fonradar

Yeni Forum Sistemi

Önerim kabul edilmediği için geri çekiyorum.

Son düzenleme:
Geç oldu ama Alo maliye ve forum ekibine çok teşekkür ediyor,sn.üyeler (ve sn.ziyaretciler) müştereken bir aile olarak,yenilenen sistemin faydalı olacağını düşünüyorum, yolumuz açık olsun...

Öncelikle forumun yeni halini çok beğendim fakat bazı önerilerim var örneğin konularda gezerken birçok kez şahit olduğum muhasebecilik dışındaki şahısların muhasebeyle alakalı alakasız sorularıyla karşılaşıyorum ve iyi niyetli mestlektaşlarımız ise bu sorulara yenıt vermeye çalışıyorlar.

Bilginin bu kadar kolay veya yanlış kişilere verilmesi ne derece doğru sorgulamamız gerekmez mi.

Bilmiyorum bu konu tartışıldı mı fakat örneğin hukukçuların sitesine üye olup konu açmaya çalıştım geçenlerde tc kimlik numaramdan baro numarama kadar birçok bilgi istedi yanlış yazmam durumunda nelerden sorumlu olduğumu açıkça ifade etmişler. Mecburen tc kimlik numaramı adımı soyadımı vererek üye olabildim.Adli konularla ilgilenen bir kişiyim yazarak üye oldum olmasına fakat bu sefer de her istediğim yere konu açamadığımı gördüm.
Meslek dışından her isteyen üye olup burda istediği bilgiyi elde ederse bilgiden para kazanılan mali müşavirlik hizmeti ne kadar verimli olur.
Yani burda ifade etmek istediğim bu forum bizimde kendimize has bir forumumuz olsa bilgilerimizi sadece meslektaşlarımızla profosyonel çerçevede paylaşsak tartışsak daha iyi olmaz mı.

Saygılar!!!

Merhaba,
Tebrik konusunda geç kalmış olabilirim. Affınıza sığınarak geçte olsa yapmış olduğunuz çalışma için teşekkür ederim. Site daha modern bir yüze kavuşmuş.
Önceki forum ekranında herhangi bir ana başlığa yeni konu açıldığında maille bilgi geliyordu. Bu maili ne yaptıysam bir türlü alamıyorum. Ana başlığın içerisindeyken abone ol seçeneğini işaretliyorum ancak yinede yeni konu aıldığında mail gelmiyor. Yardımcı olabilirmisiniz.

Öncelikle forumun yeni halini çok beğendim
...
Saygılar!!!

İlginize teşekkür ederiz. Premium üyelik bölümü beta aşamasında. İlerleyen günlerde biraz daha şekillenecektir ve özel bir platform kurulabilir.

Merhaba,
Tebrik konusunda geç kalmış olabilirim. Affınıza sığınarak geçte olsa yapmış olduğunuz çalışma için teşekkür ederim. Site daha modern bir yüze kavuşmuş.
Önceki forum ekranında herhangi bir ana başlığa yeni konu açıldığında maille bilgi geliyordu. Bu maili ne yaptıysam bir türlü alamıyorum. Ana başlığın içerisindeyken abone ol seçeneğini işaretliyorum ancak yinede yeni konu aıldığında mail gelmiyor. Yardımcı olabilirmisiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Kategorilere abone olmak için herhangi bir ana kategoriye girin (Örn: Vergi Usul Kanunu kategorisi)
Başlıkların üstünde bir menü mevcut. Bu menüden Seçenekler'e tıklayın. "Bu Kategoriye Abone Ol" seçeneğini seçin.
Karşınıza gelen abonelik çeşitlerinden Email ile günlük & haftalık haberdar edilmek istiyorum veya istemiyorum seçeneklerinden birini seçiniz ve Abonelik Ekle butonuna basınız. Bu şekilde abonelik işlemi yapmış olacaksınız ve kategoriye gelen mesajlardan haberiniz olacaktır.

Profil kısmından veya şu linkten aboneliklerinizi yönetebilirsiniz: http://forum.alomaliye.com/subscription.php?folderid=0

Saygılarımızla

sn.admin,
şimdi beyannameler uzatıldığı için aklıma geldi biran.

Benim bir önerim var. Bu tür beyanname ve bildirge ile ilgili sirküler, genelge haberlerini; işte beyanname verme sürenin uzatılması yada başka bir duyuru da olabilir, örneğin sigorta mevzuatında duyurular, genelgeler oluyor, bunlar gibi bilgilendirmeleri;

Vergi mevzuatı bölümünün ilk sırasında yer alan TDHP ve finansal raporlama kısmının hemen üst tarafına bir bilgilendirme panosu adı altında bir yer açılsa, aynı şekilde sigorta mevzuatı bölümünün ilk sırasında yer alan sgk mevzuatı kısmının hemen üst tarafına da bu bölümle ilgili bilgilendirme panosu adı altında bir yer açılsa ve bu duyurular, sirkülerler bu yerlerde sunulsa çok daha güzel olacağı kanısındayım.

tabi sadece bir öneri tarafımca, yine en iyisini siz değerli yöneticilerimiz bilir.
saygılarımı sunarım.

Selamlar
Bu isteğiniz aslında forumda yapılan bir uygulama..Sağolsun sayın Ebru Şener yeni duyuruları mümkün olduğunca paylaşmaya çalışıyor,kaldı ki diğer üyeler de yeni duyuruları paylaşıyor.Fakat bu duyurular ilgili konunun içinde paylaşıldığından bazen gözden kaçabiliyor.Belki DUYURULAR genel başlıklı bir konu altında ilgili bölümler açılarak buralarda paylaşımlar yapılabilir.Bu da elbetteki forum yöneticilerinin takdiridir.

Değerli Forum Üyeleri,

İsteklerinizin herbirini değerlendiriyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz. Yeni bir özellik eklendi:

Artık Gelişmiş Cevap panelinden konuya mesaj atarken, sizden önce aynı konuya başka bir mesaj yazılmışssa (siz mesaj yazdığınız sırada) sistem uyarı vermektedir.

forumda konu açarken cevap yaz olarak görünüyor bu konuda nasıl yapmalıyız genelde cevap yazılmıyor bu konuda arkadaşlar hassasiyet göstermeleri gerekir

Merhaba,
Kişilerin ziyaretçi sayfalarına yazılan mesajların kişisel olmasından ötürü, yeni yazılan mesajlar kısmında görülmemesi gerektiğini düşünmekteyim.
Kişilerin kendi albümlerini oluştururken de olmaması gerektiğini düşünmekteyim.
Forumda botlar dolaşıyor muhtemelen göyorsunuzdur.
Kolay gelsin...

merhaba. ücretli bölüm nasıl ? açıldımı ?

Merhaba sayın tarkaniz72,

Ücretli bölüm ile ilgili buradan bilgi alabilirsiniz: http://forum.alomaliye.com/ucretli-...liye-com-forum-premium-uyelikler-satista.html

Henüz beta aşamasındadır.

Merhaba,
Kişilerin ziyaretçi sayfalarına yazılan mesajların kişisel olmasından ötürü, yeni yazılan mesajlar kısmında görülmemesi gerektiğini düşünmekteyim.
Kişilerin kendi albümlerini oluştururken de olmaması gerektiğini düşünmekteyim.
Forumda botlar dolaşıyor muhtemelen göyorsunuzdur.
Kolay gelsin...

Merhaba sayın metyo,

Albüm ve ziyaretçi mesajları forum üyelerine açıktır. Üye olmayanlara kapalıdır. İsteğinizi değerlendireceğiz. Botlar konusunda elimizden geldiğince koruma sağlıyoruz, eski sistemde günde ortalama 20-25 botla uğraşıyorduk. Şimdi yeni sistemde 1-2 adet reklam botu aradan sızabiliyor. Popüler bir forum olduğumuz için bu tarz botlardan %100 kurtulmak imkansızdır.

Saygılarımızla

sn admin vedeğerli alomaliye.com yöneticileri

bir kez daha değinmek ve rica etmek istiyorum..
önemli GİB Duyurularını, en azından bölümlere sabit başlık şeklinde bölümlere koyabilme imkanınız var mı?
mesela şuanda aramaya "GİB teki mesajlar duyurusunu" yazıp bulmaya çalışıyorum.. içeriğini bulamadım.. en azından sabit konu olarak yerleştirme şekli ile sunma imkanınız var mı?
çok müteşekkir olurum.
saygılarımı sunarım.

Yazacağınız sorunuz ile ile ilgili kategorinin içine girdiğiniz zaman oradan Yeni konu aç kısmından yapabilirsiniz.

Bir konuya yazı yazdığımızda ona konuya birşey yazılıp yazılmadığına bakmak için bütün yeni mesajları gezmek dışında bir yol var mıdır ?

Sayın Day-Dream sanırım kendi profilinizden aboneliklerim kısmı işinizi görecektir.