SMMM Yeterlilik Sınavı Ders Notları.!

Ynt: SMMM Yeterlilik Ders Notları

aralık ayında smmm yeterliliğe girecem; fakat güncel türk vergi sistemi notlarına ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

arkadaşlar denetim notlarınıza nasıl ulaşabilirim ya tek dersim sıyırdım nerdeyse ya offff nasıl geçicem

Ufuk GÜNGÖR ' Alıntı:
iyi akşamlar.arkadşlar.denetimden beklenmedik şekilde kalanlardanım.kurs notları+internetten indirdiğim notlar+hasan türedi kitabını harman ladım.İlgilenecek arkadaşlara mail atabilirim.
arkadaşım banada gönderirsen cok sewınırım...şimdiden tşk...
[email protected]

iyi akşamlar.arkadşlar.denetimden beklenmedik şekilde kalanlardanım.kurs notları+internetten indirdiğim notlar+hasan türedi kitabını harman ladım.İlgilenecek arkadaşlara mail atabilirim

arkadaşım banada gönderebilirsen çok sevinirim.

[email protected]

denetimden beklenmedik şekilde kalanlardanım :) tek dersim olarak kaldı. bu hafta hasan türedinin kitabını kargoyla getittirdim. fakat kitabın basımı berbat ötesi . sayfalar yarım yamalak basılmış hatalı sayfaları var Hasan Türediye Ulaşıp kitap basımıyla ilgili kendisini bilgilendireceğim. toplamda 35 tl ye maloldu bu kadar kalitesiz basılmış bir kitap daha görmedim ben. korsandan daha beter diyebilirim :) umarım işimizi görür. harmanlanmış notlardan bende alabilirsem
çok memnun olurum
[email protected]
şimdiden teşekkürler kolay gele..

Yahu biz denetim notlarını istiyoruzda ufuk kardeşimiz hem ziyaretçi hemde bu yazıyı hazirandamı ne yazmış ;D ;D :D :D

stonhand ' Alıntı:
Yahu biz denetim notlarını istiyoruzda ufuk kardeşimiz hem ziyaretçi hemde bu yazıyı hazirandamı ne yazmış ;D ;D :D :D

Vay arkadaş. Biz de sazan gibi atladık :) Adam belki Temmuz sınavına girdi, geçti belgeyi aldı. Biz de not bekliyoruz. Dakika başı mailimi kontrol ediyorum :) Ufuk kardeşimizin bize not gönderme ihtimali bu şartlarda benim denetimden geçme ihtimalim kadar zayıf. Başka notu olan var mı:(

Sayın holden17 kardeşimiz sayesinde bahsedilen notları mail adreslerinize gönderdim. Holden17 kardeşime teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.