Türmob eğitimleri hk.

Ynt: Turmob eğitimleri

İstanbul'da planlama yapmak diğer illere göre çok daha çetrefilli olduğundan olmasın. ;)

zaten en iyi odalar istanbul, bursa ve adana odaları çok iyi..

izmir odası tam bir fiyasko... planlama adınada fiyasko, yönetim adına da fiyasko..

Büyük ihtimal diğer iller benden daha önce tamamlar eğitimlerini.6.dönem çıktı hepsi yahu :)

En azından eğitim için bir dönemin var :) olmayanlar ne yapsın izmir odasını alkışlıyorum

Ankara odası sayfasından da başvuru yapılabiliyor bugün. Başvurudan sonra;

CV başarı ile eklenmiştir. 24 saat içerisinde özgeçmişiniz kontrol edilip, yayına açılacaktır.

şeklinde not çıktı. ???

hakankrl ' Alıntı:

CV başarı ile eklenmiştir. 24 saat içerisinde özgeçmişiniz kontrol edilip, yayına açılacaktır.

şeklinde not çıktı. ???

tuhaf olmuş biraz..neyi kontrol edeceklermişki..

Türmob kendi sitesinde başvuruların ilk aşamada 02.01-15.01 tarih aralığında beyan ediyor. Şu tarihler arasında başvurular alınacaktır diye..
Siz neye başvuru yapıyosunuz ben anlıyamadım bitürlü
İstanbul odası Türmobtan bağımsız mı verecek bu eğitimi ??? ??? ???

Her Oda kendi eğitimlerini kendi yapacak. Geçen bahardan beri eğitimcinin eğitimleri Odalar tarafından yürtüldü, TÜRMOB salt burda gerekli data ve istatistiklerin toplanacağı kurum niteliğinde.

İSMMM odası ile görüştüm, yapılan kayıtlardan sonra daha önce TÜRMOB a başvuru yapanlar için ayarlama yapılacak. Kaydınızı yaptıktan sonra belirlenen dönemlerden öne çekilebilecek.

Bilginize;

arkadaşlar iyi akşamlar bir şey sormak istiyorum. ankara odası türmob eğitimleri için hazırlamış olduğu sayfada smmm veya sm ünvanı olarak sormuş. onun altında çalışma süresini yıl olarak belirtmemizi istemiş. bu süre ünvanı alıp ünvandan sonra çalışılan süreyi mi ifade ediyor. yeni ruhsatı alan bizler oraya sıfır yıl olarak mı yazacagız sizler nasıl yaptınız öğrenebilirmiyim.

hakankrl ' Alıntı:

şeklinde not çıktı. ???

Dün sabah başvuru yaptığımda 'çalışma süresini yıl olarak belirtin' ifadesi yoktu. Ben de çalışma sürelerini saat olarak (08:00-17:30) yazmıştım ve yukarıda yazdığım not çıkmıştı. Sonra gün içinde sayfada değişiklik olmuş, bugün süreyi de yıl olarak tekrar bilgileri girip, kaydet dediğimde bu tc numarasıyla daha önce giriş oluşturulmuş gibi bir sistem uyarısı vermekte. Çok da önemli değildir o alan diye düşünüyorum. Ama ünvan alındıktan sonraki süre olmalı bence.

şimdi kayıt oldum. İSMMMO: TTK:9 TFRS:9 Denetim:12. dönem. hayırlısı olsun.

Ben de kaydımı yaptırdım. Tümü için 4. dönem. Hepimize hayırlı olsun, umut olsun.