Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

imla ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:
imla ' Alıntı:
Şahsen ben bu cuma bile bekliyorum sonuçları, o kadar umutluyum yani 8)
ve ankete göre, benim gibi umutlu olanların sayıları arttıkça da mutlu oluyorum

Kaçıncı girişiniz?

Mart ilkti... Bu sınavda da iki dersi vermeyi bekliyorum.

Hımm umarım verirsiniz.

Mart ilkti... Bu sınavda da iki dersi vermeyi bekliyorum.
[/quote]

Hımm umarım verirsiniz.
[/quote]

Teşekkürler, umarım.

ben de bayram öncesini umut ediyorum. Kazanacak arkadaş adına seviniyorum. Çünkü Maliyet muhasebesi kaldığımdan eminim ama bakalım.

ooo eski arkadaşları tekrar görmek ne güzel.transfer fiyatlandırmaları bitmiş demek ;)
sonuçların açıklanma zamanı yaklaştıkça heyecan artıyor valla.

bayramdan önce kesin açıklanır diyorum.inşallah

bayramdan önce açıklanmaz bayramdan sonra açıklanırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr >:( :P ::) ;D

Bence de bayramdan önce açıklanmaz. Hala komisyonu tanıyamadınız mı yaw:)

Ne yapalım Gülümse1907 bizimki bir temenni. "Umun fakirin ekmeği imiş" doğru değil mi? Ya açıklanırsa...

bende bayramdan önce açıklanır diyenlerdenim hatta 24 25 gibi açıklanır diye umut ediyorum. ama geçen dönem yaşadığım sıkıntıyı düşündükçe bayramdan sonrayada kendimi hazırlamaya çalışlıyorum.

SMMM-ÖZKAN ' Alıntı:
Ne yapalım Gülümse1907 bizimki bir temenni. "Umun fakirin ekmeği imiş" doğru değil mi? Ya açıklanırsa...

:)) Doğru umut fakirin ekmeği. Hep hayata umutla bakmak lazım. Yarınlara umutla bakmaz lazım. Her doğan güneş yeni bir umut.

Eğer 24-25 gibi açıklanacağını düşünüyorsanız bence şimdiden tesmeri telefon yağmuruna tutalım o zaman. Geçen sınav öyle yapmıştık:)

gülümse1907 ' Alıntı:
Arkadaşlar aşağıdaki linke bakabilirmisiniz?

16-17 temmuz 2005 sınavı 1 EYLÜLDE Açıklanmış. Yani çok erken açıklanmış.

http://forum.alomaliye.com/index.php?topic=2014.0

Gülümse buradan senin de bizim gibi ümitlenmeye başladığını çıkartabilir miyiz? :D

Seni yanımıza çekebiliriz de Kapot'u biraz zor gibi o çok emin bayramdan sonraya kalacağına..

imla ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:
Arkadaşlar aşağıdaki linke bakabilirmisiniz?

16-17 temmuz 2005 sınavı 1 EYLÜLDE Açıklanmış. Yani çok erken açıklanmış.

http://forum.alomaliye.com/index.php?topic=2014.0

Gülümse buradan senin de bizim gibi ümitlenmeye başladığını çıkartabilir miyiz? :D

Seni yanımıza çekebiliriz de Kapot'u biraz zor gibi o çok emin bayramdan sonraya kalacağına..

Güzelim sen bana bu konuda hiç güvenme:) Forumdakiler beni bilir sende yakında tanırsın. Heycan yaratmaya bayılırım:))

Bu arada arşivi karıştırdımda bunlar önceleri çok erken açıklıyormuş yaa sonraları cozutmuşlar sanki. Ama genelde temmuz dönemini erken açıklamışlar 2007 temmuzdan sonra geç açıklamaya başlamışlar.

bayramdan önce açıklanması konusunda benimde umudum var.bayramdan sonraya kalırsada şaşırmam .

tabi gülüse nin derdi yok üç sınava girdi üçüde süper geçti nasılsa alıyor belgeyi onun için açıklanasa ne olur açıklanmasa dimi gülümse :)

levent037 ' Alıntı:
tabi gülüse nin derdi yok üç sınava girdi üçüde süper geçti nasılsa alıyor belgeyi onun için açıklanasa ne olur açıklanmasa dimi gülümse :)

:) Yok ya sınavdan çıkınca umudum vardıda şimdi gitti o umut:) Ama napalım geç olsun güç olmasın 3 kez girdik 4.yede gireriz:) Ne rahat konuşuyorum demi:) E napayım ya herşeyin hayırlısını dilemek lazım.

alacazzzzz belgeyiiiii bu sonduuuuuuu inan bana :)

alsanız ne olacak. sizi süper gelecek bekliyor sanki. şimdi güzel hayal kuruyorsunuz. hepsi sonunda berbat kabuslara dönüşecek. sizi ruhsat alınca süper bir geleceğin beklediği yok. piyasalar berbat her sektör kan ağlıyor. ve gerçekten bu meslek yapılacak hal kalmadı. boşa uğraş gibi geliyor.

mart 2007 de de 7 de 7 yapan arkadaşım şimdi ücretli öğretmenlik yapıyor.bunun üstüne yorum yapmaya bile gerek yok..