SPK Lisanslama Sınavlarına Yönelik..

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
Ynt: SPK Lisanslama Sınavlarına Yönelik..

Telefon
+90 (212) 334 55 00

SPK NIN TELEFONU .. AZ ONCE ARADIM.. TEKNIK BIR SORUN VARMIS.. BUGUN ICINDE SORULAR YUKLENECEKMIS..

Nasıl bir problemse ankaradakiler biz de bilmiyoruz diyor, ist.dakiler bugüne yetiştirmeye çalışıyoruz diyor :eek:
Öğleden sonra dışarıdaydım yeni döndüm ofise bu sefer kesin açıklanmıştır diye düşünürken üfff!! çok sıkıldım beklemekten

Arkadaşlar İstanbul SPK'yı aradım teknik arıza olduğunu bugün-yarın açıklanabilceği muallak ccevap verdiler..

Arkadaşla üzülerek söylüyorum cevap anahtarları bayramdan sonraya kalmış SPK/İstanbulu aradım, internet hatlarında sorunların giderilemediğini söylüyorlar, bir haftadır ne sorunuysa bu....

anamuhalefet
Biraz önce SPK'yı aradım. Danışma'dan çıkan bey soru ve cevapları yarın siteye koyacaklarını söyledi.

alpdemir2

başka bir forumdan alıntı...

arkadaslar anadolu unv. cevap anahtarını kayıp etmiş.. son dakika haberi forumlardan.. ondan gecikmiş...

Arkadaşlar hepinize iyi bayramlar dilerim ne bugün ne de yarın açıklanmayacak bu sınav soruları

Cevapların kaybolduğu doğru olabilir ama sorular mevcut ve onları
cevaplarla düzenlemek topu topu bir günü geçmez yahu... ??? :eek:

Ben umutluyum son aramamda, şu anda ekranlara yüklemeye çalışıyoruz dediler.
Ben de onların yalancısıyım.

Neyse herkese iyi bayramlar...

Ben bakabildim.
Mevzuat tek dersimdi. verdim çok şükür:))
darısı veremeyenlerin başına

arkadaslar mevzuati verdim bende 28 net gerkiyodu 29 netim cikti...

darisi basiniza...

ben simdi pek mutluyum =)

ben sadece bağımsız denetime çalışmıştım en az 75 alıyorum. hatırlamadığım sorularla belki bira z yükselir. diğer konuları pek hatırlamıyorum onlardan geçersem tamamen tesadüf olur. :eek:

günaydın, ben 55 ile 1.modülden kalıyorum, ocakta veririz umarım.

Ben de mevzuatı verdim. 30 net geliyo, ekstrası da olabilir. Denetimden girmiştim bir de eğer 70 gelirse lisansı alıyorum, fakat gelmez die düşünüyorum. Ocakta inşallah...

Arkadaşlar 12 eylül 2009 bağımsız denetim sınavında çelişkiye düştüğüm hatta yayınlandığında dahi bana yanıtı mantıklı gelmeyen birkaç soru var.Mesela D kitaçığında 1 ve 2. soru?Bence bu seferki bağımsız denetim geçmiş yıllardaki sorulara baktığım kadarıyla daha zordu.Bana 65 puan geliyor ama herkes not yükseltmek için bu dersi tercih ettiğinden alacağım 65 e de sevinemiyorum malesef :(

çok kötü geçti demiştim ama yine 27-28 doğruyu bulmusum, bir kaç hatırlamadığım var.. ortalama yükseltme için bana 30 doğru gerekiyordu ve 2 sınavdır 29 doğruda kaldım..
umarım aynı şey başıma gelmez dua edin : )
(denetimden girdim)

Yok arkadasım bu açıklanan soru-cevaplar.
cevaplarını hatırlayanlar yaklasık notunu anlıyor.
sonuçlar 9 ekimde açıklanacak.