Temmuz 2009 Analiz Anketi

Size Göre Temmuz 2009 Finansal Analizin Zorluk Derecesi Nedir

• Çok Zor

Kullanılan: 0 0.0%
  • Zor

• Orta

• Kolay

• Çok Kolay

• Fikrim Yok

• Kullanılan toplam oy
    0

aturkan

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar Size Göre Temmuz 2009 Finansal Analizin Zorluk/Kolaylık Derecesi Nedir?

Ynt: Temmuz 2009 Analiz Anketi

Sanırım başka oylamaya katılan yok. Sonuçlar beni şaşırttı, bana göre sorular zordu... Katılan arkadaşlara teşekkürler...

aturkan ' Alıntı:
Sanırım başka oylamaya katılan yok. Sonuçlar beni şaşırttı, bana göre sorular zordu... Katılan arkadaşlara teşekkürler...

Sorular çok zor değildi. Kolay denecek kadar basitte değildi. Bence yapılabilecek dercede orta zorlukta ve en önemlisi bence işe yarar güzel sorulardı. Bilançoyu al verimlilik analizi yap kafana göre yorumla gibi gereksiz sorular yoktu. Bence analiz bundan sonraki dönemlerde de bizi şarşırtacaktır. Aslında bu komisyonla her dönem bol bol şaşıracağız gibi geliyor :) Hadi hayırlısı.

Aslında haklısın kerem81. Ben hep eski yıl sorularına odaklanarak çalıştığım için farklı bir soru tarzı görünce şaşırdım ve yapamadım açıkcası...

kerem81 ' Alıntı:
aturkan ' Alıntı:

Sorular çok zor değildi. Kolay denecek kadar basitte değildi. Bence yapılabilecek dercede orta zorlukta ve en önemlisi bence işe yarar güzel sorulardı. Bilançoyu al verimlilik analizi yap kafana göre yorumla gibi gereksiz sorular yoktu. Bence analiz bundan sonraki dönemlerde de bizi şarşırtacaktır. Aslında bu komisyonla her dönem bol bol şaşıracağız gibi geliyor :) Hadi hayırlısı.

Aturkan dikkatli olmak lazım. Bence artık eski sorulara hiç bakmamalıyız. Ve konuları ezber yapmak önemli değil özümsemeliyiz. Ben bu komisyonu sevdim :) Olması gereken budur:)