Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Maliyet dersinde biraz datemel lazım arkadaşlar.. yurdakul hocanın kitabı süper değil ama piyasadaki en iyilerden biri.. ayrıca çok hesap hataları var.

maliyette kazım yılmaz mı kamil büyükmirza mı hangisini tavsiye ediyorsunuz
yardımmmm:)

julıet ' Alıntı:
maliyette kazım yılmaz mı kamil büyükmirza mı hangisini tavsiye ediyorsunuz
yardımmmm:)

kazım yılmaz maliyet dersi değil vergi dersi için.. yurdakul çaldağ diyorsan evet.. yanına kamil büyük mirza ve çıkmış sorularıda eklerssen süper olur.. başka arkadaşlar başka kaynaklarda önerebilir tabiki..

arkadaşım netten araştırdım zaten rsatlamadım maliyette kazım yılmaz'a foruma böyle yazılmış:):)
maliyet sınavında kazım yılmaz....(internette satışı var)
hukuk arif kocaman(ismmmo yayını)
o zaman arkadaşlar dikkatli olsunlar:):)

çaldağ kitabı biraz da
DOĞRU sorular yada sonuçlar olsa güzel olacak daaaaa
zaten çıkmış sorularıda ezberledim de ilk soruyu yapıp kaldım amaaaa:) ;D
3lü denklemlerle de aram iiy değildi zaten:):)

Sınav Tüyoları

Siteyi kuranlara teşekkürü bir borç bilirim.Kendi adıma teşekkür ederim.Bir çok konuyu burdan takip ettik ve belgemizi Allahın izniyle almayı başardık.Sınava hazırlanan arkadaşlara tavsiyem elinizden gelen çalışmayı yerine getirin ve annenizin babanızın fakirin fukaranın yetimin duasını almaya çalışın.Onlardan bol bol dua isteyin.Hatta sınavı hayırlısı ile kazanırsam bir yetime fakire ilim yapan talebeye şu nu vereceğim diye adak yapın.Yanlız canınızı acıtacak rakam olsun.Ayrıca duaların kabul edildiği saatler vardır.Özellikle gece saatleri.Gece kalkıp namaz kılıp elinizi açarsanız güzel olur.Elinizden gelen çalışmayı yaptıktan sonra bunları yaparsanız göreceksiniz ki başaracaksınız.Şimdiden başarılar dilerim.Allah hepiniz için hayırlısını nasip etsin.Allah inananların yar ve yardımcısı olsun.

Ynt: Sınav Tüyoları

Tarık_Cafer ' Alıntı:
Siteyi kuranlara teşekkürü bir borç bilirim.Kendi adıma teşekkür ederim.Bir çok konuyu burdan takip ettik ve belgemizi Allahın izniyle almayı başardık.Sınava hazırlanan arkadaşlara tavsiyem elinizden gelen çalışmayı yerine getirin ve annenizin babanızın fakirin fukaranın yetimin duasını almaya çalışın.Onlardan bol bol dua isteyin.Hatta sınavı hayırlısı ile kazanırsam bir yetime fakire ilim yapan talebeye şu nu vereceğim diye adak yapın.Yanlız canınızı acıtacak rakam olsun.Ayrıca duaların kabul edildiği saatler vardır.Özellikle gece saatleri.Gece kalkıp namaz kılıp elinizi açarsanız güzel olur.Elinizden gelen çalışmayı yaptıktan sonra bunları yaparsanız göreceksiniz ki başaracaksınız.Şimdiden başarılar dilerim.Allah hepiniz için hayırlısını nasip etsin.Allah inananların yar ve yardımcısı olsun.

tarık arkadaşıma ilaveten, inanın, kendinize güvenin, bu belgeyi alanların sizden bi fazlası olmadığını düşünün... sınava hazılrık esnasında hayatınızdaki bi çok şeyi öteleyin.. bi çok şeyden feragat edin... benimde tavsiyem bu..

arkadaşlar slm.. bende martta ilk defa girmiştim ve genel muhasebe ile maliyet kaldı maliyetten ilk sorum vardı ve 40 aldım genel muhasebe hiç yapmadım (boş kağıt :) ) şimdi onlara çalışıcam... diğerlerinde de kanunları okuyun derim. meslek hukuku zaten maddeleri 3 4 kere okuyunca sınavda yapılıyor.. vergide de özellikle kanun okuyun zaten çok fazla maddesi yok biraz zor ama konuanlatımı şu saatten sonra işinize yaramaz..

Benimde 3 dersim kaldı daha önce (anlaşılır )hukuk ve de vergi hukuku notları olan varmı diye sormuştum gülümse herkese göndereceğini söylemişti ama unuttu sanırım bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

ruhsat almaya hak kazanan arkadaşlar nerdeeeeeeeeeee
sınavdan sonra formu bırakmayacaklardı sanırım birkaç kişi hariç:):) kalanı nerde:):)

julıet ' Alıntı:
ruhsat almaya hak kazanan arkadaşlar nerdeeeeeeeeeee
sınavdan sonra formu bırakmayacaklardı sanırım birkaç kişi hariç:):) kalanı nerde:):)

burdayım bırakmadım hala.. ama dersi kalanlar ders çalışyodur..

ders çalışanlara sözümüz yok ben sınavları bitirip smmm olanlara demiştim:):) sınavdan önce bütün forumu okuduğum da herkes burda olacaktı:):)

julıet ' Alıntı:
ders çalışanlara sözümüz yok ben sınavları bitirip smmm olanlara demiştim:):) sınavdan önce bütün forumu okuduğum da herkes burda olacaktı:):)
sanırım şuan fırtına sonrası sessizliği yaşıyoruz.sınavdan sonra yine eseriz fırtına gibi...

önemli olan sınavdan önce esmek gibi geliyor bana:):)sınavdan sonra zaten girenler esecek ;D

İMREN ' Alıntı:
julıet ' Alıntı:
sanırım şuan fırtına sonrası sessizliği yaşıyoruz.sınavdan sonra yine eseriz fırtına gibi...

kimine rüzgar fırtına gelir kimine ise hortum bile fırtına gelmez :)

blackmoney ' Alıntı:
İMREN ' Alıntı:
julıet ' Alıntı:

kimine rüzgar fırtına gelir kimine ise hortum bile fırtına gelmez :)
sizi bilmiyorumda benim fırtınadan çıktığım kesin....

e bekleriz fırtına hortumu :):)
benim maliyet kaldı soru tahmini varmı ya da diğer derslerle ilgili
gerçi tahminlerle tesmer .........

julıet ' Alıntı:
e bekleriz fırtına hortumu :):)
benim maliyet kaldı soru tahmini varmı ya da diğer derslerle ilgili
gerçi tahminlerle tesmer .........
mart sınavından sonra tahmin yürütmek çok zor.benim fikrim, bütün konuları bilmek gerek.

julıet ' Alıntı:
önemli olan sınavdan önce esmek gibi geliyor bana:):)sınavdan sonra zaten girenler esecek ;D
ben çıkıyorum yarın esmeye başlarız olurmu julıet :)

bence de belki demiştim konularla problemim yok çıkmış sorularla ilgili sorun da yok benim sanırım sorunum sınavda yapamamak :mad: