Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

istanbulda toplatıya katılacağım ama vergiye kurstaki hocamız geliyor:(ben o dersten kursta verim alamadımki:(bakalım orda neler söyleyecek...

maliyet-denetim ders notu ricası

merhaba arkadaşlar
temmuzda maliyet muhasebesi ve denetimden gireceğim
elinde ders notu lanlardan ricam [email protected] gönderebilir misiniz?
teşekkür..

harunsar.com da ders notları var

kamil büyükmirza nın kitabı tavsiye ediliyor hep...sanırım yurdagül çaldağın devri kapandı..iki dönemdir sorular ordan çıkıyormuş..arkadaşlar maliyetten kalanlar muhakkak o kitabı temin etsin.ben de bugün ısmarlarladım.umarım sınava kadar bitirebilirim..bu arada ben bu dönem: stok değerleme yöntemlerinden birini ...sipariş maliyeti ..işçilik,sapma ve bileşik maliyetten soru bekliyorum ...bu 5 konudan 2 si sınavda çıkabilir...yalnız sipariş maliyet uzun zamandır çıkmıyor ...dağıtımdan soru gelmeyeceğini düşünüyorum ...çünkü dağıtım soruldu ...herkese başarılar...duyumlar ve tiyolarımızı lütfen paylaşalım .....

zeynepyaroglu ' Alıntı:
kamil büyükmirza nın kitabı tavsiye ediliyor hep...sanırım yurdagül çaldağın devri kapandı..iki dönemdir sorular ordan çıkıyormuş..arkadaşlar maliyetten kalanlar muhakkak o kitabı temin etsin.ben de bugün ısmarlarladım.umarım sınava kadar bitirebilirim..bu arada ben bu dönem: stok değerleme yöntemlerinden birini ...sipariş maliyeti ..işçilik,sapma ve bileşik maliyetten soru bekliyorum ...bu 5 konudan 2 si sınavda çıkabilir...yalnız sipariş maliyet uzun zamandır çıkmıyor ...dağıtımdan soru gelmeyeceğini düşünüyorum ...çünkü dağıtım soruldu ...herkese başarılar...duyumlar ve tiyolarımızı lütfen paylaşalım .....

B

pardon bi üstteki yanlışlıkla gitti..ben maliyet muh.den gireceklere şunu tavsiye etmek istiyorum.ben hiç kitap çalışmadım maliyetten odanın kursuna katıldım.orda formülleri çözüm yöntemlerini öğrendim.evde sürekli soru çözdüm hiç konu çalışmadım.geçmiş yıl sorularının hepsini çözdüm..3 bilinmeyenli çıkması talihsizlik olsada kursun desteği ve evde bol soru çözmem sayesinde 65 ile geçtim.bence şu saatten sonra özellikle bukadar az kalmışken konulara fazla girmeyin.bol soru çözün derim..ve odanın kurslarına mutlaka katılın.vergide bende çok bişey alamadım ama maliyeti kurs sayesinde geçtim.

şunuda söylemeden geçemiycem.maliyette 1.soruyu ve 2.soruyu tam buldum cvplarım deha ile aynıydı.100 lük bir kağıttı ama 65 i görünce geçtiğime şükrettim :)Allah yardımcınız olsun..

sınav proğramı açıklanmış peki

sınav listeleri ne zaman açıklanır? bilen var mı?

akrep46 ' Alıntı:
sınav proğramı açıklanmış peki

sınav listeleri ne zaman açıklanır? bilen var mı?

sınav listesi son başvuru tarihinden 1 hafta sonra falan açıklanıyor.

HAZAN ' Alıntı:
istanbulda toplatıya katılacağım ama vergiye kurstaki hocamız geliyor:(ben o dersten kursta verim alamadımki:(bakalım orda neler söyleyecek...

reklam gibi olmasın ama hangi kurs, acaba odanın kursu mu??

sınav programı belli zaten açıklandı..
sınav listeleri sanırım 9-10 temmuza kadar açıklanır ....

şimdiden tahmin yürütmeye başladım
sınav sonuçlarını nasıl bekleyeceğiz bakalım

heerdeem ' Alıntı:
HAZAN ' Alıntı:

reklam gibi olmasın ama hangi kurs, acaba odanın kursu mu??

odanın kursu...

zeynepyaroglu ' Alıntı:

zeynep bu kıtap maliyet ve önetim muhasebesi kıtabı mı
sitede 12.baskı diyor eğer o ise ben de alayım

arkadaşlar bir sürü açıklama yapıldı biliyorum ama ben hala netleştiremedim şu meslek hukukunu..kendisinde meslek hukuku çalışma notları olan arkadaşlardan not bekliyorum
teşekkürler

bende meslek den aynı konuda endişeliyim.

meslek hukuku notları ola varsa, bana da gönderebilirmisiniz.

ya da nerelerden çalışmalıyım....

muhasebebg ' Alıntı:
zeynepyaroglu ' Alıntı:

zeynep bu kıtap maliyet ve önetim muhasebesi kıtabı mı
sitede 12.baskı diyor eğer o ise ben de alayım

Benim de bildiğim en son 2008-şubat sanırım 12 baskı çıktı. Ben kasım-2007 11 baskıyı almışım , yazıp çizdikten sonra farkettim ama samimi olduğum için sahaflardaki kitabçıma biraz sitemlerimi de ilettim.

dikkat edelim...

saygıyla

Kursa giden arkadaşlardan bişey rica edicem?

acaba denetim ve vergiden hangi konulardan soru bekleniyor bizimle paylaşabilirler mi?

acaba denetim ve vergiden hangi konulardan soru bekleniyor bizimle paylaşabilirler mi?
[/quote]
gerçekten çok yardımcı olabilir çünkü tek denetim kaldı ustadlar