Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

julıet ' Alıntı:
bence de belki demiştim konularla problemim yok çıkmış sorularla ilgili sorun da yok benim sanırım sorunum sınavda yapamamak :mad:

Allah'a şükür sınavda ilk girişimde başarılı oldum.. ama hala bırakmadım burayı.. bırakmak gibi bi niyetimde şimdilik yok.. :)

şimdilik şimdilik güzel ) 8)

maliyette farklı sorularda yardımcı olacaklar:):) yurdakul hoca ve çıkmış sorular hariç:)

merhaba arkadaşlar ...temmuz sınavı 3. girişim olucak tek maliyet dersim kaldı....yurdagül hocanın kitabında ki son bölümden acaba sorumlumuyuz??? yönetim muhasebesi diyor ama ...umarım sorumlu değilizdir....ve acaba yeterli olucak mı yurdagül çaldağın kitabı ve çıkmış sorular ....bilgisi olan paylaşsın şimdiden teşekkür ederim ....

zeynepyaroglu ' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ...temmuz sınavı 3. girişim olucak tek maliyet dersim kaldı....yurdagül hocanın kitabında ki son bölümden acaba sorumlumuyuz??? yönetim muhasebesi diyor ama ...umarım sorumlu değilizdir....ve acaba yeterli olucak mı yurdagül çaldağın kitabı ve çıkmış sorular ....bilgisi olan paylaşsın şimdiden teşekkür ederim ....

zeynep benimde tek maliyet ve yurdakul hocadan hazırlanıyorum kitap çok güzel eski yıllarda çıkan sorular tamamen buradan fakat son 2 sınavda da farklı yerdenden soru geldi kasım daki 7/b sorusu ve marttaki 3 bilinmeyenli soru.........

işte benim tek korkum temmuz sınavındada böyle bir soru gelme ihtimali
ama maliyetten yığılma oldu gibi Dua edelim İnşallah
kolay sorular gelsin........
ankara ve istanbul da bilgilendirme toplantısı olacak
ankara ve istanbul da bulunan arkadaşların bu toplantıya mutkala katılması ve
biz gibi diğer illerde bulunan arkadaşları bilgilendirmesi gerekir.

arkadaşlar bende sizi dualrımla bırakmayacağım. çok şükür martta kalan 3 derside verip mali müşavir oldum. Allah herkese nasip etsin. her zaman yanınızdayım. sevgilerimle

duaya sanırım gerçekten ihtiyacımız var.açıkçası canım hiç ders çalışmak istemiyor.

İMREN ' Alıntı:
duaya sanırım gerçekten ihtiyacımız var.açıkçası canım hiç ders çalışmak istemiyor.

ne durumda dersler imren

maliyette kesinlikle yurdakul hoca yetmiyor...
önceki sınavlarda yetiyormuş ama son 3 sınavdır yetmiyor.... farklı kaynaklar ve farklı sorulara yönelmek lazım...ben ankara dayım toplantı için bilgilendiirim isteyenleri.....

julıet ' Alıntı:
maliyette kesinlikle yurdakul hoca yetmiyor...
önceki sınavlarda yetiyormuş ama son 3 sınavdır yetmiyor.... farklı kaynaklar ve farklı sorulara yönelmek lazım...ben ankara dayım toplantı için bilgilendiirim isteyenleri.....

TEŞEKKÜR JULIET

ya arkadaşlar içinizde hiç cevap kağıdına hocaya not yazan oldumu olursa etkili olurmu acaba

elimizden geldiğince yardımcı olmalıyız birbirimize diye düşünüyorum

mart sınavında bir arkadaşım yazmıştı .... ;D geçti sanırım etkili oldu ;D
not yazmayı bilmiyoum ama ercan hoca nın söylediği girenlerin notlarına bakıp geçmeleri için yapılacak şeleri yapıyorlarmış mış mış:)

julıet teşk. ederim benim maliyet tek ders ve son hakkım öbür derslerim ortalama 65 aklımdan geçeni anladın sanırım:)

Arkadaşlar bir firmada muhasebe biriminde çalışıyorum.Belge şu anda işime yaramıyor.Elime kazandığıma dair belge geldi.belgede şöyle diyor oda kayıt 315 2008 maktu aidat 210 ayrıca türmob ödenti ve ruhsat parası.Mesleği yapmıyorsam bunları ödemek zorundamıyım.Hangilerin şu etapta ödemem gerekir.Bilen arkadaş varsa aydınlatırsa sevinirim.

sukriye ' Alıntı:
Benimde 3 dersim kaldı daha önce (anlaşılır )hukuk ve de vergi hukuku notları olan varmı diye sormuştum gülümse herkese göndereceğini söylemişti ama unuttu sanırım bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Mail adresinizi özelime yollarsanız notları oradan yollayım. Çoğu arkadaşa bu şekilde ilettim. Başarılar.

tura ' Alıntı:
zeynepyaroglu ' Alıntı:

zeynep benimde tek maliyet ve yurdakul hocadan hazırlanıyorum kitap çok güzel eski yıllarda çıkan sorular tamamen buradan fakat son 2 sınavda da farklı yerdenden soru geldi kasım daki 7/b sorusu ve marttaki 3 bilinmeyenli soru.........

işte benim tek korkum temmuz sınavındada böyle bir soru gelme ihtimali
ama maliyetten yığılma oldu gibi Dua edelim İnşallah
kolay sorular gelsin........
ankara ve istanbul da bilgilendirme toplantısı olacak
ankara ve istanbul da bulunan arkadaşların bu toplantıya mutkala katılması ve
biz gibi diğer illerde bulunan arkadaşları bilgilendirmesi gerekir.

Valla bende Ankara'dayım 2 kez bilgilendirme toplantısına katıldım. Ama hocalar yanıltabiliyor. O yüzden pek güvenim kalmadı bilgilendirme toplantılarına. Maliyet ve vergiden yanılttılar çünkü.
Bu sefer yine katılcam bakalım ne olacak, sizleride bilgilendiririm.

Bu arada bende maliyetten kaldım:(

bence maliyet yanıltmadı çünkü ercan hoca zaten satışların maliyeti tablosu ve gelir tablosunu bileceksiniz demişti -------
şaşırtmacası eski sorulara çalışın deyip matematikselde 3 lü denklem gibi sorunun eskilerde olmamısıydı

Kullanılmış TESMER çıkmış sorular kitabı arıyorum arkadaşlar. elinde olan özelden mesaj atarsa sevinirim.