Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

gülümse kırıldın mı bana hele söylü özür diliyim senden. bak şimdi çok üzüldüm. şu istanbullu-ankaralı olayına. biz bazen kimyevi ortamda kalınca kafamız değişiyor. kimyevi ortamda söylemişimdir. hele kırılmadın de bana. valla asla yatamam hep üzülürüm. bak kalkar gelirim ankaraya bana bir ses ver be. öldün mü ne oldun sesin gitti. takıldım sana sadece...

eee nerde kalmıştık..önce mi sonra mı ? ;D
önce muhtasar sonra kdv herkese kolay gelsin....

İMREN ' Alıntı:
eee nerde kalmıştık..önce mi sonra mı ? ;D
önce muhtasar sonra kdv herkese kolay gelsin....

:))) İmren alemsin. Anladım ben onu:)) Umarım onlarda anlamıştır onu:))
Ben yinede sonra diyorum:))
Herkese kolay gelsin.

bayramdan önce olsa ne olacak sonra olsa ne olacak sanki. ağız tadıyla ve umutla bi bayram yapalım açıklanacak da ne olacak kötü geldiğini düşünürsek bayram da iyi geçmez ilk defa bi bayramı ders çalışmadan geçirecem eğitim hayatım boyunca bütün bayramlarda hep ders çalışmışımdır bu bayram da ders çalışmak istemiyorum rahat bi bayram geçirmek istiyorum. Anlamadığım ruhsatı hak kazansak ne olacak sanki mükellefler bizi mi bekliyor şirketler bizi mi bekliyor elbette kurulu düzeni olan bekleyenler vardır ama sabır edelim yani şimdiye kadar bekledik şimdiden sonrada sabredelim ne demişler sabreden derviş muradına ermiş. sabır acıdır meyvesi talıdır. ha bi de ruhsat parası var heralde bi 3000 gider o da ayrı bir dert ama ilk önce bi o aşamaya gelellimde kolay artık bakacaz.
bütün sınav sonucu bekleyen arkadaşların inşallah sonuçları iyidir. kimsenin emeklerinin boşa gitmemesi dileğiyle.

18-19 ekimde genel kurul varmış türmobun onu bahane edip kasımda açıklamazlar umarım. beklentim ve kanaatim bayramdan önce 20-26 arası açıklanacak .inşallah ;D

arkadaşlar, tesmerden kokular gelmeye başlıyor...
bayram öncesi olabilir gibi bi düşünce var tesmerde
ama herkes kılı kırk yarıyor ne olur ne olmaz diye
bilginiz olsun istedim

tesmeri arayan var mı ne diyorlar

biraz önce aradım yetkili istedim toplantıda dediler.sınav dedim açıklanmadı dedi biliyorum dedim.geçenki gib uzamaz dedim.gayet sakin ve emin bir sesle hayır hayır uzamaz dedi

Arkadaşlar herkes sonucu bekliyor.55. gündeyiz

Büyük ihtimal, 75 - 55=20 gün sonra ya da 73-55=18 gün sonra şafak.İNŞALLAH herkes için hayırlı olur.

Arkadaşlar herkes sonucu bekliyor.55. gündeyiz

Büyük ihtimal, 75 - 55=20 gün sonra ya da 73-55=18 gün sonra şafak.İNŞALLAH herkes için hayırlı olur.

arkadaşım 58.gün bitiyor. ;D

BARBOROS ' Alıntı:
biraz önce aradım yetkili istedim toplantıda dediler.sınav dedim açıklanmadı dedi biliyorum dedim.geçenki gib uzamaz dedim.gayet sakin ve emin bir sesle hayır hayır uzamaz dedi

O sakin ses tonları hiçbir zaman değişmediki zaten:)

Bu arada yarın 58. gün. Sınav bitim tarihinden itibaren saybaya başlıcaksınız.

19-20 Temmuz sınavdı. 21 temmuzdan başlıcaksınız saymaya

hakikaten yarın 60.gün ben ilk günü saymamış yani bugün 59. gün bitiyor.

gülümse1907 ' Alıntı:
BARBOROS ' Alıntı:

O sakin ses tonları hiçbir zaman değişmediki zaten:)

Bu arada yarın 58. gün. Sınav bitim tarihinden itibaren saybaya başlıcaksınız.

19-20 Temmuz sınavdı. 21 temmuzdan başlıcaksınız saymaya

aynen böyle
tesmer sınav soru kagıtlarının komisyona verildigi tarihten başlatıyor
bu 60 gün olayı bundan uzuyor

Kopyası: http://www.tesmer.org.tr/ üzerinden bir soruşturma e-Postasıdır:......................> slm 19-20 temmuz 2008 smmm yeterlilik sınav sonucu yasal süresi olan 60 günde açıklanacakmı yoksa yeni bir rekor kırılıcakamı?malum bayram tatili var.saygılarımla...

14 eylül 2008 tarihinde mail attım bakalım cevap gelecekmi? :o

BARBOROS ' Alıntı:
Kopyası: http://www.tesmer.org.tr/ üzerinden bir soruşturma e-Postasıdır:......................> slm 19-20 temmuz 2008 smmm yeterlilik sınav sonucu yasal süresi olan 60 günde açıklanacakmı yoksa yeni bir rekor kırılıcakamı?malum bayram tatili var.saygılarımla...

14 eylül 2008 tarihinde mail attım bakalım cevap gelecekmi? :o

Yeni bir rekor kırılacakmı cümlesi resmi makama yazılan bir yazı için hoş olmamış bence. Cevaplamayabilirler.

önemli olan bizim kaygılarımızın onlara iletilmesi değilmi? bilsinler ne kadar acı çektiğimizi.hoş olmasada gönderdik artık :P ;D

Ya bu komisyon bu 60 günü 60 İŞ GÜNÜ olarak uyguluyo olmasın:)))))

Peki şimdi kimler sınav sonucunda telefon bekliyor... Sıkı bir şekilde onları takib edelim forumca..