Temmuz 2008 Maliyet Muhasebesi

• Konbuyu başlatan beyazzafer
  • Başlangıç tarihi
Ynt: Temmuz 2008 Maliyet Muhasebesi

ozbilek ' Alıntı:
temmuz maliyetçileri neredesiniz ya bu kadar suskun olunmazki gerçi herkes işlerden berbat durumda ramazan da geldi oruç oruç kimse yazmak istemiyor herhalde ;D

evet, ben de girdim ama nedense hiç yazasım gelmiyor ...

Maliyet için bizde anket yapalım arkadaşlar ne dersiniz?:):):)

maliyet sonuçları açıklandı galiba ;D bu sayfada ses olmadığına göre

vayy beee uzun zaman olmuş bu sayfaya yazı yazmayalı :)en son yazdığımda sonuçlar açıklanmamıştı ve ben smmm değildim.ama şimdi smmmm'yim :D
geçen akşam şöyle sınav sonuçları açıklanmadan önceki foruma yazdıklarımıza baktım.neler yazmışız neler.okumaktan büyük keyif aldım.sizlerinde daha önce yazdığımız yazıları okumanızı isterim.smmm den önce ve smmm den sonra adeta bizimiçin bir milat :)
20 temmuz maliyet sınavına girmeden birgün önce bile oturup foruma yazılar yazmışız.oturup ders çalışacağımıza yaptığımıza bak ;D
ama şimdi düşünüyorum da en iyisini yapmışız.
sonuç olarak maliyetten 54 alıp smmm oldum .harika bir duygu.umarım bu duyguyu herkes gönüllerince yaşar.saygılar herkese.

1517 ' Alıntı:
vayy beee uzun zaman olmuş bu sayfaya yazı yazmayalı :)en son yazdığımda sonuçlar açıklanmamıştı ve ben smmm değildim.ama şimdi smmmm'yim :D
geçen akşam şöyle sınav sonuçları açıklanmadan önceki foruma yazdıklarımıza baktım.neler yazmışız neler.okumaktan büyük keyif aldım.sizlerinde daha önce yazdığımız yazıları okumanızı isterim.smmm den önce ve smmm den sonra adeta bizimiçin bir milat :)
20 temmuz maliyet sınavına girmeden birgün önce bile oturup foruma yazılar yazmışız.oturup ders çalışacağımıza yaptığımıza bak ;D
ama şimdi düşünüyorum da en iyisini yapmışız.
sonuç olarak maliyetten 54 alıp smmm oldum .harika bir duygu.umarım bu duyguyu herkes gönüllerince yaşar.saygılar herkese.

1517, böyle duygu dolu yazılar yazma

ağlamak istiyorum.... :)

sanki başın göğe erdi yaav :)))

heeerdeeem kardeşim
insanların ağlamayada ihtiyacı var :) valla 3.günün sonunda havamız söndü.üsküdar sahilindeki görüşmemizi hiç sorma sağım solum smmm ;D bu ne kardeşim dedim 15 smmm aynı anda biraraya mı gelirmiş ;D ;D
yok yani 15 smmm nin yanında havanıda atamıyorsunki hepsi bilmiş ;D

Merhaba arkadaşlar ben de kısmet olursa inşallah temmuz 2009 da ilk kez giricem yeterlilik sınavına .forumdaki önerilerinizden yola çıkarak kitapları aldım .çalışmaya başladım ancak bu sınavdan korkmuyorum dersem yalan olur, bazı arkadaşlar ne mutlu ilk denemede 7/7 vermişler inşallah bende onlardan biri olurum.sınavda başarılı olan arkadaşların tavsiyelerini dört gözle bekliyorum.

doğa27 ' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben de kısmet olursa inşallah temmuz 2009 da ilk kez giricem yeterlilik sınavına .forumdaki önerilerinizden yola çıkarak kitapları aldım .çalışmaya başladım ancak bu sınavdan korkmuyorum dersem yalan olur, bazı arkadaşlar ne mutlu ilk denemede 7/7 vermişler inşallah bende onlardan biri olurum.sınavda başarılı olan arkadaşların tavsiyelerini dört gözle bekliyorum.
yeterli derecede çalıştıktan sonra sınavları başarıla vereceğinden eminim.forumda daha önce smmm olmuş arkadaşlarımızın tavsiyelerini fazlasıyla bulabilirsin.

temmuz maliyetten 70 almışım arkadaşlar :)

1517 tebrik ederim, bereketini gör inşallah, güzel günlerde kullan, kurtuldun, darısı başımıza ;)

nrcn ' Alıntı:
temmuz maliyetten 70 almışım arkadaşlar :)

1517 tebrik ederim, bereketini gör inşallah, güzel günlerde kullan, kurtuldun, darısı başımıza ;)
günaydın arkadaşlar.herkese iyi haftalar.
nrcn teşekkür ederim temennilerin için.umarım sende en kısa sürede başarılı olursun.kasım sınavına girecek bütün arkadaşlara gönülden başarılar diliyorum.