Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

mrb ben de mart sınavlarına girdim ilk kez 7/9 yaptım maliyet kaldı bi tek

7/9 kesin geçtin sen........7/6 yapsan bile geçersin fazla zorlanmazsın:)))

altuger ' Alıntı:
mrb ben de mart sınavlarına girdim ilk kez 7/9 yaptım maliyet kaldı bi tek
hemde ilk girişte...
neredeyse 7/10 olacakmış...
bu bir rekor yaaa...

Ynt: Temmuz 2008 SMMM MALİYET Yeterlilik Sınavına Dair...

HERKESE MERHABA..
2008 TEMMUZ MALİYET DERSİ SINAVINA KATILACAKLARDAN BİRİYİM.4. GİRİŞİM OLACAK.ACAYİP STRESLİYİM. ÇOK ÇALIŞTIĞIM HALDE KALIYORUM.ŞİMDİDEN HERKESE BAŞARILAR..

e ben diyorum çalışmak bilmek yetmiyor allah çirkin şansı verecek:))))):))))) şans şans şans............. bende güzelim ya ondan :p :p :p :p:)))) :p

arkadaşlar meslek hukuk sınavında son durum nedir? yani yeni düzenlemerden mi sorumlu olacağız. bilgisi olan var mı?

meslek hukuku yeni değişikliklere bakmanız yararlı olur her sınavda bir-2 soru geliyor...kesin geliyor......

julıet ' Alıntı:
meslek hukuku yeni değişikliklere bakmanız yararlı olur her sınavda bir-2 soru geliyor...kesin geliyor......
19-20 Temmuz 2008 Tarihlerinde Yapılacak SMMM Sınavları İle İlgili Duyuru {YENİ}
19-20 Temmuz 2008 tarihlerinde yapılacak SMMM Hukuk sınavında; Sosyal Güvenlik Hukuku sınav konusunda çıkacak sorular, yeni düzenlemeleri kapsamayacaktır.
Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Meslek Hukuku sınavında; Sınavdan önce 3568 sayılı Yasa taslağı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girerse, çıkacak sorular, yeni düzenlemeleri kapsayacaktır

tesmerin sayfasından bakabilirsiniz...

İMREN ' Alıntı:
julıet ' Alıntı:
19-20 Temmuz 2008 Tarihlerinde Yapılacak SMMM Sınavları İle İlgili Duyuru {YENİ}
19-20 Temmuz 2008 tarihlerinde yapılacak SMMM Hukuk sınavında; Sosyal Güvenlik Hukuku sınav konusunda çıkacak sorular, yeni düzenlemeleri kapsamayacaktır.
Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Meslek Hukuku sınavında; Sınavdan önce 3568 sayılı Yasa taslağı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girerse, çıkacak sorular, yeni düzenlemeleri kapsayacaktır

bu duyurudan haberim var. ancak yürürlüğü girerse diyor bu konuda bilgim yok. yürürlüğe girdimi yada ne zaman girecek bundan haberiniz varmı?

sıanv zamanına kadar neler kabul edildiyse onlardan sorumlusunuz.... yürürlükte olmayanı neden sorsunlarki,,,,,,,, sormazlar gibi...........

akrep46 ' Alıntı:
İMREN ' Alıntı:
julıet ' Alıntı:

bu duyurudan haberim var. ancak yürürlüğü girerse diyor bu konuda bilgim yok. yürürlüğe girdimi yada ne zaman girecek bundan haberiniz varmı?

ben veto edildi diye biliyorum sonra bir gelişme olduğunu duymadım.

güncel halini inceledim.hemen hemen hiç bi değişiklik yok.yanılmıyorum değilmi?

arkadaşlar 300 mb lik ders arşivini indiren varmı ben uğraştım ama yapamadım ........maliyeti indiren mail atabilirmi.........lütfennnnnnnn :-\ :-\ :-\

CD LERDEKİ MALİYET DERSİNİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.HOŞÇAKALIN..

arkadaşlar yeni hali diye yazdığınız taslakda ben bir değişiklik göremedim.
gören varsa bana iletebilir mi acaba...
yani elinde 3568 sayılı yasanın yeni hali budur ve kabul edilmiştir diyen varsa bilgilerinizi bekliyorum.. teşekkürler

Ogün Güneş ' Alıntı:
Kabul Tarihi 01/05/2008
Kabul Edildiği Birleşim 23.Dönem 2.Yasama Yılı 98.Birleşim
Cumhurbaşkanlığına Gidiş Tarihi 02/05/2008
Cumhurbaşkanlığından Geliş Tarihi 07/05/2008
Cumhurbaşkanınca Yapılan İşlem Geri Gönderme
Resmi Gazete Tarihi
Resmi Gazete Numarası
Diğer Bilgiler Son Dönem Tasarı Bilgileri ve Komisyon Raporları

http://www.cankaya.gov.tr/tr_html/ACIKLAMALAR/07.05.2008-4340.html
Tarih : 07-05-2008
Konu : 5754, 5759, 5760 Sayılı Kanunlar
Ancak, yayımlanması uygun bulunmayan 5760 sayılı "Serbest Muhasebecilik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun", 20 nci maddesiyle 3568 sayılı Kanuna eklenen geçici 10 uncu maddenin bir kez daha görüşülmesi için Anayasanın değişik 89 ve 104 üncü maddeleri uyarınca Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na geri gönderilmiştir.

Öncelikle yetiştirilmeye çalışılan seçimle ilgili maddeler üzerindeki değişikliklerin geri gönderilmesi sebebiyle diğer maddeler yayımlanmamış. Bu nedenle değişiklik yok. Ancak sınav tarihine kadar resmi gazetede yayımlanması halinde aksi bir açıklama yapılmadığı taktirde ilgili değişikliklerden sorumlu olursunuz.