SMMM Yeterlilik Sınavı Ders Notları.!

Ynt: SMMM Yeterlilik Ders Notları

Hasan Türedinin veya bir başkasının dersi için not hazırlatıp çoğaltıp veya mail yoluyla arkadaşlara gönderen arkadaşların hepsinden Allah razı olsun.

emekleri ödenmez.
kendilerine şahsım adına çok teşekkür ederim

arkadaşlar vergi hukuku için kaynak önerisinde bulunabilirmisiniz, eray mercan mustafa dündar ın yazdığı kitabı kitapçıya sordum 2009 basımı olduğu için önermedi nurettin bilici nin kitabını önerdi sizce hangi kitabı almak daha yararlı olur yardımcı olanlara teşşekkür ederim

sedateroglu ' Alıntı:
Sayın holden17 kardeşimiz sayesinde bahsedilen notları mail adreslerinize gönderdim. Holden17 kardeşime teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

banada notları mail atabilirmisiniz... şimdiden teşekkürler...

[email protected]

arkadaşlar maliyet muhasebesi için konu anlatımlı kaynak önerisinde bulunabilir misiniz?teşekkür ederim

Arkadaşlar fin.muh.yusuf sürmen ve denetim ders notlarını gönderebilecek olan varmı acaba? notları gönderen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.. hepinize başarılar

[email protected]

Merhaba arkadaşlar.. martta sınavı için maliyetten tavsiyeleriniz ne olabilir.. geçmiş dönem sorularına çalışmak yeterli olurmu.. sonuçta geçmiş dönemde birçok şeyi sormuşlar.. ayrıca elinde maliyet muhasebesi,hukuk ve meslek hukuku notları olan varsa gönderirse çok memnun olurum.. sınava girecek olan herkese şimdiden başarılar

mail adresim : [email protected]

tabii atarım edin bakalım duaları inşallah 7 de 7 yapın diyin :D