Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

gülümse hukuk notlarını göndermeye başlayacakmısın

mustafayörük ' Alıntı:

Başlayacam arkadaşım. Elimde kabarık bi liste var. Soyadı sıranıza göre başlıcam:))

Şaka bi yana arkadaşım kdv yetiştirmeye çalışıyorum. Bu hafta içi herkese göndercem. Ok? Siz bi yerden başlayın çalışmaya. Benimkiler özet zaten tekrar yaparsınız.

Herkese başarılar

julıet ' Alıntı:
bence maliyet yanıltmadı çünkü ercan hoca zaten satışların maliyeti tablosu ve gelir tablosunu bileceksiniz demişti -------
şaşırtmacası eski sorulara çalışın deyip matematikselde 3 lü denklem gibi sorunun eskilerde olmamısıydı

İlk soruyu yapıp kalanlar var ama biliyosun.

gülümse1907 ' Alıntı:
mustafayörük ' Alıntı:

Başlayacam arkadaşım. Elimde kabarık bi liste var. Soyadı sıranıza göre başlıcam:))

Şaka bi yana arkadaşım kdv yetiştirmeye çalışıyorum. Bu hafta içi herkese göndercem. Ok? Siz bi yerden başlayın çalışmaya. Benimkiler özet zaten tekrar yaparsınız.

Herkese başarılar

gülümse bana notların söz verdiğin gibi kısa bir zamanda ulaştı.teşekkür ederim...

İMREN ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:
mustafayörük ' Alıntı:

Herkese başarılar

gülümse bana notların söz verdiğin gibi kısa bir zamanda ulaştı.teşekkür ederim...

sanırım soyadım a ile başladığı için bana erken geldi :)

e gülümse benim işte onlardan biri:)

[/quote]

Ne demek arkadaşım faydasını görürsen ne mutlu bana. Allah herkesin yardımcısı olsun.

arkadaşlar bu dönem bence maliyetten safha maliyet ve farklar çıkacak.satışların maliyeti ile dağıtım çıkmaz büyük ihtimallesafha maliyet sistemi %100 gelecek.sizce?

gülümse senin maliyetten gelebilecek sorular hakkında bir bilgin varmı?ayrıca bu derse nasıl çalışıyorsun.en çok nelere çalışıyorsun

benim de yapılacak kdv ler var.ama ben daha başladım.nedense bu ay kdv yapmak içimden gelmiyor.ama mecburen yapacağız.yarın ihracatlardan başlayacağım.

gülümse şu hukuk notlarını gönderirken sırayı bi baştan bi sondan yapsan nasıl olur.benim sonlardada onun için.ne yalan söyleyeyim hukuktan iki sınavdada kalınca senin notları çok merak ediyorum doğrusu.he bu arada sana kolay gelsin

genelde geçen temmuzlara yakın olursa evre -sipariş- ortak yan ürün matematiksel martta çıktı ama temmuzda genelde kademeli sormuşlar kademe de gelebilir.

Arkadaşlar bence maliyetten şurdan gelir burdan gelir diye düşünmeyelim. Riske atmayalım ve hepsine çok sıkı çalışalım. Açıkcası ben temmuzda bitirmek istiyorum bu işi ve maliyete çok asılcam.

Musfata Bey isim soyisim sırası şakaydı. 40 sayfalık hukuk notlarını cuma günü yollayacağım herkese. İmren arkadaşıma yolladığım notlar diğer derslerin notlarıydı. Mümkün olduğunca herkese yollamaya çalışıyorum. Özelim mail adresi doldu. Takdir edersiniz ki hepsine yetişemiyorum. Ama elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Maliyetten çalıştığım kaynak Yurdakul Çaldağ ve Tesmer çıkmış sorulardı. Ama bu dönem başka kaynaklardan da çalışacağım, bi arkadaşım not yollayacak bana onları bekliyorum.

zaten çalışacağız bütün konulara bu sınav öncesi olayları...............

tek dersi kalanlar daha stresli sanırım ..........

arkadaşlar ders çalışırken bence şu sisitemi uygulamalısınız.. mesela akşam 20:00-21:00 arası maliyet 15 dk.mola 21:15- 22:00 arası yine maliyet, 22:15-23:00 arası vergi vs vs gibi çalışırsanız sınavda daha verimli olursunuz.. hatta sınavdaki sıralamaya göre bu sistemi geliştirirseniz çok daha verimli olur arkadaşlar...

ey temmuzcular nerdesiniz..............

temmuz sınavına girecekler şuan ders çalışıyordur bence.tek dersten hazırlanıyorum .maliyet.bakalım şapkadan ne sorusu çıkacak:))