Vergi mevzuatı için Yücel Beyle görüşen var mı?

Mart sınavı için, vergiden son hakkı olan olan arkadaşlar, ya da tek dersi vergi kalan arkadaşlar, içinizde Yücel Beyle görüşeniniz varsa bizimle de paylaşırsanız seviniriz. Hatırlarsanız maliyetle ilgili 'aralık sınavına herkes girsin farklı bir sınav olacak demişti" nitekim dediği gibi de oldu. Vergide de belki aynı şeyleri söyler diye umuyorum, ben daha önce Yücel Beyi çok aradığım için tekrar aramaya çekiniyorum da o yüzden şimdi arayamıyorum...

Ynt: Vergi mevzuatı için Yücel Beyle görüşen var mı?

arkadaşım valla bende çok dedim buradan yücel beyi arayan var mı diye ses soluk yok..benim de son ıkı hakkım artık:( arkadasım sen tekrar ara bence..hepimize iyilik yapmış olursun..ben aradım ama ulasamadım kendisine..bir de sen ara bakalım..

Şu an itibariyle bu başlığa bakan 184 arkadaş olmuş fakat kimse birşey yazmamış, demekki bu 184 arkadaş vergiden geçmiş ya da vergiyi umursayan yok, yada Yücel bey le görüşenler bizlerle paylaşmak istemiyor konuşulanları...

sana katılıyorum arkadaşım..maliyet için verdığimiz savaşı vergi için çabalamıyoruz..heralde bii ikimiz kaldık vergiden:( herkes memnun gibi duruyor sonuçtan

evet durum onu gösteriyor sadece ikimiz kalmışız herhalde vergiden, bari geçenler nasıl geçtiklerini nelerden çalıştıklarını söylese de bizde geçsek en azından...

184 kişiden biri benim fakat ben ilk defa martta giricem sınava yücel bey kim onu bile bilmiyorum ama oturup ezber yapıcaz az birşey de bilgi ve yorum la halledicez inş. Başarılar diliyorum arkadaşlar...

Yücel Bey Türmob Genel Sekreteri Maliyet Muhasebesi için aradığımızda'' Aralık 2011 sınavına herkes girsin,değişik bir sınav olacak'' dedi. Dediği gibide oldu, çok kolay sorular geldi. Ayrıca ben az önce mail attım Yücel Bey'e bakalım cevap verecek mi bekliyorum.

Ayrıntılı açıklaman için teşekkür ederim arkadaşım. Hayırlısı olsun bakalım inş mailine cvp verir. Umutlandırır bizi. :)

yok arkdaşım cevap vermiyor maile...ben attım bundan 20 gün önce kadar..hala dönmedi bana..ama sana dönerse bizlerle paylaş..yaaa kim arayacak bu yücel beyi..:((

arkadaşlar yücel beyi'in telefonunu verin ben ararım. bende 2 kez girdim mart 3. hakkım artık vermek istiyorum şu vergiyi bir tek o kaldı çünkü

arkadaşalar hepinize başarılar diliyorum,inşallah martta kurtuluruz vergiden.Benimde 3 dersim var biri vergi.Vergi dersi birazda şans işi bence.Eğer bilinen yada bakılan yerden gelirse olur yoksa çok sıkıntılı gözüküyor.Ben 40 ile kaldım ama puanlamalar iyiymişti benim kağıdımda zaten 40 lıktı acaba itiraz etsem 50 filan olma ihtimali varmıdır.Hiç itirazla düzeltilen oldumu.bilginiz varmıdır?

benim bilgim yok ama hiç sanmıyorum düzelteceklerini, kendinde diyorsun ya kağıdım 40 lıktı diye

ama şimdi nerdeyse hiç bişi yazmamış yada yarım bi soru yapmış biri bile 25-30 almış,yada bazı biraz bişiler yapan arkadaşlar 50 almışgelmiş benide kırkta bırakmış:(

hadi bakalım arayın şu yücel beyi de bizlerede bii haber edin...

Arkadaşlar akşama kadar bi umutla bu sayfayı izliyorum acaba bi gelişme varmı diye ama birtürlü gelişme olmuyor. Arasın artık biri yücel beyi de sonucu yazsın bizde kurtulalım bu dertten :(

aynen arkadasım bende bir umutla beklemekteyim..hadi bir haber verin... arayacak olan arkadas aradın mı acaba..bu kadar kişi mi kaldık vergi mevzuatından anlamadım..

evett tahmin ettiğimizden daha az kişi kaldı vergiden bu dönem çünkü şişirme notlarla geçirdiler milleti
yoksa çok kişi kalsa maliyette oldugu gibi şuan burası yıkılıyor olurdu emin olun :(

inş marttan sonra biz yıkarız burayı :) ALLAH tüm çalışıp emek verenlere yardım etsin. Artık arayın şu yücel beyi yaaaaa