fonradar

Varlık Barışı Uygulaması ile ilgili soru.

Ynt: Varlık Barışı Uygulaması ile ilgili soru.

Selam,

Bana parayı mükellef veriyor ben onun tarafına yontarım Tahtayı;

Bu anlayış bozuyor mesleği; Onun için Sayın Uzman nick'ini kullanan arkadaşla aynı şeyi düşünmüyor ve hatta kendisini kınıyorum.

Dikkat ediniz; Meslek kanununda bizim işlediğimiz suçlarda devlet kamu görevlisi olarak yargılıyor bizi. Ünvamızdaki Serbest kelimesini bağımsız olarak algılıyalım; biz işlemlerimizde, ne maliye bakanlığına, nede mükellefe karşı sorumluyuz; bizim muhatabımız kamu;

Benim hayalim;
Bir mali tablonun altında meslek mensubunun imzası olduğunda, bilanço kullanıcıları açısından Noter onayı seviyesinde görülmesidir.

İmzanıza, imzamıza sahip çıkalım, Bu kdar ucuz kullanmayalım

Sağlıcakla Kalın,

Ynt: Varlık Barışı Uygulaması ile ilgili soru.

YÖNDER ' Alıntı:
Selam,

Bana parayı mükellef veriyor ben onun tarafına yontarım Tahtayı;

Bu anlayış bozuyor mesleği; Onun için Sayın Uzman nick'ini kullanan arkadaşla aynı şeyi düşünmüyor ve hatta kendisini kınıyorum.

Dikkat ediniz; Meslek kanununda bizim işlediğimiz suçlarda devlet kamu görevlisi olarak yargılıyor bizi. Ünvamızdaki Serbest kelimesini bağımsız olarak algılıyalım; biz işlemlerimizde, ne maliye bakanlığına, nede mükellefe karşı sorumluyuz; bizim muhatabımız kamu;

Benim hayalim;
Bir mali tablonun altında meslek mensubunun imzası olduğunda, bilanço kullanıcıları açısından Noter onayı seviyesinde görülmesidir.

İmzanıza, imzamıza sahip çıkalım, Bu kdar ucuz kullanmayalım

Sağlıcakla Kalın,

Katılıyorum ama çok da gerçekleşmesi zor buluyorum.