimle paylasmanizi rica ediyorum. Elimde bu ders ile ilgili her tur not kitap vs. mevcut buna ragmen 2 kez basarisiz oldum. Belgeyi almak icin onumde tek engel bu ders kaldi. Yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler

arkadaşım meslek hukukunda önce 3568 i tam anlamıyla ezberlemen gerekiyor.yönetmeliklerde ise çıkabilecek soruları geçmiş yıllardaki sorulara bakarak analiz etmeye çalış.geçmiş yıllar sorularını cevaplarını muhakkak çalış.çıkabilecek soruları tahmin ederkende çıkmıç sorular dışında kalmış yerlerde mesleği ilgilendiren en önemli neresi olabilir diye bak,zaten önemsiz yerleri sormuyolar.yardımcı olabildiysem Allah herkezin yardımcısı olsun

notları tekrar yükleyebilmeniz mümkün mü? lütfen çok ihtiyacım var hukuk notlarına

arkadaşlar herkese iyi çalışmalar. allah zihin açıklığı versin hepinize. ben arkadaşlardan not istedim fakat çok fazla ve parça parça not alabildim :( acaba tüm derslerden derli toplu ve yeterli olabileceğiniz not varsa çok sevinirim.
[email protected]

kolay gelsin arkadaşlar...son mart 2010 sınavında en çok çalıştığım derslerden denetım dersınden suprız bır şekılde kaldımm..çalışdığım notlardaki cevaplar ıle tesmerın cevapları uyuşmamaktadır.bu notlar ise daha dersanesıne ait tir...çalışabıleceğım bu adamların soru sordukları kıtaplar nelerdır??anlayacağınız sağlam kaynak arıyorumm..elınızde varsa benımle paylaşırsanız sevınırım....

hakankrl ' Alıntı:
O notlarla çalışıp geçen dönem 80 aldım analizden, tavsiye ederim. Diğer notları tekrar yüklemeye çalışacağım..Başarılar.

Notları bekliyoruz.......

iyi akşamlar.arkadşlar.denetimden beklenmedik şekilde kalanlardanım.kurs notları+internetten indirdiğim notlar+hasan türedi kitabını harman ladım.İlgilenecek arkadaşlara mail atabilirim.

Arkadaşlar rica etsem elinizdeki ders notlarını banada mail ile gönderebilir misiniz ? Bu dönem ilk defa sınava giriyor olacağım. Şimdiden teşekkür ederim. [email protected]

arkadaslar bende muhasebe denetiminden 80 beklerken 34 ile kalanlardanım
bebegim var cok zorlanıyorum calısırken itiraz ettim ama ne sonuç gelir bilinmez bana denetim notlarınızı atabilirmisiniz [email protected] şimdiden teşekkürler