Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

çalışır gibi yap:) en azından kendini suçlu hissetmezsin: :)Bu sıcakda gerçekden zor.

icinar ' Alıntı:
çalışır gibi yap:) en azından kendini suçlu hissetmezsin: :)Bu sıcakda gerçekden zor.
öyle yapınca kendimi daha çok suçlu hissediyorum.10gündür hergece 1 e kadar kitap açık oturuyorum.hala 10.sayfadayım.sınava çok az kaldı.acilen hırs gelmesi lazım.ama gelemiyor.sizde durum nedir

Ben hepsini Mart sınavında verdim.Bende ingilizce çalışacağım sözde ama çalışamıyorum.Sürekli ders vs çalışmak artık mahvetti.Güncel mevzuatı bile okuyasım yok zoraki bakıyorum.Umarım tüm derslerinizi verirsiniz.Hangi ders var sizin?

icinar ' Alıntı:
Ben hepsini Mart sınavında verdim.Bende ingilizce çalışacağım sözde ama çalışamıyorum.Sürekli ders vs çalışmak artık mahvetti.Güncel mevzuatı bile okuyasım yok zoraki bakıyorum.Umarım tüm derslerinizi verirsiniz.Hangi ders var sizin?
hayırlı olsun..benim genel hukuk ve denetim kaldı.sanırım sınavları atlatınca uzun bir süre kitap dersnotu falan görmek istemiycem..

sizinde az kalmış.Temmuz'da biter inşallah.Blackmoney'de denetim notları var.Tavsiye ederim notları .Sadece onlardan çalışıp 70 aldım.Bende defterde olduğu için gönderemiyorum.Forumda isteyene mail atarım diyordu.
Hukuk'dan bazı notlar var bende istersen özelime mailinizi yazarsanız mail atabilirim.

Arkadaşlar ben ilk sınava Ankara'da girmiştim. temmuz için başvurumu İstanbul'a yaptım. İlk odam bana yeni ikametgahı ISMMMO'na götür demişti ama oda gerek yok dedi ama yine de tereddüt ediyorum.

buyrun burdan yakın

sınav kayıt olacam, sıra no başkasının üstünde çıkıyor.....

yorumsuz

kursa giden arkadaşlardan maliyet muhasebesi hakkında tiyolar bekliyorum...hocaların hangi konular üzerinde durduğu paylaşılırsa sevinirim ...tek dersim maliyet acaip kasıyo beni, soru şeklinde yapılan değişikliklik karıştırıyor kafamı konuyu bilsemde yorum yapamıyorum ....şu maliyeti bi halledebilsemmmmmmmm

kursa gittim ama aklımda birtek safha kaldı:)en çok soruyu safhadan çözdük, özellikle belirtilen bir konu yok!matematiksel dağıtım, kademeli, safha ve sapmalar...ben bu sınavda safha bekliyorum inş. soru kitabındaki soruların hepsini çözmek gerek...başarılar

zeynepyaroglu ' Alıntı:
kursa giden arkadaşlardan maliyet muhasebesi hakkında tiyolar bekliyorum...hocaların hangi konular üzerinde durduğu paylaşılırsa sevinirim ...tek dersim maliyet acaip kasıyo beni, soru şeklinde yapılan değişikliklik karıştırıyor kafamı konuyu bilsemde yorum yapamıyorum ....şu maliyeti bi halledebilsemmmmmmmm

aynı durumdayız zeynep ne yapacağız
hakketten bi yerlerden bi tiyo bulma ihtimali mutlaka vardır

gülümse teşekkür ederim gönderdiğin notlar geldi biraz geç oldu ama bende iki gündür bakamamıştım mesajını şimdi gördüm

ezgi bana mail adresini de gönderebilirsen göndericem

SMMM-ÖZKAN ' Alıntı:
Arkadaşlar ben ilk sınava Ankara'da girmiştim. temmuz için başvurumu İstanbul'a yaptım. İlk odam bana yeni ikametgahı ISMMMO'na götür demişti ama oda gerek yok dedi ama yine de tereddüt ediyorum.

Merhaba;
Aynı durumdayız. Yalnız ben Tesmer' e ikametgah ve bir önyazı faksladım. Böylece şifreyle girdiğim başvurular sayfasında il olarak İstanbul görüyorum artık.

arkadaşlar her arkadaşın çeşitli aşamalrdea sıkıntıları oluyor.. ama unutmayın.. bazı olayları oluruna bırakın veya yazılı belgeler alın... veya inernet vasıtası ile sorularınız cevaplarını alın.. ama her şeye rağmen sorunlara değil sınava odaklanın.. sonra bu sıkıntıların hepsini unutacaksınız.. ;)

arkadaşlar hepimize kolay gelsin...
istanbul bilgilendirme toplantı tarihi açıklandı biliyorsunuz.
14 temmuz pazartesi
bilgilendirme toplantısına gidecek arkadaşlar oradaki tüyoları bizimle paylaşabilirlerse çok sevinirim.
gerçi bilgilendirme toplantılarının en verimlisi ankara odasınınkiymiş.
ankaradaki arkadaşlardanda o toplantıdan bilgiler bekliyoruz

(aylin) ' Alıntı:
SMMM-ÖZKAN ' Alıntı:

Merhaba;
Aynı durumdayız. Yalnız ben Tesmer' e ikametgah ve bir önyazı faksladım. Böylece şifreyle girdiğim başvurular sayfasında il olarak İstanbul görüyorum artık.

Bende il olarak İstanbul gözüküyor şimdi. Çarşamba günü İstanbul Mali Müşavirler Odasına gittim. Oda görevlisi faks çekmene gerek yok. Bütün stajyerlerin dosyası Ankara'ya gidiyor ikametgaha gerek yok dedi ama Ben de Tesmer'e ikametgahı faks çekeceğim.