Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

vergi, denetim ve analiz notları mevcut gönderebilirim

Ben vergi ve de analiz notlarını alabilirim geçen hafta gülümse sana , özeline mail adresimi gönderdim ama notlar gelmedi benim mailim mi gelmedi acaba

Ogün Güneş ' Alıntı:
Ogün Güneş ' Alıntı:
Kabul Tarihi 01/05/2008
Kabul Edildiği Birleşim 23.Dönem 2.Yasama Yılı 98.Birleşim
Cumhurbaşkanlığına Gidiş Tarihi 02/05/2008
Cumhurbaşkanlığından Geliş Tarihi 07/05/2008
Cumhurbaşkanınca Yapılan İşlem Geri Gönderme
Resmi Gazete Tarihi
Resmi Gazete Numarası
Diğer Bilgiler Son Dönem Tasarı Bilgileri ve Komisyon Raporları

http://www.cankaya.gov.tr/tr_html/ACIKLAMALAR/07.05.2008-4340.html
Tarih : 07-05-2008
Konu : 5754, 5759, 5760 Sayılı Kanunlar
Ancak, yayımlanması uygun bulunmayan 5760 sayılı "Serbest Muhasebecilik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun", 20 nci maddesiyle 3568 sayılı Kanuna eklenen geçici 10 uncu maddenin bir kez daha görüşülmesi için Anayasanın değişik 89 ve 104 üncü maddeleri uyarınca Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na geri gönderilmiştir.

Öncelikle yetiştirilmeye çalışılan seçimle ilgili maddeler üzerindeki değişikliklerin geri gönderilmesi sebebiyle diğer maddeler yayımlanmamış. Bu nedenle değişiklik yok. Ancak sınav tarihine kadar resmi gazetede yayımlanması halinde aksi bir açıklama yapılmadığı taktirde ilgili değişikliklerden sorumlu olursunuz.

cehaletimi mazur görün zamansal süreç nedir şimdi? yani temmuz sınavına yetişir mi?

sukriye ' Alıntı:
Ben vergi ve de analiz notlarını alabilirim geçen hafta gülümse sana , özeline mail adresimi gönderdim ama notlar gelmedi benim mailim mi gelmedi acaba

özelden mesaj atarsanız e-mail adresinizi ders notlarını PDF formatında gönderebilirim..

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyeyim.imren arkadaşım tavsiye etti ve kendisine teşekkür ediyorum.ben ilk sınavıma kasımda gireceğim.ama şimdiden strese girmekte fayda var diye düşünüyorum.hepinize şimdiden başarılar diliyorum.

ÜZER ' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyeyim.imren arkadaşım tavsiye etti ve kendisine teşekkür ediyorum.ben ilk sınavıma kasımda gireceğim.ama şimdiden strese girmekte fayda var diye düşünüyorum.hepinize şimdiden başarılar diliyorum.

üzer hoşgeldin.bencede kasım sınavı için şimdiden çalışmaya başlaman iyi olur diye düşünüyorum.mart başlığında sınav komisyonunun isimleri vardı.o sayfaya bakmanı ve komisyon hocalarının kendi kitaplarını alarak çalışmanı tavsiye ederim.

blackmoney ' Alıntı:
sukriye ' Alıntı:

özelden mesaj atarsanız e-mail adresinizi ders notlarını PDF formatında gönderebilirim..

Şükriye hanım ben size mail attım. Bana hata raporuda gelmedi. Önemsiz mailler içine gitmiş olabilir mi?

gülümse1907 ' Alıntı:
blackmoney ' Alıntı:
sukriye ' Alıntı:

Şükriye hanım ben size mail attım. Bana hata raporuda gelmedi. Önemsiz mailler içine gitmiş olabilir mi?

Şimdi de hotmail adresimden yolladım. Gelmezse bana dönerseniz sevinirim.

notları gönderdiğim tüm arkadaşlara gönderdiğim notlar umarım ulaşmıştır ve İnşallah başarılı olursunuz..

mustafayörük ' Alıntı:
gülümse meraba hukuk notlarını göndermeye başladınmı.

Size şimdi bi mail atıyorum. Okursanız sevinirim. Foruma bu aralar bakamıyorum. Bi arkadaşım uyarıyor forumda sana bişey yazılmış diye ancak o fırsatla dönüp bakabiliyorum. İyi günler.

SMMM-ÖZKAN ' Alıntı:
ARKADAŞLAR BEN DERS KAYDINI YAPAMIYORUM. TESMERİN TELEFONLARI HEP MEŞGUL ÇALIYOR.

sınav başvurusu 30/06 da son değilmi.tamamen aklımdan çıkmış.iyiki hatırlattınız.

Evet 30 Haziran 2008. Ben de problemi çözdüm. Ama yatırdığınız ücretler İş bankasında 1 gün sonra, Oyak (İNG) bank 3 gün sonra hesaba geçiyormuş. Bu ayrıntıyı da unutmayın derim. İyi çalışmalar hepinize

SMMM-ÖZKAN ' Alıntı:
Evet 30 Haziran 2008. Ben de problemi çözdüm. Ama yatırdığınız ücretler İş bankasında 1 gün sonra, Oyak (İNG) bank 3 gün sonra hesaba geçiyormuş. Bu ayrıntıyı da unutmayın derim. İyi çalışmalar hepinize

oyakbank bugün 7. gün olmasına rağmen hala aktarımları yapmadı. iş bankasında benden masraf almaya çalıştıkları için oyaktan yatırmıştım hala bekliyorum. tesmere süreyi kaçıranların en yapacaklarını sordum, para süresinde yatırıldı ise hesapları 2-3 daha açık tutuyoruz problem olmaz dediler.

Arkadaşlar hepinize başarılar diliyorum.Allah yardımcınız olsun.

aminnn....sıkıldım:( temmuz gelsin artık! iyi yada kötü geçsin, ilk kez girmek ne zormuş...hala eksiklerim var ama almıyor artık beyin ???

arkadaşlar vergiden nasıl sorular bekliyorsunuz?paylaşırsanız sevinirim...

Vergiden Mart dönemi sınavında çok kalan olmadı.Temmuz sınavında yine sorulmamış soruları sorma ihtimalleri yüksek bence.Heryerden gelmesi mümkün yani.Ayrıca 6183'den uzun zamandır soru gelmiyor ve değişikliklerde var.6183'e bakmadan girmemek lazım ..

Temmuz sınav programı ilan edilmiş.İstanbul'da SM (A-B)ler Bahçelievler,SMMM Göztepe kampüsünde giriyor..

canı ders çalışmak istemeyenler ne yapmalı.............