SMMM Yeterlilik Sınavı Ders Notları.!

Ynt: SMMM Yeterlilik Ders Notları

Arkadaşlar Denetim için herhangi bir not veya kaynak almaya gerek yok.Bir önceki sınavda Hasan Türedinin kibından kelimesi kelimesine sormuşlar.Başka notlarla çalışıp zaman kaybedeceğinize en iyi çözüm.Hatta içindekiler bölümünü çalıtığınızda bile cevapların %50 si verilmiş oluyor.Hepimize başarılar!...

Bence bu sefer o kadar da zor gelmeyecek denetim dersi.Hem Türedi nin kitabını internnet bile zarzor bulabiliyorsunuz,satış yapan de yok ,bulan varsa bana özelden atsın lütfen.BaNA bu kadar zor bulunan bir kitaptan sorulmuş olması hiç mantıklı gelmiyor.

Doğru hiçbiryerde yok.Bende internetten kitabevinin tel.alıp kargoyla getittirdim. Diğer denetim kitaplarından farklı olan detayları var.Ne kadar saçma sapan bir sistem olsada bu sınavlardan geçmek için sistemlerine uymak zorunda kalıyoruz.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

hakan bey son hakkım kaldı rica etsem bana vergi notlarını gönderebilirmisinizz.şimdiden teşekkür ederim . [email protected]

FOREVERSMMM ' Alıntı:
maliyet muhasebesi ders notlarına acil ihtiyacım gönderebilirseniz sevinirim.mail adresim [email protected]

maliyet konusunda tum sıkıntılarını giderecek benim pdf formatında kendimin tesmer kurslarında oktay tas hocannın anlatımını derledigim nette dolasan notlarım var. cok yakında paylasacagım. bu kaynak yeterli olacaktır arkadaslar. gun icerisinde musait olunca ekleyecegim. ama bana hatırlatın.

zeyna78 ' Alıntı:
SirkeciMD ' Alıntı:
FOREVERSMMM ' Alıntı:
maliyet muhasebesi ders notlarına acil ihtiyacım gönderebilirseniz sevinirim.mail adresim [email protected]

maliyet konusunda tum sıkıntılarını giderecek benim pdf formatında kendimin tesmer kurslarında oktay tas hocannın anlatımını derledigim nette dolasan notlarım var. cok yakında paylasacagım. bu kaynak yeterli olacaktır arkadaslar. gun icerisinde musait olunca ekleyecegim. ama bana hatırlatın.

Oktaş taş mı :-( ne güzel anlattı değil mi maliyeti :-(

evet oktay hoca. evet belki biraz hızlı anlatmıs olabilir ama ben son tahlilde memnundum kendisinden. ezberden ziyade mantıgına odaklanıyordu. sen maliyeti vermemisyin?

zeyna78 ' Alıntı:
SirkeciMD ' Alıntı:

evet oktay hoca. evet belki biraz hızlı anlatmıs olabilir ama ben son tahlilde memnundum kendisinden. ezberden ziyade mantıgına odaklanıyordu. sen maliyeti vermemisyin?

Veremedim tabi ki :)
2010/1 olan kursa gittim. Oktay hoca hem maliyet hem de denetime gelmişti.
Sadece çıkmış sınav sorularını çözdü. Verdiği o kısa başlıklara ait notunu diyorsan, sadece yol gösterici olarak kullandım. o kadar.

Tesmer Sirinevler Egitim Biriminde Oktay Tas hocanin notlarindan derledigim .pdf formatında ki notlara http://rapidshare.com/files/406972531/Maliyet_Muhasebesi.pdf.html adresinden ulasabilirsiniz.

* O N E M L I H A T I R L A T M A *

- Notlardan istifade eden herkesten on kapakta belirtildigi gibi Turk Kızılayı'na bagısta bulunmasını onemle rica ediyorum. Gecen sınavda sms gonderen arkadaslar gecmisti. Darısı sizlerin basına.

- Muhasebe kayıtlarında bir iki yerde kucuk hatalar var esasında duzeltecektim ama samimi olmak gerekirse maliyetten gecince zaman ayıramadım ama en kısa zamanda son halini verecegim.

Allah hepimize basarı ve kolaylıklar versin, gorusmek uzere.

Onun verdigi notlar degil Ozlem burada benim farkım da var. Bi goz at bak hak vereceksin bana. Cok emek verdim gercekten.

zeyna78 ' Alıntı:
SirkeciMD ' Alıntı:
zeyna78 ' Alıntı:
SirkeciMD ' Alıntı:

Veremedim tabi ki :)
2010/1 olan kursa gittim. Oktay hoca hem maliyet hem de denetime gelmişti.
Sadece çıkmış sınav sorularını çözdü. Verdiği o kısa başlıklara ait notunu diyorsan, sadece yol gösterici olarak kullandım. o kadar.

Tesmer Sirinevler Egitim Biriminde Oktay Tas hocanin notlarindan derledigim .pdf formatında ki notlara http://rapidshare.com/files/406972531/Maliyet_Muhasebesi.pdf.html adresinden ulasabilirsiniz.

* O N E M L I H A T I R L A T M A *

- Notlardan istifade eden herkesten on kapakta belirtildigi gibi Turk Kızılayı'na bagısta bulunmasını onemle rica ediyorum. Gecen sınavda sms gonderen arkadaslar gecmisti. Darısı sizlerin basına.

- Muhasebe kayıtlarında bir iki yerde kucuk hatalar var esasında duzeltecektim ama samimi olmak gerekirse maliyetten gecince zaman ayıramadım ama en kısa zamanda son halini verecegim.

Allah hepimize basarı ve kolaylıklar versin, gorusmek uzere.

Onun verdigi notlar degil Ozlem burada benim farkım da var. Bi goz at bak hak vereceksin bana. Cok emek verdim gercekten.

Allah senden razı olsun ne diyeyim. Şahane olmuş. hem görsel hafızayla da akılda kalabilecek şekilde hazırlamışsın. ellerin dert görmesin. İnşallah istediğin yerde hatta daha da iyi yerlerde olursun.

Benim ilk girişimdi. Tabiri caiz ise ters köşe oldum. Notlar aldırırdı anlatırdı da galiba bizim sınıf biraz zıt idi Hocamıza. :)
Önümüzdeki sınavlara bakacağız artık. Bir ara da gidip ziyaret etmekte fayda var sanırım.

Sınıfta bazıları sevmezdi ama sahsen ben severdim. Notlastırma konusu ise hem kalıcı bir seyler yapıp insnaların duasını almak istedim hem de derse yogunlasmamı sagladı.

Allah razı olsun umarım faydasnı görürüz güzel bir çalışma olmuş kızılay ise ayrı bir güzellik katmış inşallah duyarsız kalmayız. ;)

sinanyucel ' Alıntı:
Allah razı olsun umarım faydasnı görürüz güzel bir çalışma olmuş kızılay ise ayrı bir güzellik katmış inşallah duyarsız kalmayız. ;)

gunaydin, valla duyarsız kalanlara hakkımı helal etmiyorum.

Arkadaşlar bu maliyet muhasebesinden ne yapıcaz?Yani bu 4 Temmuz sınavı hakikaten şahsım adına tokat gibi geldi bana.Ya verileri bile karışıktı.kaldı ki en son sınavımızdı ve yarım saat dinlenme(sözüm ona)arasıyla peşpeşe sınav konulurda bu kadar kastırılır mı?O kadar zorlu koşullarda bu sınavlara hazırlanan insanlar var ki,elbette bu sınav komisyonunu ilgilendirmez ama bu kadar abartılı soru sormaları çok anlamsız.okuyana ve çalışana mükafat değil ceza sistemini sistemleştirmiş bir eğitim anlayışımız var.Neyse konu başlığının dışına çıktım pardon.

arkadaşlar maliyetten konuları öğrenmek adına önerebileceğim kaynak islam çankaya,kitabın detaylı olduğu söylenir genelde konuya hakim olabilmek için güzel bir kaynak ,tabi sadece bu kitapla değil yardımcı bir kaynakla konuları pekiştirmek sonrasında bulabildiğiniz kadar farklı tipte bol soru çözümü önerebilirim.yurdakul çaldağın kitabındaki soruları mutlaka çözün ,soru tarzı kitaptaki sorulara benziyor karışık ve anlaşılması güç.son sınavda iyice abartılmış durumda herkese bol şanslar diliyorum.

sirkeciMD çok tşk ler Allah razı olsun...
bu notları sen mi çıkardın
maliyete sadece bu notlardan çalışmak yeterli olurmu sence ?

hakan bey denetim notlarını banada gönderebilirmisiniz

SirkeciMD ' Alıntı:
sinanyucel ' Alıntı:

gunaydin, valla duyarsız kalanlara hakkımı helal etmiyorum.

tesmer şirin evlere bende gittim geçen dönem maliyet süperdi gerçekten ama gel görki fireyle iligili bir örnek ben anlattığını hatırlamıyorum maliyeti çok sevmeme ve iyi olmama rağmen kaldım